Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

Sveiki, gal kasnors pagelbetu? Renkuosi langus ir dabar svarstau du variantus:
1) rehau geneo 88mm profilis, 4*16*4*16 stiklo paketas.
2) schuco 82mm profili, stiklas 4*18*4*18 stiklo paketas.
Kaina panasi, dekui visiems uz nuomone:)
Atsakyti
QUOTE(darkabox @ 2013 08 26, 11:28)
Sveiki, gal kasnors pagelbetu? Renkuosi langus ir dabar svarstau du variantus:
1) rehau geneo 88mm profilis, 4*16*4*16 stiklo paketas.
2) schuco 82mm profili, stiklas 4*18*4*18 stiklo paketas.
Kaina panasi, dekui visiems uz nuomone:)

Tuos pačius ar dar storesnius stiklo paketus galima ir i Geneo sudėti. Manęs schuco profiliai niekuo nežavi. Yra dar aluplast, komerling, Veka panašių charakteristikų profiliai, tikrai galima paieškoti kitų variantų.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2013 08 26, 22:48)
Tuos pačius ar dar storesnius stiklo paketus galima ir i Geneo sudėti. Manęs schuco profiliai niekuo nežavi. Yra dar aluplast, komerling, Veka panašių charakteristikų profiliai, tikrai galima paieškoti kitų variantų.

Nu kodel, Schuko nieko - tvirti, kokybiski. Kaip ir dauguma kitu:) Aisku, geriau tada jau Geneo. As pats uz Veka. Profaino profiliai man nelabai, iskaitant Kiomerlinga. Anyway, rinkis nesirinkes, cia visur the same shit.
Atsakyti
dekui uz nuomones smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kažkas galėtų pakomentuoti apie plastikinius langus Maxterm?
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 08 28, 13:10)
Sveiki. Gal kažkas galėtų pakomentuoti apie plastikinius langus Maxterm?

Cia is lenkisku noname serijos? Atrodo kaip thermicco. Cia geriausia, ka galejot surasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 08 28, 14:20)
Cia is lenkisku noname serijos? Atrodo kaip thermicco. Cia geriausia, ka galejot surasti?  g.gif

Čia mes tik pirmoi vietoi žiurime, laukiam paskaičiavimų.. bet ten įdomiai man viskas... šiaip norim atstumiamų terasos durų, bet tokių negamina, tai siulo paprastas balkonines ir pigiau, sakė tie bėgeliai kita vertus nelaiko ir nėr gerai atstumiamos durys ir t.t. šiaip tamsus miškas mums tie langai, dėlto ieškausi info... norim kad nereiktų daug permokėti ir kad būtų plastikiniai...
Papildyta:

Taip jie ir atrodo, ar kas nors esat tokius susideje ar bent ziurite?
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 08 28, 15:22)
Čia mes tik pirmoi vietoi žiurime, laukiam paskaičiavimų.. bet ten įdomiai man viskas... šiaip norim atstumiamų terasos durų, bet tokių negamina, tai siulo paprastas balkonines ir pigiau, sakė tie bėgeliai kita vertus nelaiko ir nėr gerai atstumiamos durys ir t.t. šiaip tamsus miškas mums tie langai, dėlto ieškausi info... norim kad nereiktų daug permokėti ir kad būtų plastikiniai...
Papildyta:

Taip jie ir atrodo, ar kas nors esat tokius susideje ar bent ziurite?

Zinau, maciau vienoj vietoj sudetus, bet ar jum butinai norisi susideti pigiausius langus? Taigi yra normaliu profiliu - aluplastai, vekos, rehau, gelan'ai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 08 28, 16:31)
Zinau, maciau vienoj vietoj sudetus, bet ar jum butinai norisi susideti pigiausius langus? Taigi yra normaliu profiliu - aluplastai, vekos, rehau, gelan'ai ir t.t.

O tai kas sitiem negerai, kodel sakot kad yra normalų, tai vat man idomu kuo sitie nelabai normalus? smile.gif man jie kai rodė tai tokie masyvus atrodo ir platus, nzn...
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 08 28, 15:44)
O tai kas sitiem negerai, kodel sakot kad yra normalų, tai vat man idomu kuo sitie nelabai normalus? smile.gif man jie kai rodė tai tokie masyvus atrodo ir platus, nzn...

Jei pagal isvaizda renkates, tada, matyt, viskas su jais gerai. Esme kokybes politikoje, tiksliau, jos nebuvime. Kitas dalykas, tokie noname gamintojai turi nepilna asortimenta profiliu - t.y. lieja bazinius, bei jei reik kazkokiu jungciu, impostu, stiklajuosciu, tai pipiec - ju tiesiog nera arba vistiek perka is brand'u. Kaip raset, kad negali paskaiciuot duru - tiesiog negamina pilno asortimento PVC sistemos ir tiek.
Atsakyti
Laba diena, Kreipiuosi pagalbos: turime išsirinkti langus. Iš visų gautų pasiūlymų atsirinkome šiuos: langų profilis Kommerling 88 Plus 7 kamerų 3 tarpinių 88mm pločio (su dviejų kamerų 48mm stiklo paketais užpildytais argonu su dviem selektyviniais stiklais (4sel-20-4-16-4sel)) arba langų profilis Gealan IQ9000, šešios kameros, 2 sandarinimo tarpinės, rėmo plotis 83mm, stiklo paketas 4-16t-KS-16t-KS. Abiejų pasiūlymų kaina daugiau mažiau panaši. Gal kas galėtų paaiškinti, kaip skiriasi šių langų profilių kokybė. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(gutegute @ 2013 08 28, 17:58)
Laba diena, Kreipiuosi pagalbos: turime išsirinkti langus. Iš visų gautų pasiūlymų atsirinkome šiuos: langų profilis Kommerling 88 Plus 7 kamerų 3 tarpinių 88mm pločio (su dviejų kamerų 48mm stiklo paketais užpildytais argonu su dviem selektyviniais stiklais (4sel-20-4-16-4sel)) arba langų profilis Gealan IQ9000, šešios kameros, 2 sandarinimo tarpinės, rėmo plotis 83mm, stiklo paketas 4-16t-KS-16t-KS. Abiejų pasiūlymų kaina daugiau mažiau panaši. Gal kas galėtų paaiškinti, kaip skiriasi šių langų profilių kokybė. Ačiū.

Apart to, kad greiciausiai is skirtingu siukslynu surinkto ir perlydydo plastiko pagaminti sie langai, matyt daugiau ir nera skirtumu - net atrodo panasiai. Pasidomekit ar jie atitinka A klase pagal RAL specifikacija. Jauciu, kad nelabai. Dabar Vekos kainos normalios, kam orientuotis i kazkokias vidutinybes..
Atsakyti