Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXIII TEMA

Labukas,gryzau ir as pas jus i bureli,malonu kad jus vis dar cia ir neissekusios ideju ir minciu clap.gif clap.gif clap.gif group.gif console.gif
Atsakyti
Na svociutes, as irgi jungiuos naujuose namuciuose, per sventes prie kompo prasedejau doh.gif , skaitinejau senas jusu temeles, na daug info cia, bet beda ta, kad tiek mes su vyru, tiek musu jaunieji, esam buve daug kartu vestuvese, na kokius 8 kartus, ir kas svarbiausia, kad dar schmoll.gif porose buvom, na taip jau gaunasi kai tenka visu draugu vestuves atsokt blush2.gif , tai va beveik viskas jau zinoma, galiu nebent diplomus kokius, ar saldainiu popieriukus idomesnius padaryt blush2.gif ,o daugiau minciu nebeturiu, kazko visai nosi nukabinus likau, scenariju jau kuriu po truputi bet sunku, kiek suprantu, visos mano buvusios svociutes super mamoj irgi info ieskojo, net savo vestuviu fragmentu radau, ir nemazai.Na turiu prasyma ir as gal galite atsiusti ir man ta laiska gandrui ir atsakyma nuo jo, nes as turiu tik busimo vaikelio laiska. mano el. pastas
laura.svelginaite@gmail.com dekui labai
Atsakyti
QUOTE(migliux7 @ 2010 03 16, 14:07)
Tai ta prasme jau sventės metu tą smėliuką pylėt ir namuką statėt? g.gif

Taip. Mes pirmo uzsedimo metu stateme seimos nama. Gamtoje jaunieji atsirinko akmenukus, sakiau kad seimos namui reikalingos tik gera energija spinduliuojacios plytos. O saleje dariau susipazinimo zaidima, ant kriaukles uzrasiau po viena zodi ir kiekvienas svecias turejo atsistoti prisistatyti kas yra ir su tuo zodziu pasakyti linkeijima ir ta kriaukle dejo i maiseli. tada pasakiau, kad kiekvienai naujai seimai kaip ir namui reikalingas pamatas ant kurio jie tvirtai laikytusi ir stovetu (na tik truputi graziau) pirmaji sluoksni ibere patys jaunieji, dvi skirtingas spalvas, o tada bere teveliai ir broliai bei seserys su kiekviena spalva sakydami linkejimus susijusius su tos spalvos reiksme. suberus pamata jaunieji sudejo akmenukus kaip namo sienas, o kiekvienam namui reikalingas ir stogas, tai stogas buvo ju sventeje dalyvavusiu zmoniu linkejimai (kriauklytes) gavosi labai grazus statinys, na ir zodzius grazesnius parinkau. Vakare galesiu ikelti foto.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2010 03 16, 15:54)
Taip. Mes pirmo uzsedimo metu stateme seimos nama. Gamtoje jaunieji atsirinko akmenukus, sakiau kad seimos namui reikalingos tik gera energija spinduliuojacios plytos. O saleje dariau susipazinimo zaidima, ant kriaukles uzrasiau po viena zodi ir kiekvienas svecias turejo atsistoti prisistatyti kas yra ir  su tuo zodziu pasakyti linkeijima ir ta kriaukle dejo i maiseli. tada pasakiau, kad kiekvienai naujai seimai kaip ir namui reikalingas pamatas ant kurio jie tvirtai laikytusi ir stovetu (na tik truputi graziau) pirmaji sluoksni ibere  patys jaunieji, dvi skirtingas spalvas, o tada bere teveliai ir broliai bei seserys su kiekviena spalva sakydami linkejimus susijusius su tos spalvos reiksme. suberus pamata jaunieji sudejo akmenukus kaip namo sienas, o kiekvienam namui reikalingas ir stogas, tai stogas buvo ju sventeje dalyvavusiu zmoniu linkejimai (kriauklytes) gavosi labai grazus statinys, na ir zodzius grazesnius parinkau. Vakare galesiu ikelti foto.

