Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 87 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 03 15, 22:49)
aš ir turiu du matkelius naujus, jei ką rašyk  mirksiukas.gif

graShkyte wub.gif


Aciukas blush2.gif
Atsakyti
ir as turiu ta siula. smile.gif na jau suniuku grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 03 15, 22:58)
ir as turiu ta siula. smile.gif na jau suniuku grozis wub.gif


Vis bandziau rasti siu suniuku shema pilku atspalviu, bet neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2010 03 15, 13:40)
asmeniskai man skirias visi nuo originaliu Prancuzijoj pagamintu, arba visa partija buna vos iziurimai blankesne, ar ryskesne, bet rimtam darbe, kad ir trimaciam Haed veidu nesiuvineciau  4u.gif  rozytem, paukstukam, nimukam, sempleriukam (kaip man) viskas  thumbup.gif  bet nusiziuretu dideliu pav, visgi nesiuvinesiu  ax.gif

gal priklauso nuo pardavejo. turiu apie 300 anchor spalvu is azijos-japonijos ir filipinu. kokybe superine, absoliuciai nesiskiria nei atspalviai, nei pats siulas nuo dubline parduodamu po 1.10 euro uz matkeli. taip sakau, nes teko pirkti papildomu spalvu didesniam darbukui.turiu ir visa dmc kolekcija, bet airijoj populiaresnis anchor...
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2010 03 15, 22:08)
Vis bandziau rasti siu suniuku shema pilku atspalviu, bet neradau  ax.gif

superiniai suniukai wub.gif
Atsakyti
Uauuu, kiek cia groziu priderejo.... wub.gif ir procesu ir darbeliu wub.gif super thumbup.gif
Rodausi ir as su procesu.... dar liko galva pabaigt ir sparnus angelui.....

user posted image
Atsakyti
Gyte, oho tavo tempai 4u.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2010 03 15, 14:12)
Tute28, aš praeitą trečiadienį irgi padovanojau lygiai tokį patį lėliuką Rugilei biggrin.gif Tik nerodžiau čia, nes fotikas miręs buvo smile.gif mama žadėjo atsiųst foto kai įrėmins.
O dabar jau su vyru išsirinkom ką siuvinėsim, ir naktį padariau užsakymą siūlams ir medžiagai. Tikiuos šią savaitę pradėt, nes laikas spaudžia, balandžio 24 turiu jau dovanot.



o kur tu perkiesi siuliukus ir visa kitka siuvinejimui?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 03 15, 18:32)
Jei esi klaipėdietė, susirašyk pirmiau su Sigita ir sutarsit kad siuntimas nekainuos. Pavedimą reiks daryt be 7lt, nors bus nurodyta su jais  mirksiukas.gif


Aha, esu, ačiū už info wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Radau geros kokybes siuvineta nuotrauka smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2010 03 16, 10:41)
Uauuu, kiek cia groziu priderejo....  wub.gif  ir procesu ir darbeliu wub.gif super  thumbup.gif
Rodausi ir as su procesu.... dar liko galva pabaigt ir sparnus angelui.....

user posted image


nieko sau darbelis! 4u.gif ir ilgai uztruko ji siuvinet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2010 03 15, 20:34)
Merginos, HELP, reikia DMC siūlo nr.3867, bet tokio nėra.....niekur...net kataloge...kas susidūrė, ką daryt?

kad visur sarasai pasibaigia ties 3866. Gal tikrai nauja spalva isleido g.gif
Atsakyti