Įkraunama...
Įkraunama...

"Šventinis atvirukas"!

QUOTE(Olimpia @ 2005 12 19, 17:33)
as va dar kelias zinutes parasysiu, ir taip pat eisiu balsuoti beee.gif

Kai pabalsuosi ir mums papasakok mirksiukas.gif laugh.gif
Atsakyti
Prabalsavau:
Žaisliukai dvynukai thumbup.gif

Per baltą krikštolinį taką,
su sauja meilės ir vilties
tepriklaupia prie židinio Kalėdos
ir teišpildo troškimus širdies.
Su Šventėm! thumbup.gif

Tegul šios krintančios žvaigždės išpildo jūsų norus thumbup.gif
Atsakyti
o as atidedu balsavima kitai dienai tik uz viena prabalsavau kolkas blush2.gif wub.gif
Atsakyti
O man pritrūko dar bent 3 balsų, tiek gražių atvirukų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 12 20, 16:48)
O man pritrūko dar bent 3 balsų, tiek gražių atvirukų thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tavo logotipe bigsmile.gif - nuostabus mergaičiukas wub.gif rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpia @ 2005 12 19, 17:33)
-------------------------------------------------------------------------------------------
O kam jus cia vardijat, uz ka prabalsavot? g.gif

Kam, kam... o tam, kad mes dar neužsisiuvom burnų kol kas... ką norim, tą šnekam, dalijamės tuo, kas mums patinka...
Atsakyti
Labai dekoju visiems uz mus balsavusius 4u.gif Nesitikejau surinkti tiek balsu... As juk dar pradziamoksle blush2.gif
Ir dar tureciau dideli dideli prasyma rolleyes.gif Gal galetu mamos pasidalinti kaip savo atvirutes dare? Cia tiek daug virkantasu maciau, noreciau ir as ismokt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 12 23, 14:12)
Kam, kam... o tam, kad mes dar neužsisiuvom burnų kol kas... ką norim, tą šnekam, dalijamės tuo, kas mums patinka...



blink.gif blink.gif blink.gif o piktumas........................... blink.gif blink.gif blink.gif

Nirmeda, sveikinam !!! labai grazu !!!

Aciu visiems uz balsavusiems.................................................

Dinka, aciu Tau............ bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas 4u.gif 4u.gif

Ačiū toms, kas už mus balsavo 4u.gif
Atsakyti
blink.gif bigsmile.gif oi aciu labai labai, kas balsavo uz mano atvirute, jergau, kaip maloniai nustebau smile.gif kaledine dovana wub.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Ir aš dėkoju visoms balsavusioms ax.gif Gi mūsų atvirukas tik Paint programa pagražintas blush2.gif

AČIŪ wub.gif
Atsakyti
Sveikinu visas thumbup.gif
Parašykite man dėl prizų į AŽ. Tikiuosi dar šiais metais atiduoti, nes prizai yra šiek tiek Kalėdiški 4u.gif
Atsakyti