Labai lauksiu foto thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas panaudos, cia kaip telegrama, gal kas laikrasti daro, tai gali panaudoti

Brangūs JAUNAVEDŽIAI!
Sveikiname atvykus į uostą „Šeimyninis gyvenimas“!
Kartu perspėjame, kad žvejyba svetimuose vandenyse vertinama kaip brakonieriavimas ir yra smerktina.
Pagarbiai,
Lietuvos Respublikos jūrų ministerija
2005 m. balandžio 22 d.

Gerbiamas XXX,
Iš visos širdies sveikiname pagavus šaunų laimikį!
Primename, kad medžioklės sezonas pasibaigė.
Medžiotojų draugija
2005 m. balandžio 22 d.

Mielieji,
Sveikiname pagaliau sulaukus medaus mėnesio!
Bitininkų draugija
2005 m. balandžio 22 d.

Tikime, pasitikime, laukiame. Gimdymo namai.
2005 m. balandžio 22 d.

PAVARDE: rezervuojame tris vietas. Vaikų darželis „Saulutė“
2005 m. balandžio 22 d.

Mano mylimasis,
Sveikinu Tave su vedybomis! Visa širdimi linkiu tau stipriai mylėti savo žmonelę, kaip mylėjai mane. Ją saugoti ir gerbti, kaip kažkada mane. Būk jai ištikimas, kaip iki jos buvai ištikimas man.
Gyvenk ramiai, neliūdėk ir nesigailėk manęs...
Tavo viengungiškos dienos!
2005 m. balandžio 22 d.

Atsakyti
Merginos visos kurios prašėt laiško gandrui, išsiunčiau. Sėkmės ruošiantis thumbup.gif
Na o aš noriu irgi patarimo: mano jaunieji gyvena kartu, išvažiuosim irgi visi kartu, tokių kaip išlydėtuvių ir palaiminimo nebus, bet kažkaip nesinori vien tik susirinkt sakyt na važiuojam ir išvažiuot doh.gif Gal kam irgi taip buvo, ką darėt, pasidalinkit idėjomis 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif


Aš irgi noriu prijungti prie Jūsų mirksiukas.gif
Piršlienė būsiu pirmą kartą gegužę, jaudinuosi... scare.gif

Noriu paklausti kam (jauniesiems, jų tėveliams, ...) ir kokius (popierinius, molinius, medinius) dovanojate medalius? Kokios yra nominacijos?
Vestuvės truks vieną dieną, medalius planuoju įteikt po to, kai jauniesiems atiduosiu santuokos liudijimą, taip pat įteiksime santuokos sertifikatą, tik nežinau kas jame turi būti parašyta.

Gal galite pagelbėti? ax.gif



Atsakyti
LABAS visoms ir as jungiuosi pas jus jei priimsit,pirma karta busim pirsliais rugpjucio pabaigoje,laiko kaip ir yra bet va renkuosi informacijos po truputi...
musu vestuvems pirsliai buvo labai pasiruose ir bendradarbiavo su muzikantais,o cia pasirodo ju nebus ax.gif vestuves truks tik viena vakara,ir islydesim juos is viesbucio bet manau kad ir isten islydint reikia tartigrziu zodeliu smile.gif gal ir man galit atsiusti laika gandrui(aurelija.aurorabona@gmail.com)labai dekoju
Jurgitulka bet ar moliniai apdovanojimai teikiami ne del kazkokio apdovanojimo?gal juos i vakaro gala nukelti?
Atsakyti
aciu visoms uz pagyrimus ax.gif

