Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

QUOTE(irmulia @ 2011 06 10, 12:55)
štai mano gražuolis  wub.gif  tokio noriu  wub.gif
Magimix 11194

user posted image

o paprastą aparačiuką tai turiu , clatronic'ą - gerai veikia - tikrai nesiskundžiu, bet tas indo šaldymas tai truputį  doh.gif  gerai, kad mano šaldiklyje telpa jo indas  ax.gif  (specialiai jam vietą palikusi - jis visada šaldiklyje, ir kada reikia , tada ištraukiu  mirksiukas.gif ) niu bet su tuo profesionaliu būtų žymiai paprasčiau  mirksiukas.gif
Papildyta:
tai gali naudoti natūralią vanilės ankštį  mirksiukas.gif  tikrai super gaunasi, tik tiek, kad teks ankštį įpjauti išilgai ir nugramdyti sėkliukes , esančias viduje .  mirksiukas.gif

Irmulia, kuo toliau, tuo labiau neabejoju savo pasirinkimu šaldomo kameroje kibirelio. Ledai gaunasi idealūs.

Nusipirkau antrą kibiriuką, dabar išvis esu laiminga kaip slyva. Mano ledai šiandien sušąlo per 16 minučių iki normalios, valgomos kondicijos. Po 30 minučių jau reikėjo kabliuoti su specialiu šaukštu iš kibirėlio doh.gif

Kadangi užsižaidžiau su ledais ir po operacijos gavau žinią, kad gyvensiu, vėl grįžtu į sportą. Jau skauda sėdimąją nuo pratimų doh.gif

QUOTE(matuke @ 2011 06 10, 12:57)
Taure, gamink, ledai gavosi  thumbup.gif
banano trinto neperkosinejau, jokiu gumuliuku nesijaute, ipyliau dar slakeli brendzio, vos, tipo del tu ledo kristaliuku, skoniui tas kiekis itakos neturejo  mirksiukas.gif
man gal tik ciut saldoki, bet visa kita- nepriekaistinga  tongue.gif

citrinos reikia dėti į bananinius, arba braškių, kad nugesintų saldumą. Mano recepte nebuvo parašyta, bet visvien dėjau citrinos sulčių ir vanilės vos vos, kad prigesintų saldumą ir pridėtų kažkiek gaivumo.
Bandysiu būtinai tavo įmestą plombyrą, tik kolkas turim užbaigti bananinius suvalgyti ir po to dar turiu išsportuoti lotuliukas.gif

Maniškai užšąlo be kristalų. Žiūrėsiu kas po paros bus.


Atsakyti
Taure, smagios tavo dvigubos naujienos, del sveikatos ir ledu mirksiukas.gif
Sportuot man irgi butu neprosal, po dvieju, beveik triju gimdymu per trumpa laika doh.gif
TAIGI MESK TA NUODEMINGA RECEPTUKA I ETERI tongue.gif

Kas ten turi ta Clatronik ledu aparata? ar patenkinti? kiek ledu gaunasi vienu gaminimu?
Taure, kokia talpa tavo aparato? kiek galima pagaminti europietisku ml vienu darymu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 11 birželio 2011 - 13:42
QUOTE(Nova @ 2011 06 06, 12:06)


Pagal šitą receptą dariau šokoladinius ledus. Na, baiiiiiiisiai skanūs. wub.gif Skonis labai panašus (o gal net ir vienodas g.gif , tik tiek, kad šitie be jokių E) į "Dadu" šokoladinius. Kadangi mano šeimyna nemėgsta tokio gryno šokolado skonio, tai jau šiandien trečia diena kaip valgau ir jau šiandien vakare, taip jaučiu, kad pribaigsiu tuos ledus. wub.gif
Atsakyti
Jau radau info apie Clatronika wink.gif
TAure, auu, kur dingai, laukiu to receptuko tongue.gif
Mano paskutiniai bananinia sulauke daug pagyru is kaimynu thumbup.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau daug braskiu ir nusprendziau pasigaminti braskiniu ledu wub.gif gavosi labai skanus ledai - serbetas thumbup.gif tokie gaivus, neriebus, panasus i parduodamus Soprano ledaineje 4u.gif taigi receptukas:

2 puodeliai cukraus
2 puodeliai vandens
5 puodeliai braskiu
2 puodeliai pasuku

Vandeni su cukrumi uzvirinti, maisyti, kad cukrus istirptu, atvesinti. Braskes sutrinti iki vientisos mases, supilti cukraus sirupa, pasukas ir viska ismaisyti. Masesiulyciau palaikyti saldytuve pora valandu, kad butu salta. Tada supilti i ledu saldymo aparata, o veliau ideti i saldikli, kad gerai sustingtu.
As dar i ledu mase ispaudziau gal 1/3 citrinos sulciu ir kita karta gal truputi sumazinciau cukraus kieki, nes ledai gavosi saldoki, bet vistiek labai skanus wub.gif taigi rekomenduoju thumbup.gif

