Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 06, 11:51)
O jus juos perkat ar gaminates namie? pirkti niekur nemaciau...


Prieš kokius šešerius-aštuonerius metus buvo lietuviški ledai, pardavinėjami po 400ml.. Tada paragavau, ir pamečiau galvą dėl jų smile.gif Paskiau nebemačiau parduotuvėse.
Atsakyti
[quote=mama_Greta,2009 01 05, 21:14]
Nu zinokit visai geri man tie ledai gavosi, nors is pradziu maniau, kad bus saldyta kiausiniene lotuliukas.gif ne tai kad visai geri, bet laaabai geri ledai!

Jau isimeciau prie receptu, kita karta pameginsiu. Siandien gaminsiu bananinius ledus (pirma karta) smile.gif uh huh lotuliukas.gif Jau mase saldoma rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=eeeglute,2009 01 06, 19:28]
[quote=mama_Greta,2009 01 05, 21:14]
Nu zinokit visai geri man tie ledai gavosi, nors is pradziu maniau, kad bus saldyta kiausiniene lotuliukas.gif ne tai kad visai geri, bet laaabai geri ledai!

Jau isimeciau prie receptu, kita karta pameginsiu. Siandien gaminsiu bananinius ledus (pirma karta) smile.gif uh huh lotuliukas.gif Jau mase saldoma rolleyes.gif
[/quote]

Kai tik ismeginsi, papasakok kaip sekesi ta pieno ir kiausiniu mase paruosti... ax.gif Idomu, ka as ne taip dariau, kad ji ne vienalyte tapo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 06 sausio 2009 - 20:12
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 31, 16:39)
Irmulia, gal vis delto bruksteltum cia karameliniu ledu su griliazu recepta 4u.gif ? Taip norisi.... ax.gif



Tik dabar užmačiau doh.gif



taigi šių ledų receptuką rasite štai čia : Ledai su karamelizuotais migdolų riešutais mirksiukas.gif

Skanaus !!! mirksiukas.gif

user posted image


user posted image




Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 01 08, 19:09)
Tik dabar užmačiau  doh.gif 
taigi šių ledų receptuką rasite štai čia : Ledai su karamelizuotais migdolų riešutais  mirksiukas.gif 

Skanaus !!!  mirksiukas.gif

user posted image
user posted image

Aciu, butinai ismeginsiu! dabar taaaaaip uzsikabliavusi esu, taip knieti kuo ivairesnius ledus isbandyti, o cia dar karamelizuoti riesutai wub.gif mmmm wub.gif
Atsakyti
Cia ir vel as... blush2.gif Turiu klausimeli, gaminancioms ledus su kiausiniais. Ar nebaisu del visokiu salmonelioziu? jie tikrai nepakankamai termiskai apdorojami... kaip elgiates su kiausiniais pries naudojima? as tai nusveiciu su soda ir nuplikau verdanciu vandeniu. Bet vaikui tokiu ledu vis tiek neduociau...
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 09, 13:19)
Cia ir vel as... blush2.gif Turiu klausimeli, gaminancioms ledus su kiausiniais. Ar nebaisu del visokiu salmonelioziu? jie tikrai nepakankamai termiskai apdorojami... kaip elgiates su kiausiniais pries naudojima? as tai nusveiciu su soda ir nuplikau verdanciu vandeniu. Bet vaikui tokiu ledu vis tiek neduociau...


Na aš dėl to pačioje pradžioje pagalvojau g.gif , na bet rodos dar sveiki mirksiukas.gif o pagalvojus kokią chemiją deda į fabrikinius ledus... rolleyes.gif pvz. atkrepkite dėmesį į tai kas lieka po to, kai ledai ištirpsta - pagal viską turi būti pienas, o kaip ištikrųjų? išsiskiria kažkoks neaiškios kilmės skystis su dar kažkuo, doh.gif plaukiojančiu paviršiuje.

Kai pagalvoji, ko jie ten prideda doh.gif

Pabandėm iki galo ištirpinti namie savo gamintus ledus- tai jokių tokių panašių "fintų" nėra - ir kaip priklauso normalus pienas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 sausio 2009 - 21:29
QUOTE(irmulia @ 2009 01 09, 22:06)
Na aš dėl to pačioje pradžioje pagalvojau g.gif , na bet rodos dar sveiki  mirksiukas.gif  o pagalvojus kokią chemiją deda į fabrikinius ledus...  rolleyes.gif  pvz. atkrepkite dėmesį į tai kas lieka po to, kai ledai ištirpsta - pagal viską turi būti pienas, o kaip ištikrųjų? išsiskiria kažkoks neaiškios kilmės skystis su dar kažkuo,  doh.gif  plaukiojančiu paviršiuje.

Kai pagalvoji, ko jie ten prideda  doh.gif

Pabandėm iki galo ištirpinti namie savo gamintus ledus- tai jokių tokių panašių "fintų" nėra - ir kaip priklauso normalus pienas  thumbup.gif

Del fabrikiniu ledu pritariu! siaip jau nedaug parduotuviniu ledu man ir patinka, ju skonis kazkoks sintetinis. Ir tas dar labiau jaciasi paragavus namie gamintu skoni.. Nuo tos chemijos gal ir neapsinuodysi, bet naturalus produktas yra visai kas kita..
Atsakyti
na ka nusipirkom ir mes ledu gaminimo aparata, gali jis dabar saldimo kameroj, ryt bandysim, jau kaip laukiu, tikiuosi nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 01 10, 22:46)
na ka nusipirkom ir mes ledu gaminimo aparata, gali jis dabar saldimo kameroj, ryt bandysim, jau kaip laukiu, tikiuosi nenusivilsiu smile.gif

Sveikinu isigijus puiku daikta thumbup.gif ! Tik nepamirsk uzsukt i sia temele ir pasidalint receptais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 01 10, 21:46)
na ka nusipirkom ir mes ledu gaminimo aparata, gali jis dabar saldimo kameroj, ryt bandysim, jau kaip laukiu, tikiuosi nenusivilsiu smile.gif


Heee, ledų megėjų būrys didėja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tikrai nenusivilsi mirksiukas.gif thumbup.gif Svarbiausia laikytis instrukcijos mirksiukas.gif :

pvz. turi būti pilnai ištirpęs cukrus mirksiukas.gif o jei matai, kad ledų masė aparate skystoka - pasuk "taimerį" dar keletui minučių mirksiukas.gif

Labai lauksim komentarų bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikutes smile.gif
Jau kelis kartus isbandziau ledu aparata. Dariau bananinius ledus. Tikrai skanu, bet pasakykit man, kokio tirstumo turetu buti jau baigti gaminti ledai? Sukau tuos ledus daugiau nei 40 min., bet idedu i ledaines ir jie istyzta, ta prasme ima tirpti greitai...
Atsakyti