Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

jatau kaip skanu rolleyes.gif noriu leduuuuuuuuu
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 01 20, 18:46)
na ir as jau uzsimaisiau savo ledus. dariau pagal siek tiek pakeista bea rasyta receptuka. jie man dar neuzsale skanus, vos atsispyriau pagundai ju nesuvalgyti  blush2.gif supilsciau porcijomis i vienkartines stiklinaites ir jau saldau  ax.gif  laukiu nesulaukiu degustacijos  4u.gif

nuuu, ir kaip smile.gif ? darei pagal ta recepta, kur ieina jogurtas, medus ir vaisiai?
Atsakyti
O pas mane jau mašomi tie patys su karamelizuotais migdolais (na negaliu aš be jų wub.gif vis tobulinu tobulinu lotuliukas.gif ) tik dar pridėsiu karamelės skystos sluoksniais (ledai- karamelė- ledai -karamelė -.... biggrin.gif ) rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 01 20, 22:32)
O pas mane jau mašomi tie patys  su karamelizuotais migdolais (na negaliu aš be jų  wub.gif vis tobulinu tobulinu  lotuliukas.gif  ) tik dar pridėsiu karamelės  skystos sluoksniais (ledai- karamelė- ledai -karamelė -....  biggrin.gif ) rolleyes.gif

Idomu, kaip gausis smile.gif siaip jau man toks ispudis susidare gaminant tuos pacius ledus, kad ir kieta karamele ledams pastovejus kameroje kazkaip suminksteja. as saldant aparate imeciau saujele karamelizuotu riesutu, tai kai "damusinejom" likucius po keliu dienu karamele aplink juos buvo pasidariusi tokia tasi... wub.gif reiks dar paeksperimentuot, bo kol kas nesuprantu kas per daiktas ta gardzioji karamele... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 20 sausio 2009 - 21:54
Va čia dar galit pasiieškot daaaaug ledų receptų (iš ten nei vienų nedariau blush2.gif )

O va šituos dariau - labai labai skanūs wub.gif tik aš vietoj vyšnių, įmaišiau šaldytų trintų braškių su cukrum wub.gif (fotkės neturiu blush2.gif)
Ir šitie gražiai atrodo (pati nedariau). Jei domina, rašykit - paskutinius abu turiu lietuviškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 20, 21:54)
Idomu, kaip gausis smile.gif  siaip jau man toks ispudis susidare gaminant tuos pacius ledus, kad ir kieta karamele ledams pastovejus kameroje kazkaip suminksteja. as saldant aparate imeciau saujele karamelizuotu riesutu, tai kai "damusinejom" likucius po keliu dienu karamele aplink juos buvo pasidariusi tokia tasi... wub.gif  reiks dar paeksperimentuot, bo kol kas nesuprantu kas per daiktas ta gardzioji karamele... smile.gif


Mane labai mąsina, kai šiuos ledus ištraukus iš šaldiklio ir palaikius 10 min, riešutai vis dar labai traškūs dėl kietos karamelės plutelės (ne visa išsileidžia), o aplink juos kaip aureole pasklidusi karamelė wub.gif na ryt jau ragausim mirksiukas.gif tad ir komentarų bus su foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 sausio 2009 - 23:26
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 20, 21:31)
nuuu, ir kaip smile.gif ? darei pagal ta recepta, kur ieina jogurtas, medus ir vaisiai?


dariau toki paprastuti pradziai: plakama grietinele, pakepinti riesutai su medumi sumaisyti ir romas. tik as dar dadejau sokodado drozliu prie viso sito. o tie riesutukai man kaip griliazas gavosi! bigsmile.gif jau valgiau, tai tiesiog nerealiai skanu! ir jau visa seima uzsisake dar po porcija, kad padaryciau thumbup.gif
Atsakyti
jatau,kaip noretau dabar ledu,o dar tokiu kaip jus darot wub.gif niam,niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 01 21, 00:25)
Mane labai mąsina, kai šiuos ledus ištraukus iš šaldiklio ir palaikius 10 min, riešutai vis dar labai traškūs dėl kietos karamelės plutelės (ne visa išsileidžia), o aplink juos kaip aureole pasklidusi karamelė  wub.gif  na ryt jau ragausim  mirksiukas.gif  tad ir komentarų bus su foto  mirksiukas.gif


Dariau šiuos tavo ledus... bigsmile.gif Mama, kuri burbėjo, kad "ai, nedaryk, žiema, nevalgysim..", sukramsnojo daugiau nei pusę viso to, kas buvo pagaminta - dalį nė gerai nesustingusių.. smile.gif Laaabai vykę.
Dar džiaugiuos, kad pagaliau išmokau daryti karamelizuotus riešutus, ačiū! Tiesa, "nelediniam" vartojimui karamelizuoju juos nekapotus - tai dingsta akimirksniu, tik atvėsę smile.gif
Beje, norėjau paklausti, kaip tu darai ledus su skysta karamele? Gal aš nepakankamai šaldžiau ledų aparate, mat man jie buvo vis dar skystoki, na, patirštėję, bet vis dar.. bėgantys. tai bandžiau pilt skystą karamelę, bet ji arba skendo, arba tirpo į ledų masę sad.gif O kaip tu darei? Gal ilgiau ledus sukti aparate reikėtų, kad jau visai sušaltų?
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 21, 00:14)
Va čia dar galit pasiieškot daaaaug ledų receptų (iš ten nei vienų nedariau blush2.gif )

O va šituos dariau - labai labai skanūs wub.gif tik aš vietoj vyšnių, įmaišiau šaldytų trintų braškių su cukrum  wub.gif (fotkės neturiu blush2.gif)
Ir šitie gražiai atrodo (pati nedariau). Jei domina, rašykit - paskutinius abu turiu lietuviškai ax.gif

Domina smile.gif ypac paskutinieji - labai jau skaniai atrodo smile.gif
prisiplanavau siandien darbu milijona, bet va be reikalo ilindau i sita temele - dabar jau butinai teks rast valandziuke ledams bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Susiradau toki recepta, kad daug laiko neuzimtu ir kad nereiktu iki parduotuves lekt smile.gif Taigi:
6 kiausiniu tryniai
500 ml pieno
1/4 a.s. druskos
450 g kondensuoto pieno
250 ml pieno uzvirinti, puse vis plakant letai supilti ant issuktu tryniu. Gauta kiausiniu mase supilti i likusi karsta piena ir maisant kaitinti ant silpnos ugnies, kol sutirstes ir ims lipti prie medinio sauksto nugareles. Tuomet i gauta mase supilti likusius 250 ml pieno, kondensuota piena ir druska. Atvesinti ir saldyti aparate. Maniskis jau sukasi smile.gif turetu buti visai neblogi, tik gal kiek per saldus....
Atsakyti
Na štai senai žadėtieji
Ledai su skysta karamele
user posted image

Be daugiau foto taip pat mano blog'e rasite trumpai aprašytą eigą, kaip ką daryti, kad karamelė nenuskęstų/netirptų leduose mirksiukas.gif
Atsakyti