QUOTE(migliux7 @ 2010 03 16, 11:56)
Įdomi mintis, nes pas mus irgi šeimos židinį uždegs patys jaunieji, ir niekaip nesugalvojau kaip tą padaryt, nuvogsiu is Jūsų idėją blush2.gif Gal galit foto įmest kokį židinį nusipirkot ax.gif

kazka prisimaliau su kompu, neleidzia nuotrauku ikelt unsure.gif dar nuo MB velniu gavau doh.gif biggrin.gif bandysiu papasakoti, permatoma stikline keturkampe vaza i virsu tokia platejanti
Papildyta:
QUOTE(Agniulka @ 2010 03 16, 18:49)
Merginos visos kurios prašėt laiško gandrui, išsiunčiau. Sėkmės ruošiantis thumbup.gif
Na o aš noriu irgi patarimo: mano jaunieji gyvena kartu, išvažiuosim irgi visi kartu, tokių kaip išlydėtuvių ir palaiminimo nebus, bet kažkaip nesinori vien tik susirinkt sakyt na važiuojam ir išvažiuot doh.gif  Gal kam irgi taip buvo, ką darėt, pasidalinkit idėjomis 4u.gif

aciu labai, gazus laiskas butinai panaudosim 4u.gif
Atsakyti
LORETITA2 dekui uz telegramas, tikrai kitos negirdetos, saunu, kad yra kas pasidalina informacija, tikrai aciu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
kaip ir zadejau keliu nuotraukyte, kaip atrode seimos namas rolleyes.gif :
user posted image

user posted image
Matosi tik dvi smelio spalvos, bet buvo 8 berods, nera tokios nuotraukos kur matytusi visos smelio spalvos.
Nors svociavau praeita vasar bet vis dar uzeinu cia paskaitineti blush2.gif . Savo pasakojime buvau neidejusi keliu nuotrauku. Tad ikeliu jas dabar ir trumpai aprasysiu pora staigmenu jauniesiems kurios sulauke daug dziaugsmo ir susizavejimo wub.gif :
Isejus is rotuses visiems atejusiems pasveikinti sveciams isdalinau po nedidele sirdele ir tusinuka, visi uzrase palinkejimus ir klijavo ant dideles sirdies, pasakiau kad katik susikure nauja seima bet tai zinom tik mes, tad lai jaunieji paleidzia balionus i dangu ir visas pasaulis suzino apie si nuostabu ivyki, o mes visi mintimis linkekime kad visi linkejimai issipildytu:
user posted image
Isejus is baznycios pabroliai atnese didele deze, vaizduodami kad labai sunku biggrin.gif , as pasakiau kad ten yra jaunuju mergautines svajones, laikas jas paleisti nes nuo siol teks svajoti kartu, ten buvo pilna deze baltu helio balionu, atrode pasakiskai, kai jie visi pakilo i dangu, o ant dugno buvo priristi du raudoni balionai daviau jauniesiems zirklutes ir liepiau sugalvoti pirmasias ju seimos svajones:
user posted image
12 val pakvieciau visus i lauka iziebti nauja seimos zvaigzdyna ir paleisti dangaus zibintus ir kartu pasiziureti kaip stipriai dega ir liepsnoja jaunuju meile, taip pat sulauke didelio susizavejimo ir nuostabos:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2010 03 16, 22:18)

Matosi tik dvi smelio spalvos, bet buvo 8 berods, nera tokios nuotraukos kur matytusi visos smelio spalvos.
Nors svociavau praeita vasar bet vis dar uzeinu cia paskaitineti  blush2.gif . Savo pasakojime buvau neidejusi keliu nuotrauku. Tad ikeliu jas dabar ir trumpai aprasysiu pora staigmenu jauniesiems kurios sulauke daug dziaugsmo ir susizavejimo  wub.gif  :
Isejus is rotuses visiems  atejusiems pasveikinti sveciams isdalinau po nedidele sirdele ir tusinuka, visi uzrase palinkejimus ir klijavo ant dideles sirdies, pasakiau kad katik susikure nauja seima bet tai zinom tik mes, tad lai jaunieji paleidzia balionus i dangu ir visas pasaulis suzino apie si nuostabu ivyki, o mes visi mintimis linkekime kad visi linkejimai issipildytu:


su smeliuku ir as taip zadu daryti, tik mano vaza siaura ir i virsu platejanti tai mes pilna pripilsime. dar pacia vaza reikes kaip nors dekoruoti.
o kur tu gavai tu skirtingu smeliuku?

labai saunios staigmenos wub.gif isivaizduoju kaip jauniesiems fainai buvo...
Atsakyti