Įkraunama...
Įkraunama...

7 mėn. vaikelio mityba II

straipsnyje taip pat raso, kad mesyte virti reikia suriame vandenyje g.gif
bet man kazkaip keistai atrodo... as nelinkus sudyti. o kaip Jus darot?
Atsakyti
QUOTE(matuske @ 2011 02 24, 04:00)
straipsnyje taip pat raso, kad mesyte virti reikia suriame vandenyje  g.gif
bet man kazkaip keistai atrodo... as nelinkus sudyti. o kaip Jus darot?

Bent jau mūsų gyd. griežtai prie sūdymus ir saldinimus
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2011 02 23, 17:28)
Sveikutės, merginos, ką jūs duodate vakarais savo leliams valgyti? 4u.gif



syvakar daviau milupos chocolate rice pudding 4u.gif


o kepu orkaitej vakariene namams bulves su vistiena - tai folijoj kepu bulvyte ir maziui ishskaptosiu vidu, truputi sviestuko pakisiu pora sauksteliu, ziuresiu ar valgys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(matuske @ 2011 02 23, 18:00)
straipsnyje taip pat raso, kad mesyte virti reikia suriame vandenyje  g.gif
bet man kazkaip keistai atrodo... as nelinkus sudyti. o kaip Jus darot?



sudau tik zuvyte kai viriau, kitko kolkas ne.
o saldinti jei darzoviene - dedu saldzia bulve ir buna skanu.
jei kruopiene va kaip tik siandien pirkau brangios geros uogienes raso be cukraus tai ja saldinsiu savo virta kosyte, o jei uzpilama tai jos ir taip saldzios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matuske @ 2011 02 23, 19:00)
straipsnyje taip pat raso, kad mesyte virti reikia suriame vandenyje  g.gif
bet man kazkaip keistai atrodo... as nelinkus sudyti. o kaip Jus darot?

Druska ir cukrus nerekomenduojama iki 1 ar net 2 metų. Čia tik mums atrodo neskanu, vaikams visai kitaip.

Galima gardinti bazilikais, pertražolėm, krapais, salierais. Spės dar visko prisivalgyti.
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2011 02 24, 06:12)
syvakar daviau milupos chocolate rice pudding  4u.gif
o kepu orkaitej vakariene namams bulves su vistiena - tai folijoj kepu bulvyte ir maziui ishskaptosiu vidu, truputi sviestuko pakisiu pora sauksteliu, ziuresiu ar valgys  4u.gif
Papildyta:
sudau tik zuvyte kai viriau, kitko kolkas ne.
o saldinti jei darzoviene - dedu saldzia bulve ir buna skanu.
jei kruopiene va kaip tik siandien pirkau brangios geros uogienes raso be cukraus tai ja saldinsiu savo virta kosyte, o jei uzpilama tai jos ir taip saldzios  smile.gif

O kas čia yra per daiktas milupos chocolate rice pudding? Kažkaip neteko matyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Mano 7,5 mėn. sūnus valgo 5 kartus per dieną košes o geria mano pieną. mes valgome taip:
2 kartai grudų košė (4 grudų košė verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto);
1 kartas daržovių košė su mėsa (verdu ant vandens bulvę, morką, triušį, išvirus su kombainu sutrinu ir įdedu sviesto);
2 kartai ryžių košė (verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto)
Karvės pieną patarė naudoti gydytoja nes nei vienas mišinukas netinka (bandėm aptamil, similac, nan1).
Mūsų problema tame, kad mes nestorėjam ir esam LAAABBAAAAIIII aktyvūs. Lankėm masažus tai masažistė sakė kad tokio vaiko dar nematėsmile.gif 7 mėn leliukas svėrė 7,45 kg ir buvo 71 cm ūgio... gal žinot ką dar kaloringesnio jam duoti kad svorio priaugtų? Visų košių suvalgom apie 180-200ml
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2011 02 24, 11:10)
Sveikos, Mano 7,5 mėn. sūnus valgo 5 kartus per dieną košes o geria mano pieną. mes valgome taip:
2 kartai grudų košė (4 grudų košė verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto);
1 kartas daržovių košė su mėsa (verdu ant vandens bulvę, morką, triušį, išvirus su kombainu sutrinu ir įdedu sviesto);
2 kartai ryžių košė (verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto)
Karvės pieną patarė naudoti gydytoja nes nei vienas mišinukas netinka (bandėm aptamil, similac, nan1).
Mūsų problema tame, kad mes nestorėjam ir esam LAAABBAAAAIIII aktyvūs. Lankėm masažus tai masažistė sakė kad tokio vaiko dar nematėsmile.gif 7 mėn leliukas svėrė 7,45 kg ir buvo 71 cm ūgio... gal žinot ką dar kaloringesnio jam duoti kad svorio priaugtų? Visų košių suvalgom apie 180-200ml


blink.gif maitinate pati + tokio amziaus vaikas tiek daug papildomai suvalgo!!!!!
kazin, ar dar nuo ko nors jis galetu svorio priaugti, matyt, tokia vaiko fiziologija. bet pagal Jusu parasyta vaiko ugi ir svori, tai man atrodo jis normalus smile.gif

idedu svorio ir ugio augimo lenteliu nuoroda 4u.gif
http://www.manosveik...svorio-lentele/

