Įkraunama...
Įkraunama...

Povestuvinė kelionė

o nepawargsit tiek laiko automobilije s g.gif
Atsakyti
O musu povestuvine kelione buvo Lietuva tongue.gif Kadangi gyvenam Klp , tai marsrutas buvo Ventes Ragas- Rambyno kalnas- Panemune - Gruto parkas- sodyba Dzukijos uzkampy kazkur netoli Varenos biggrin.gif- Ulos grozybes ir Druskininkai bei ju apylinkes- Neries regioninis parkas (ten mano gimtine smile.gif ). Ir back to Klp. Si rugseji, per musu 3 metuku sukakti vel vaziavom tuo paciu marsrutu beveik wub.gif Ir nereikejo jokiu uzsieniu smile.gif Ech, buvo nuostabus rugsejis wink.gif
Atsakyti
idomus variantas rolleyes.gif
Atsakyti
kiekvienam savo povestuvines keliones variantas... mes nusprendem baliaus nedaryt, bet nulekt per puse pasaulio medaus pakopinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2010 04 05, 21:40)
kiekvienam savo povestuvines keliones variantas... mes nusprendem baliaus nedaryt, bet nulekt per puse pasaulio medaus pakopinet smile.gif


Kaip nerealiai Jūs čia smile.gif Mes irgi mąstėm apie tai, bet neina pasislėpt nuo giminių smile.gif Tai turbūt darysim kuklią šventę vistiek smile.gif O ir su giminėm esam labai artimi noris su jais paminėt šventę kartu.

Bet planuojam keliaut į Kretą ar Maljorką.
Atsakyti
Mes planuojame keliauti į Tailandą 4u.gif
Atsakyti
Mes mastome apie Tenerifę arba Gran Kanariją, bet nezinau, koks ten oras rugseji...kad neuztaikytumem ant lietaus.. g.gif
Atsakyti
O kur patartumete nukeliauti rugsejo viduryje.
Atsakyti
QUOTE(Et_cetera @ 2010 04 06, 13:38)
Mes mastome apie Tenerifę arba Gran Kanariją, bet nezinau, koks ten oras rugseji...kad neuztaikytumem ant lietaus.. g.gif


Kanaruose istisus metus buna vienodas oras ir tokiu kaip liuciu sezono nebuna, bet gali kaip ir bet kur lyti ir cia jau nieko nepadarysi... Jos ir vadinamos amzino pavasario salomis, nes ten nei per karsta nei per salta wink.gif vidurkis apie 25 laipsnius.
Man labai patinka Tenerife ir dar noreciau sugrysti atidziau apziureti Madeira wub.gif
Atsakyti
Mes į Graikiją smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Manau kiekvienas visgi vis tiek individualiai pagalvoja kur noretusi nukeliauti ta svarbu meta iamzinti,kad butu ka prisiminti smile.gif Tai ir aisku pagal finansines galimybes..o galima tikrai nemazai pamatyti ir neturint milijonu smile.gif Svarbu kartu gera... Mes nesame buve Turkijoje tai va, vyksim ten ir pamatyti daug galima ir silta, ir tikrai nera brangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 04 06, 17:32)
Kanaruose istisus metus buna vienodas oras ir tokiu kaip liuciu sezono nebuna, bet gali kaip ir bet kur lyti ir cia jau nieko nepadarysi... Jos ir vadinamos amzino pavasario salomis, nes ten nei per karsta nei per salta wink.gif vidurkis apie 25 laipsnius.
Man labai patinka Tenerife ir dar noreciau sugrysti atidziau apziureti Madeira  wub.gif



Pradziuginot mane smile.gif

Tada nesvastom daugiau, perkam bilietus i viena is Kanaru salu thumbup.gif

Karscio negaliu pernest, bet kad salta butu irgi nesinori...tai 25 laipsniai bus pats tas thumbup.gif
Atsakyti