Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Kaip smagu jums mergaitės ax.gif Tuoj laikysit savo stebukliukus ant rankų smile.gif Būtinai užeikit pasipasakot ispūdžius apie RK po visko mirksiukas.gif Aš irgi nusiteikusi tenai gimdyti. Klausiau savo ginės nuomonės dėl to tarimosi, tai ji sakė, nematanti reikalo. Gaila, kad ji pati nepriiminėja gimdymų verysad.gif Na nebent, sako, jei terminas praeis ir nieks nevyks, tada pagalvosim... Tai aš ir nurimau kažkaip, bandysiu gimdyti už sąžiningai mokėtus mokesčius Sodrai ir Ligonių kasoms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 03 12, 20:01)
tai santariskese tas pastatas naujas bus Naujegymiam?  g.gif nieko sau  bigsmile.gif

Vau bigsmile.gif ,as irgi noreciau pamatyti naujasias patalpas smile.gif bet kadangi leliuku jau nera planuose,kogero vaziuosime tik anuku ziureti biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 03 13, 12:58)
Na, ka darysi.. 200 lituku uz para man brangoka, bus smagu ir su kaimynka kokia pagulet.. svarbiausia, jog su lelka viskas gerai butu  ax.gif

jau ant dienu teks ten apsilankyti, su niekuo nesu susitarusi, tai biskeli jauduliukus pradeda imti.. bet tikriausiai visoms pries pabaiga visokiausiu minciu atsiranda  4u.gif


Vau,lauksime nauju,svieziu ispudziu mirksiukas.gif lengvo ir greito gimdymo smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 13:30)
Nu nu, kas ten zino, gal likimas ims mus ir suves, tada klausiu palatos padruskes, o tu kartais ne Lazdu Dama??? biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif as ir pasiklausiu savo kaimynkos ar tik ne Shliopke cia gyvena? biggrin.gif
As jau taaaip gimdyt noriu, o pozymiu jokiu nejauciu..
Papildyta:
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 13, 16:07)
Vau,lauksime nauju,svieziu ispudziu  mirksiukas.gif lengvo ir greito gimdymo smile.gif drinks_cheers.gif


Butinai po gimdymo "prisiduosiu" ir viska ispasakosiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(doviliux403 @ 2010 03 13, 15:00)
Tai aš ir nurimau kažkaip, bandysiu gimdyti už sąžiningai mokėtus mokesčius Sodrai ir Ligonių kasoms  lotuliukas.gif


va va, reikia isnaudot tai, ka sumokam biggrin.gif
Atvirai pasakysiu nuomone apie dabartinius gimdymus ir imkim pries kokius 20-30 metu. Taip, tada dar medicina nebuvo pazengus, nebuvo tokiu aparaturu, negalejo vyrai dalyvaut gimdyme(kas manau dabar laaabai didelis pliusas thumbup.gif ), vaikuciai gulejo atskirose palatose, po 30 naujagimiu, mamytes atskirose..nu taip tikrai buvo, kai mane mama gimde..Visa sita skaitau buvo nepazenge. Bet..nebuvo jokiu tarimusi ir, atvirai pasakius, issidirbinejimu blush2.gif . Dabar net CP galima darytis, net jeigu to visai ir nereikia, o todel, kad zmogus ale bijo gimdymo, geras kysis i kisene ir operacija vualia vyksta. Anksciau tokiu ciudu nebuvo, jei gimdymo metu kokia komplikacija, tada daro, kas suprantama. Arba kad tie tarimaisi..visos gimdyves buvo lygios ir visokiu tais laikais daktaru buvo, bet dabar paziureskim EU valstybes, tokiu kaip tarimusi niekas net nesapnuoja, vaziuoji i ligonine, viskas ten yra, gali kad ir is gatves, viska gausi. Cia epiduras pirk, ta , ana.. O ten kaip ir LT moka mokescius ir priklauso tau visa medicinine prieziura.
Anksciau atsidekodavo tevai personalui kokiu konjako buteliu, saldainiu deze ir visi buvo patenkinti.O dabar zaidzia visai kitokios sumos.
Vat kaip isdesciau biggrin.gif
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 03 13, 18:51)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  as ir pasiklausiu savo kaimynkos ar tik ne Shliopke cia gyvena?  biggrin.gif
As jau taaaip gimdyt noriu, o pozymiu jokiu nejauciu..
Papildyta:
Butinai po gimdymo "prisiduosiu" ir viska ispasakosiu  smile.gif

aha thumbup.gif

Nepanikuok, saulyt, man irgi pozymiu tokiu nera mirksiukas.gif ..nei nugaros skausmu, nei pilvo..aisku, noretusi kad viskas savaime prasidetu ir skatinti nereiktu. Bet..gyvent laukimu, megaukis dar ilgu miegeliu, ramybe..Viskam savas laikas mirksiukas.gif , sakoma neskubink laiko ir busi pirmas biggrin.gif
Tikekimes, kad mums tik babach vandenys nubega , saremiai ir mes jau ligoninej biggrin.gif ir pagimdom per 1 valandzike lotuliukas.gif (naivuole).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 13 kovo 2010 - 19:43
QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 20:41)