Recepta paemiau is cia
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 06 12, 13:19)
Jau radau info apie Clatronika wink.gif
TAure, auu, kur dingai, laukiu to receptuko tongue.gif
Mano paskutiniai bananinia sulauke daug pagyru is kaimynu  thumbup.gif

nedingau, tik darbo daug turiu labai doh.gif Damušėme šiandien šitus ledus, kur dariau neseniai. Jų receptuką dėjau puslapiu atgal.
http://allrecipes.co...eam/Detail.aspx


Papildyta:
QUOTE(matuke @ 2011 06 10, 04:07)
as siandien sumaisiau tokius, tik nemegstu sintetiku, tai vietoj "vaniles" isukau banana  tongue.gif
daugiau pakomentuot negaliu nes dar nesusale smile.gif
http://irri-style.bl...-tresnemis.html

šitus darysiu sekančius bigsmile.gif
Atsakyti
O gal kiausinius leduose galima kuo pakeisti, arba isvis nedeti? Bijau vaikui tokius duoti kur dedamas sviezias kiausinis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 14 birželio 2011 - 14:07
siulau isbandyti si receptuka. nereikia jokiu zaliu kiausiniu.
250g rikotos surio
200g naturalaus jogurto
cukraus pagal skoni as dedu apie 2-3 v.s.
1a.s. vanilinio cukraus
o paskui galima deti ka nori
skanu ir su trintom braskem ir bananais, taip pat ir su la festa choco kava (kazkuri mamyte buvo paminejus tai isbadziau thumbup.gif )ipilti i besisukancius ledus.
dar skanu imaisyti kokio dzemo bet nesumaisyti iki vientisos mases. as tai sutrinu braskes banana, ipilu pagal skoni citrinu sulciu, idedu cukraus ir paverdu 5min gaunasi toks dzemukas tirstas (be jokiu tirstikliu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simulcikas @ 2011 06 14, 16:54)
siulau isbandyti si receptuka. nereikia jokiu zaliu kiausiniu.
250g rikotos surio
200g naturalaus jogurto
cukraus pagal skoni as dedu apie 2-3 v.s.
1a.s. vanilinio cukraus
o paskui galima deti ka nori
skanu ir su trintom braskem ir bananais, taip pat ir su la festa choco kava (kazkuri mamyte buvo paminejus tai isbadziau  thumbup.gif )ipilti i besisukancius ledus.
dar skanu imaisyti kokio dzemo bet nesumaisyti iki vientisos mases. as tai sutrinu braskes banana, ipilu pagal skoni citrinu sulciu, idedu cukraus ir paverdu 5min gaunasi toks dzemukas tirstas (be jokiu tirstikliu) smile.gif

Siuos ledus jus gaminat su ledu gaminimo aparatu?
Atsakyti
taip su tuo aparatu bet teko daryt ir be jo tik reik daznai pamaisyt nors jie nlb susala i kristalus smile.gif
Atsakyti
Sveikos ledu gamintojos 4u.gif
Taip silta, tai taip norisi atgaivos... smile.gif Pirma kart nusprendziau pabandyt ledus pasigamint. Dariau pagal tradiciniu vaniliniu ledu recepta berods pirmam puslapyje ideta. Ten reikia piena uzvirinti su cukrum, paskui pilti pamazu i kiausiniu trynius plakant. Tai a staip ir padariau, bet kaip idomiai, taip isputojo, pilnas puodas putu gavos... Tuomet reikejo statyt i inda su verdanciu vandeniu ir maisant kaitinti kol susidarys skystos grietineles konsistencija, bet kiek maisiau, kiek laikiau, man kaip putos nesikeite taip ir nesikeite.... Nesuprantu, ka blogai padariau, bet tos putos nesuskystejo ir visai nepanasios i skystos grietineles konsistencija sad.gif Sakykit, ka negerai darau? sad.gif
Atsakyti
Visiskas fiasko doh.gif
negana to, kad liko neaisku kaip ten su taip tryniais, tai kai jie atveso, i juos supyliau grietinele ir bandziau plakti, plakaiu plakiau, niekas neissiplake, kokia buvo skysta grietinele tokia ir liko... sad.gif Ne man turbut ledus gaminti sad.gif Gal geriau buciauja isplakus atskirai, o po to sumaisius, bet kur gi, dariau tai pagal recepta, o ten nurodyta, kad reik pirma supilti viska i viena ir tik tada plakti sad.gif
Atsakyti