Atsakyti
maitinate pati + tokio amziaus vaikas tiek daug papildomai suvalgo!!!!!
kazin, ar dar nuo ko nors jis galetu svorio priaugti, matyt, tokia vaiko fiziologija. bet pagal Jusu parasyta vaiko ugi ir svori, tai man atrodo jis normalus

idedu svorio ir ugio augimo lenteliu nuoroda
http://www.manosveik...svorio-lentele/

Mum gydytoja minėjo, kad pagal svorį yra ant žemiausios kreivės ribos, o ūgis tai vidutiniškas.... Nu matyt sportininką auginu:)
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2011 02 23, 20:12)
sudau tik zuvyte kai viriau, kitko kolkas ne.
o saldinti jei darzoviene - dedu saldzia bulve ir buna skanu.
jei kruopiene va kaip tik siandien pirkau brangios geros uogienes raso be cukraus tai ja saldinsiu savo virta kosyte, o jei uzpilama tai jos ir taip saldzios   smile.gif

zuvies kaip tik nereikia sudyti, nes joje yra drusku is juros, na jei jurine. O gelavandeniu zuvu nepataria kudykiams is vis duoti.

Paskaityk sudeti tos uogienes, nes kur buna parasyta be cukraus, daznai buna ideta saldikliu, kuriu galima vaikam tik nuo 3metu.

Maniskis irgi labai judrus (vaiksto prisilaikydamas stalo ar sienos rolleyes.gif ) ir apetitu nesiskundzia, reiks nueit siandien pasvert, bet kol kas ugio gerokai virs normos, o svorio tai gerokai zemiau. Valgo 3 kartus maista ir mano piena, ryte ir vakare grudine kose, o pietum darzoviene su mesyte ar pan. ir vaisiu ar tyreles. Buna dienu, kad jis visa diena alkanas, tada valgo n kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 24 vasario 2011 - 13:28
QUOTE(hakura @ 2011 02 24, 12:27)

Paskaityk sudeti tos uogienes, nes kur buna parasyta be cukraus, daznai buna ideta saldikliu, kuriu galima vaikam tik nuo 3metu.




skaitau 50%raspberries, unsweetened grape juice, gelling agent.

http://www.stdalfour...ts.htm#red_rasp stai toki naudoju, bet jo tiek ten tereik pasaldinti kokia avizu kose. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Indre_bac @ 2011 02 24, 09:10)
Sveikos, Mano 7,5 mėn. sūnus valgo 5 kartus per dieną košes o geria mano pieną. mes valgome taip:
2 kartai grudų košė (4 grudų košė verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto);
1 kartas daržovių košė su mėsa (verdu ant vandens bulvę, morką, triušį, išvirus su kombainu sutrinu ir įdedu sviesto);
2 kartai ryžių košė (verdama ant 1/2 karvės pieno ir 1/2 vandens, išvirus įdedu sviesto)
Karvės pieną patarė naudoti gydytoja nes nei vienas mišinukas netinka (bandėm aptamil, similac, nan1).
Mūsų problema tame, kad mes nestorėjam ir esam LAAABBAAAAIIII aktyvūs. Lankėm masažus tai masažistė sakė kad tokio vaiko dar nematėsmile.gif 7 mėn leliukas svėrė 7,45 kg ir buvo 71 cm ūgio... gal žinot ką dar kaloringesnio jam duoti kad svorio priaugtų? Visų košių suvalgom apie 180-200ml



5 kartai koses bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(donna bella @ 2011 02 24, 08:20)
O kas čia  yra per daiktas milupos chocolate rice pudding? Kažkaip neteko matyti 4u.gif



as ne lietuvoje, tad gal pas jumi jo nera smile.gif nzn
Papildyta:
QUOTE(hakura @ 2011 02 24, 12:27)
zuvies kaip tik nereikia sudyti, nes joje yra drusku is juros, na jei jurine. O gelavandeniu zuvu nepataria kudykiams is vis duoti.




nebesudysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2011 02 24, 13:37)



o jums nuoroda atsidare? is karto matosi ugio ir svorio lenteles?
pabandziau dabar atidaryti, visai ne lenteles rodo g.gif
jei lenteliu nematot, tai pabandydziau dar karta ikelti 4u.gif
Atsakyti
http://www.manosveik...svorio-lentele/
šone kairėje reikia kūdikių ūgis ir svoris pasirinkti (4 nuo galo) smile.gif

Uogute,
Taip 5 košės ir mano pienas dieną, o naktį du kartai mano pieno bet geria taip godžiai kad ojojoj.... ir tik 7,45 kg, labai smulkutis
Atsakyti