Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos

QUOTE(raimuxe @ 2010 03 22, 12:39)
Visur skirtingai.  mirksiukas.gif

taip jus teisi ,pasiskambinau paklausti tai mums sake dalins tik dvi dienas 29 ir 30 d. ir tai nustatytomis valandomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 22, 11:36)
Kiek žinau šią savaitę pradedami dalinti. Gyvenu jurbarke, tai sakė kad kovo 26 ir 27 d. Nežinau kaip kituose miestuose

o kaip žinot kokiomis tomis dienomis...aš iš Klaipėdos...
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2010 03 22, 16:09)
o kaip žinot kokiomis tomis dienomis...aš iš Klaipėdos...


cia yra pateikti grafikai:
http://www.litfood.l...../default.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 22 kovo 2010 - 15:27
QUOTE(Mirtyšė @ 2010 03 22, 15:26)

Tą tai aš mačiau, labai dėkui...bet va norisi žinot kada iš sandėlių į dalinimo vietą pristatys, nes Klaipėdoje dalina keliose vietose, pagal gyvenamą rajoną. Skambinau į soc. rūpybą, atsakė, kad nė jie nežino, sako vėluoja...na gal iki Velykų, gal po Velykų...eikite ir žiūrėkite...
Dar teiravaus ar tai nebus dvi dienos, kaip kitur... paneigė ir sakė, kad gaus visi...Tikrai keista kad kitur galima ir negauti...arba aš ne taip supratau vieną iš postų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2010 03 22, 16:49)
Tą tai aš mačiau, labai dėkui...bet va norisi žinot kada iš sandėlių į dalinimo vietą pristatys, nes Klaipėdoje dalina keliose vietose, pagal gyvenamą rajoną. Skambinau į soc. rūpybą, atsakė, kad nė jie nežino, sako vėluoja...na gal iki Velykų, gal po Velykų...eikite ir žiūrėkite...
Dar teiravaus ar tai nebus dvi dienos, kaip kitur... paneigė ir sakė, kad gaus visi...Tikrai keista kad kitur galima ir negauti...arba aš ne taip supratau vieną iš postų... 4u.gif

tai as skambinausi praeita savaite ,irgi nieko nezinojo liepe sia paskambinti ,o kai paskambinau pasake kuriom dienom dalins ir kuriom valandom. tai pasiskambinkit dar sia savaite kuria diena ir tikrai tures pasakyti kada bus dalinami paketai . o cia tai savaime suprantama jei jo nepasiimsi tai jis ir pradings rolleyes.gif
Atsakyti
Panevezy padalina lapelius su vardu pavarde , data kada atsiimt paketus,ir adresu kur ta padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinderiukas @ 2010 03 22, 16:04)
tai as skambinausi praeita savaite ,irgi nieko nezinojo liepe sia paskambinti ,o kai paskambinau pasake kuriom dienom dalins ir kuriom valandom. tai pasiskambinkit dar sia savaite kuria diena ir tikrai tures pasakyti kada bus dalinami paketai . o cia tai savaime suprantama jei jo nepasiimsi tai jis ir pradings  rolleyes.gif

reiks kitą svaitę pasukti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Noreciau pasiklausti blush2.gif Stoviu darbo birzoje, bedarbio ismoka man bus mokama iki geguzes men (geguzes gale paskutine ismoka), Vyras yra vaiko auginimo atostogose iki spalio men. Jis gauna 1500lt, as is birzos gaunu 300, uz vaika jokiu pinigu negaunam. Nuo birzelio liksiu be jokiu pajamu, tik vyro gaunami pinigai uz vaiko auginimo atostogas, ar tada mes galetume kreiptis del kokios pasalpos? (Vyras stovi eileje del busto 4 metus, kaip naslaitis).

Nuo rugsejo menesio mokinsiuos dieniniame (stipendija nemokama), vaikas prades eiti i darzeli, o spalio 7 vyrui grizus i darba, jo alga bus 640lt, ar tada mum butu galima kreiptis del kokios pasalpos?

Gal dar kuri zinote, jei gyvename 20km nuo darbo vietos, ar darboviete apmoka keliones islaidas?


Aciu is anksto.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli.vyras praeitais metais buvo registruotyas darbo birzoje,6men gavo pasalpa,pasibaigus jos mokejimui isidarbino,db nebedirba ir vel issiregistravo birzoje,bet pasalpos jam jau nemoka.ar jam priklauso ta pasalpa is soc skyriaus?
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2010 03 23, 14:26)
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli.vyras praeitais metais buvo registruotyas darbo birzoje,6men gavo pasalpa,pasibaigus jos mokejimui isidarbino,db nebedirba ir vel issiregistravo birzoje,bet pasalpos jam jau nemoka.ar jam priklauso ta pasalpa is soc skyriaus?

Kiek zinau tai si pasalpa priklauso, tik 6 men prabuvus darbo birzoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2010 03 23, 13:26)
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli.vyras praeitais metais buvo registruotyas darbo birzoje,6men gavo pasalpa,pasibaigus jos mokejimui isidarbino,db nebedirba ir vel issiregistravo birzoje,bet pasalpos jam jau nemoka.ar jam priklauso ta pasalpa is soc skyriaus?

jei pasalpos nemoka DB,tada reik laukti 6men 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 03 23, 14:01)
Sveikos merginos. Noreciau pasiklausti blush2.gif  Stoviu darbo birzoje, bedarbio ismoka man bus mokama iki geguzes men (geguzes gale paskutine ismoka), Vyras yra vaiko auginimo atostogose iki spalio men. Jis gauna 1500lt, as is birzos gaunu 300, uz vaika jokiu pinigu negaunam. Nuo birzelio liksiu be jokiu pajamu, tik vyro gaunami pinigai uz vaiko auginimo atostogas, ar tada mes galetume kreiptis del kokios pasalpos? (Vyras stovi eileje del busto 4 metus, kaip naslaitis).

Nuo rugsejo menesio mokinsiuos  dieniniame (stipendija nemokama), vaikas prades eiti i darzeli, o spalio 7 vyrui grizus i darba, jo alga bus 640lt, ar tada mum butu galima kreiptis del kokios pasalpos?

Gal dar kuri zinote, jei gyvename 20km nuo darbo vietos, ar darboviete apmoka keliones islaidas?
Aciu is anksto.

socialine ismoka mokama jei 3 asmenims nesigauna (1050lt per menesi)
jums geguzes menesi likus be pajamu- (vistiek bendros pajamos gaunasi didesnes 1500lt/men) taigi nuo geguzes soc parama nepriklauso, bet galite kreiptis del kompensaciju ir maisto daviniu.
tik sukaks lygiai du metukai vaikui jums dar priklausys 52lt uz vaikeli. (ir puse kainos uz darzeli, nes kiekvienam nekliuna 525lt
kai vyras gris i darba - tada galesite kreiptis soc paramos....

Papildyta:
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 03 23, 14:45)
jei pasalpos nemoka DB,tada  reik laukti 6men  4u.gif

tai jei ir moka birza , vistiek reikia laukti 6 menesius, manau niekas pasalpos nemoketu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 23 kovo 2010 - 14:00