Tikekimes, kad mums tik babach vandenys nubega , saremiai ir mes jau ligoninej biggrin.gif ir pagimdom per 1 valandzike lotuliukas.gif (naivuole).



linkiu, kad panasiai jums ir butu mirksiukas.gif as ir taip noreciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliux403 @ 2010 03 13, 20:02)
linkiu, kad panasiai jums ir butu mirksiukas.gif  as ir taip noreciau  thumbup.gif

Acius 4u.gif ir sirdies naiviai tikiuos ir paciai to linkiu mirksiukas.gif 4u.gif
Nu bet juk stebuklu b una, vat mano sesei su pirmu saremiai prasidejo 2.30, nuvare i ligonine 8.30, o pagimde 9.05. Vat kad taip visoms pirmakartems thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 19:41)
Tikekimes, kad mums tik babach vandenys nubega , saremiai ir mes jau ligoninej biggrin.gif ir pagimdom per 1 valandzike lotuliukas.gif (naivuole).

neteisingai pasakėt, iš tikro neturi pirmiausiai nubėgt vandenys, turi būt pilnai sąrėmiai, atsidarymas ir tik tada nubėgt vandenys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 03 13, 21:07)
neteisingai pasakėt, iš tikro neturi pirmiausiai nubėgt vandenys, turi būt pilnai sąrėmiai, atsidarymas ir tik tada nubėgt vandenys ax.gif

nu gal ir taip,. matai kai zalia dar , tai nzn kas po kam blush2.gif biggrin.gif
Bet..as kai paskaitineju daug mamyciu nuomoniu, sako prabundu nakti balutej g.gif ..o tik paskui saremiai. Tai cia turbut ne visom vienodai juk. Kitas saremiai kamuoja, o vandenu maisas stiprus ir tik praplesia jau gimdykloj..gal cia visom skirtingai ir rodiklio juk tame nera.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 21:19)
Nu bet juk stebuklu b una, vat mano sesei su pirmu saremiai prasidejo 2.30, nuvare i ligonine 8.30, o pagimde 9.05. Vat kad taip visoms pirmakartems thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 22:11)
Bet..as kai paskaitineju daug mamyciu nuomoniu, sako prabundu nakti balutej  g.gif ..o tik paskui saremiai. Tai cia turbut ne visom vienodai juk. Kitas saremiai kamuoja, o vandenu maisas stiprus ir tik praplesia jau gimdykloj..gal cia visom skirtingai ir rodiklio juk tame nera.


Tai jau tikrai visoms skirtingai drinks_cheers.gif
Man su pirmagime vanenys nubėgo namie apie 8.00, o apie 13.00 jau lelytė gimė. O iki vandenų nubėgimo miegojau ramiai visą naktį... ax.gif Na pilvą kažkiek pūtė (skaudeno pilvo apačią taip kaip pūstų, su pertraukomis).. Gal tai ir sąrėmiai buvo, bet kaip pirmą kartą, tai taip ir nesupratau blush2.gif Bent išsimiegojau prieš veiksmą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 03 13, 21:11)
nu gal ir taip,. matai kai zalia dar , tai nzn kas po kam blush2.gif  biggrin.gif
Bet..as kai paskaitineju daug mamyciu nuomoniu, sako prabundu nakti balutej  g.gif ..o tik paskui saremiai. Tai cia turbut ne visom vienodai juk. Kitas saremiai kamuoja, o vandenu maisas stiprus ir tik praplesia jau gimdykloj..gal cia visom skirtingai ir rodiklio juk tame nera.

Vat taip iš tikro ir turi būt, Šemetos kursuose ir aiškina, kad , jei pirmiau nubėga vandenys nei yra atsidarymas, vadinasi pakliuvo infekcija. Turi būti sąrėmiai ir leliukas plaukioti vandenukuose, taip ir mažuliukui daug geriau. Bet, kažkodėl daugumai mamyčių pirmiau nubėga vandenys g.gif
Atsakyti
QUOTE
kad gimdyma priima puikiai tai sutinku, nors man nepriiminejo, bet kai jau vaikiukas keliavo tais visais gmdymo kanalais, tai mano poza pakorewgavo taip, kad vaikelis gimtu greiciau. Apie tai galiu parasyti, nes dar pati akuserei pasake, kad butu su manimi kankinesi dar gera pusvalandi. Tam ji ir yra vedeja 

Cia apie puziene rasot?zadu su ja tartis. o kokia ta stebuklingoji poza? as visai ne pries bucia gimdyti ne gulint.
ir dar karta del tos mokamos palatos? tikrai 200 lt uz para? kazkaip brangoka... o gal ir gimdyklos mokamos yra?
Atsakyti
QUOTE(Hamel @ 2010 03 13, 23:43)
ir dar karta del tos mokamos palatos? tikrai 200 lt uz para? kazkaip brangoka... o gal ir gimdyklos mokamos yra?


Pati mokamoj gulejau, tikrai tokia kaina. Kazkaip tuo metu lb norejosi ramybes, pagalvojau, kad as to verta ir kad ne taip ir daznai gimdau biggrin.gif ir finansai leido Deja, mokamu gimdyklu nera smile.gif
Atsakyti