Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 87 tema

as taipat viena darbeli netycia apdeginau,taip gaila buvo.o dar vyro prasytas darbelis buvo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 14, 22:51)
gal but fotografuojant taip ryskiai atrodo,bet isisiuvines iki galo,manau bus ispudingas. ax.gif

Oj oj, žodį praleidau ir ovacijų audra užpuolė, mano klaida, mano blush2.gif
Tiesiog dėl tų spalvų sodrumo susigluminau, nes tame paveikslėlyj koks turėtų būti rezultatas jos blankesnės, o tas blankumas man visai patiko rolleyes.gif Na žodžiu, susikvailinau eilinį sykį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 03 14, 19:23)
Oj oj, žodį praleidau ir ovacijų audra užpuolė, mano klaida, mano blush2.gif
Tiesiog dėl tų spalvų sodrumo susigluminau, nes tame paveikslėlyj koks turėtų būti rezultatas jos blankesnės, o tas blankumas man visai patiko rolleyes.gif Na žodžiu, susikvailinau eilinį sykį  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif Viskas gerai. 4u.gif O originalas Dimension atrodo taip (jei pas tave bly6kios spalvos, tada kitokia schema):
user posted image
Atsakyti
Šita šita, bet vat su siuvinu spalvų stiprumas skiriasi, ta prasme ryškiau. Aišku jei ryškiau tai ir gražiau turėtų būti, tačiau man kaip tik norėjosi tokio blankumo. Na bet spėju jog aš čia be reikalo šneku, reikia sulaukti galutinio rezultato, tad daugiau tyliu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 03 14, 19:44)
Šita šita, bet vat su siuvinu spalvų stiprumas skiriasi, ta prasme ryškiau. Aišku jei ryškiau tai ir gražiau turėtų būti, tačiau man kaip tik norėjosi tokio blankumo. Na bet spėju jog aš čia be reikalo šneku, reikia sulaukti galutinio rezultato, tad daugiau tyliu doh.gif  blush2.gif

Spalvos yra blankesnės iš tikrųjų, negu mano įdėtoj nuotraukoj. Fotoaparatas ryškiau perteikė. O rezultatas lygiai toks pat tikrai nesigaus, nes čia originalus Dimension pav, su dimension siūlais. Aš siuvinėju DMC. O konvertuota niekad taip pat nesigaus. Nors kol kas tikrai labai panašu į originalą. Kai baigsiu, parodysiu. Tik tas gali ilgai užtrūkt, nes tuoj šventės. Bus atostogos, nebus laiko ax.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2010 03 14, 18:09]
[QUOTE]kad man jis kazkaip lengvai siuvinejosi gal nuo nuotaikos priklauso

o tu ji taipat siuvinejai?
[/quote]
taip (jei cia apie metrikiuka klausi g.gif ax.gif ) tik pries keleta menesiuku pabaigiau. nenorejau rodyt, kad Luknytes mama netycia neuzmatytu biggrin.gif
Atsakyti
grazu grazu bus,ner prie ko prikibti mirksiukas.gif
Papildyta:
ojojoi atleisk sumaisiau,as pagavojau kad siuvinejai ta raudona paveiksla.tai pasakiau kad sunkus darbelis.o tu turbut pamanei kad apie tavo kalbu doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 14, 23:33)
grazu grazu bus,ner prie ko prikibti  mirksiukas.gif
Papildyta:
ojojoi atleisk sumaisiau,as pagavojau kad siuvinejai ta raudona paveiksla.tai pasakiau kad sunkus darbelis.o tu turbut pamanei kad apie tavo kalbu  doh.gif  rolleyes.gif

taip ir galvojau, kad ne apie mano sneki blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 14, 21:18)
O čia specialiai DANTISTEI rodau PROOOOCESĄ, nes ji prašė šios schemos

kaip cia taip special for me lotuliukas.gif grazu ir man tai visai ne per ryskiai g.gif lauksiu pabaigtos thumbup.gif ir turesi pasipasakot kaip BieSas sekesi, nes ten maciau jo daug rusiu..couching, cording, lazy daisies... doh.gif biggrin.gif

labai grazus visi darbai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, norejau jusu paklausti, gal kuri nors esate pirkusi siuliukus per eBay? Mane domina ju kokybe ir spalvos, ar nesiskiria nuo Lietuvoj parduodamu? Ypac kai siuntimas is Filipinu. Nes kaina sakyciau stipriai skiriasi, tikrai labai butu ydomu isgirsti atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 03 14, 21:09)
kaip cia taip special for me lotuliukas.gif grazu ir man tai visai ne per ryskiai g.gif lauksiu pabaigtos thumbup.gif ir turesi pasipasakot kaip BieSas sekesi, nes ten maciau jo daug rusiu..couching, cording, lazy daisies... doh.gif  biggrin.gif

labai grazus visi darbai wub.gif  4u.gif

Būtinai pasidalinsiu. mirksiukas.gif

Ačiuks už darbelių įvertinimą 4u.gif O DMC tulpė visai be BieSo. Tai kam jis nepatinka, imkit siuvinėt. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 03 14, 23:09)
turesi pasipasakot kaip BieSas sekesi, nes ten maciau jo daug rusiu..couching, cording, lazy daisies... doh.gif  biggrin.gif


oho dar ir tokių būna, o kuo jie skiriasi gal kas galėtų papasakot 4u.gif Įdomu pasidarė blush2.gif
Atsakyti