Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 09 02, 13:14)
Turiu klausima:

Siandien dvi firmos apmatavo langus ir abi kaip susitarusios sako, kad negali tvirtinti langu isnestu i lauka.. tik i siena. Juk daug kur maciau kad per metalinius laikiklius ir prisuka?? Ar as kazka klystu?

Dar vieni bande irodyt, kad reikia butinai medinio karkaso, bet as jo visai nenoriu.

Gal kas pakomentuosit? Turbut cia montavimo kompetencijos klausimo trukumas  g.gif

Planuoju lango profili glausti prie lango isores.

Turbut nekokios firmos.. Yra kruvos tu priemoniu langu montavimui isnesant. Kuriam mieste esat?
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2013 09 02, 13:25)
Kampus susisukau pats, langus įstatė juos pagaminusi firma. Dabar aš jau ir langus pats statyčiausi. Realios garantijos už montavimą praktiškai vis tiek nėra, langus įsistatyti darbo neperdaugiausiai, būčiau sutaupęs virš 1000 Lt.

Langu montavimui taupyti 1000Lt?? Shakez. Tu nors kada gyvenime bandei langa montuoti?
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 02, 15:58)
Langu montavimui taupyti 1000Lt?? Shakez. Tu nors kada gyvenime bandei langa montuoti?


Niekad gyvenime anksčiau nestačiau namo. Dabar jau baigiu įrenginėt.
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 02, 14:58)
Turbut nekokios firmos.. Yra kruvos tu priemoniu langu montavimui isnesant. Kuriam mieste esat?



Kaunas
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2013 08 29, 06:57)
Kaip tai neturi?

Veka turi viska, lauko duris, terasos duris, nustumiamas duris, atkeliamas nustumiamas duris. Be viso to jos visos gali buti su spalva is lauko bei vidaus.

Nustumiamos vekos apribojimai iki 2.36m aukscio.

Nustumiamos, varcia tubut gali buti kad ir 4m plocio.. Pats turiu 2m plocio (bendras gaminys gaunas 4m vitrina)
http://www.youtube.c...h?v=nxs2PdNP4UI

Atkeliamos nustumiamos su plocio apribojimu iki 1.3m
http://www.youtube.c...h?v=YWXUT6N0h4g
Itariu kad cia kalba apie atkeliamas nustumiamas, jie gaminami iki 1.3m plocio


Man reikia būtent atstūmiamų. Dvejose firmose užtikrino, kad negamina tokių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2013 09 02, 15:14)
Niekad gyvenime anksčiau nestačiau namo. Dabar jau baigiu įrenginėt.

Tai matyt daugiau ir nestatysi smile.gif Nebent statai ne sau. Nesu DIY megejas, ypac kai kalba eina apie savo nuosavo namo statybas. Gali ir ismoksi montuot ta langa, bet tai kas is jo liks? Jei kalba eina apie maximalu taupyma, tada zinoma - nera ka komentuoti.
Papildyta:
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 09 02, 16:12)

Tada siuskit man langu specifikacija i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 02, 20:23)
Gali ir ismoksi montuot ta langa, bet tai kas is jo liks? Jei kalba eina apie maximalu taupyma, tada zinoma - nera ka komentuoti.


Patikėk, susimontuočiau geriau, nei man montavo. Ten stebuklų tikrai nebuvo. Pilnas internetas montavimo rekomendacijų. Prieš atvykstant meistrams jų buvau prisiskaitęs, tai kai jie dirbo, susidariau vaizdą, kad aš pats geriau žinojau kaip tuos langus montuot, nei man montavo firmos meistrai. Lazerinį gulsčiuką turiu, nors meistrai jį naudojo montuodami ne visus langus, kitus reikalingus įrankius irgi, naudoti juos moku, išmokau ne langus montuodamas, tad patikėk, tikrai būčiau susimontavęs ne prasčiau nei meistrai, o kruopščiau ir tiksliau tai 100%, nes būčiau montavęs sau. Tiesa, montavęs būčiau gal tris-keturis kartus ilgiau. Tikslumas reikalauja daugiau laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 02 rugsėjo 2013 - 21:27
Dar klausimas del duru su langu viename, bus isejimas i terasa. Sako kad durys labai prastai laiko, nesandariai gaunasi. Siulo deti geriau kaip i balkona.. bet man visai nesinori per ta profili laipioti, sakau gal galima apacioje metalini remeli sumontuoti vietoj profilio..

gal kas pakomentuotu del tersos duru??
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 09 02, 21:45)
Dar klausimas del duru su langu viename, bus isejimas i terasa. Sako kad durys labai prastai laiko, nesandariai gaunasi. Siulo deti geriau kaip i balkona.. bet man visai nesinori per ta profili laipioti, sakau gal galima apacioje metalini remeli sumontuoti vietoj profilio..

gal kas pakomentuotu del tersos duru??

Zemas aliuminio slenkstis ir tiek ziniu. Salciau tik, bet patogiau.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2013 09 02, 21:21)
tad patikėk, tikrai būčiau susimontavęs ne  prasčiau nei meistrai, o kruopščiau ir tiksliau tai 100%, nes būčiau montavęs sau. Tiesa, montavęs būčiau gal tris-keturis kartus ilgiau. Tikslumas reikalauja daugiau laiko.

Daug kartu rasai zodi "patikek", tai kas man belieka smile.gif Nuspedamas apie tavo skrupulinguma is kitu postu, itariu, kad skyres tam nemazai laiko, susimontuotum geriau. Tiesiog kai yra atmusta ranka, gali kazko ir nezinoti - tiesiog zinai kaip sumontuoti, kad butu gerai; patirtis labai svarbi, o teorines zinios, pats supranti, ne viska aprepia. Bet gincytis aisku, kad nera ko. Abu mes teisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 02, 21:52)
Zemas aliuminio slenkstis ir tiek ziniu. Salciau tik, bet patogiau.



Bet kad dauguma gamintoju nenori tokiu daryti, primygtinai siulo balkono duris..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 09 02, 22:05)
Bet kad dauguma gamintoju nenori tokiu daryti, primygtinai siulo balkono duris..

Balkono durys su aliuminio slenksciu juk irgi gali buti smile.gif Jei tai ne pagrindines durys, tai gali buti ir balkonines.
Atsakyti
Sveiki. Gal kas galit pasakyt pliusus ir minusius plastikiniu ir mediniu langu.... mes neapsisprendziame....
Atsakyti
Manau medinius langus turi montuoti medzio megejai, tikram megejui turbut tokiu klausimu nekiltu. Ar daug zadate naudot mediniu detaliu interjere? Lyginant su pvc kaina ju zenkliai didesne, ishsaugoti juos nesuniokotus statybu metu pakankamai sunku. Isore bus arba aliuminis kuris prides +30% kainos arba turesite nemazai darbo atnaujinant isore reguliariai.

Gal kaikuriem medis asocijuojas su prabanga o pvc su ekonomija, asmeniskai labiau kreipiu demesi i sprendimus - gabaritus nei remeli..

PS mano langai veka, bute turiu schuho.

QUOTE(dolee @ 2013 09 03, 14:12)
Sveiki. Gal kas galit pasakyt pliusus ir minusius plastikiniu ir mediniu langu.... mes neapsisprendziame....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 03 rugsėjo 2013 - 14:49