Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXIII TEMA

As taip pat dar neieskojau huh.gif , tik internete dairiausi, idomu kokios mazdaug kainos Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 04 13, 13:26)
As taip pat dar neieskojau huh.gif , tik internete dairiausi, idomu kokios mazdaug kainos Vilniuje  g.gif

Kaip Vilniuje nežinau, bet Kaune aš mokėjau 300Lt už suknelės nuomą
Atsakyti
QUOTE(*Sigučiux* @ 2010 04 10, 15:06)
Pasidarem sirdelias jau, kur jaunieji sujungs spynele, jei noresit galesiu atsiust, cia nekelsiu blush2.gif


Sveikos, mes su vyru irgi busim liudininkais pirma karta, todel labai jaudinames. Noreciau kad atsiustumete paziureti tas sirdeles 4u.gif

Ir etiketes noreciau kad atsiustumete aciu 4u.gif jurgaa@post.skynet.lt
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 04 13, 13:26)
As taip pat dar neieskojau huh.gif , tik internete dairiausi, idomu kokios mazdaug kainos Vilniuje  g.gif


Vilniuje ne centre, paprastuose salonuose apie 200-300 Lt, as Pasilaiciuose uz 200 lt issinuomavau - ilga, krentancia, ciklameno spalvos. Jei su blizguciai ir pan. tai brangesnes, bet man tokios ir nepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 04 13, 14:49)
Vilniuje ne centre, paprastuose salonuose apie 200-300 Lt, as Pasilaiciuose uz 200 lt issinuomavau - ilga, krentancia, ciklameno spalvos. Jei su blizguciai ir pan. tai brangesnes, bet man tokios ir nepatinka smile.gif

Kaip idomiai jus ta spalva vadinat , net internete paziurejau kas per spalva smile.gif
Gal kas turit idomiu paveiksliuku medaliams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 13 balandžio 2010 - 14:05
QUOTE(J.Mama @ 2010 04 13, 08:26)
Smagu matyti, kad tiek daug svotelių šiais metais  drinks_cheers.gif O kaip su suknelem darot, ar daug pastangų paieškant dedat, ar itin prašmatniai puošitės?

Gal kas kaune nuomojatės ir žinot kokią puikią vietelę. Bijau net pagalvoti.. Dar niekada neteko balinių suknelių rengtis... uch cool.gif

Gero visoms ryto...


sveika. vakar Kaune ieskojau sukneliu ir nieko gero neradau. radau pora grazesniu, bet nuoma buvo 350lt. man per brangu. siandien issinuomavau Vilniuje, cia ir gyvenu, uz 170lt, kartu su kaklaraisciu smile.gif suknute pusta, iliemenuota, lb grazi. beje, mano akimis, vakariniu sukneliu pasirinkimas Vilniuje yra skurdus, Kune dar baisiau biggrin.gif
Atsakyti
labukas,
kas del sukneliu nuomos.panasiai uz ta pacia kaina imanoma nusipirkti turgui suknele ir jokios atsakomybes,ar suplesius ar siaip kaip nors sugadinus.
Atsakyti
[quote=jovituxss,2010 04 13, 10:22]
[quote=kaaatute,2010 04 13, 09:50]
o del pastangu tai daug tenka ideti, juolabiau kai nebus daug sveciu, vestuve netradicine ir daug kas netinka is normaliu scenariju smile.gif seip jei kuriai prireks-tai tai galiu persiusti nebloga scenariju-ji radau ankstesnese temelese.

labukavisoms.kaaatute norėčiau to scenarijaus ax.gif j.skaburskiene@gmail.com
gal dar kas pasizadejimo korteles imestu blush2.gif
[/quote]

issiunciau 4u.gif
Atsakyti
kaatute ir as noreciau to scenarijaus, prasau jei gali atsiusti [COLOR=yellow]r.liubamirskaite@gmail.com. aciu
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2010 04 13, 15:44)
kaatute ir as noreciau to scenarijaus, prasau jei gali atsiusti  [COLOR=yellow]r.liubamirskaite@gmail.com.  aciu



issiunciau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Na tiesiog puiki vestuvine suknute
user posted image

O cia tai reiktu pamergem paziuret kaip gali nutikt labai norint pagaut puokste, nu ziauru...
http://s49.radikal.r...36519a13050.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 13 balandžio 2010 - 15:39

as taip nedrisciai wub.gif
Atsakyti