Įkraunama...
Įkraunama...

GRUZDINTUVĖ, fritiūrinė

Mums labai patinka koldunai kepti fritiurineje. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes uiii... as ziurejau ir pagalvojau kad tokios nera, bet klydau ax.gif 4u.gif
kiek pastebiu tai nieko labai idomaus ir neiseina gruzdintuvej verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 12 08, 12:29)
Mums labai patinka koldunai kepti fritiurineje.  4u.gif


O ar tie koldunai nesigauna kieti? Nes as kai viriau, tai ikast neimanoma buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 12 10, 10:58)
O ar tie koldunai nesigauna kieti? Nes as kai viriau, tai ikast neimanoma buvo  doh.gif


Jei kieti, tai reiškia per daug sukepinai....
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 01, 16:26)
Tą Tempura, tai reikės išbandyti.
O koldūnai kepti gruzdintuvėje, tai labai skanūs. man atrodo, jei gerai juos nuvarvinti nelabai jie ten ir koloringi. ax.gif



man nepatinka koldunai nei kepti nei virti.... man kazkoks nesusipratimas jie.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Dabar turiu fritiūrinę, bet neišmanau ką man joje be bulvyčių fri virti? Na skaičiau instrukcijoje kad ir žuvį ir daržoves galima, bet kaip paruošti?

Nekokia aš šeimininkė, tad nepykit, jei klausimas atrodo juokingas. blush2.gif
Atsakyti
gal galima butu tikslesnius receptelius gauti tslos i kuria voliojate grybus, ar dar ka, to tempuro gaminimo principa, ir kaip tuos kijevo kotletus darot. blush2.gif
nekokia is manes seiminke, tad jei netingesit padekit.
Atsakyti
radau analogiska tema, tad jei kas gali prasyciau sia uzdaryti.
Atsakyti
Oi, daug ką kepu- bulvytes, žuvį tešloj, vištieną, koldūnus, krevetes tešloj, čeburekus, krabų lazdeles ir dar daug ką. Tik išplaut ją labai nervuoja paskui... lotuliukas.gif
Atsakyti
|Koks aliejus geriausias gruzdintuvems? Kol kas mano atrastas geriausias is prismos, dideliuose buteliuose gruzdinimui.

Kaip isvalyti alieju po gruzdinimo kad ilgiau tarnautu?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 12 10, 21:50)
|Koks aliejus geriausias gruzdintuvems? Kol kas mano atrastas geriausias is prismos, dideliuose buteliuose gruzdinimui.


Geriausiai tinka rafinuotas aliejus. Aš naudoju palmių aliejų, jis nesusigeria į maistą 4u.gif
Gruzdintuvėje kepu fri bulves ir koldūnus, būtinai bandysiu daržoves tempuroje kepti, sudomino receptas bigsmile.gif
Atsakyti
Atsakau i sena klausima biggrin.gif Alieju isvalyti galima taip:pavirinti iki juodumo svoguna,bet vis vien reikia kartais perkosti ir nupilti,kad neliktu sudegusiu dziuveseliu ant dugno.Nervuoja tas kosimas,valymas,nes pas mane paprasta,neisimamu indu.Kadangi toks pirkinys pasiteisino,vis maisto paivarinimas,galvoju pirkti kt.su isimamu indu ir t.t.Bet turiu klausima del sio naujo busimo pirkinio biggrin.gif :dabar jau yra kitokiu, kur galima kepti tik su saukstu aliejaus.Labai prasau atsiliepkit kas turit,ar irgi taip pat skaniai gaunasi,ar tas pats kaip pvz. keptos orkaitej?Is anksto aciu aciuks.gif
Atsakyti