Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXIII TEMA

QUOTE(Laurika5 @ 2010 04 15, 22:05)
labas svočiutės  4u.gif . o vat man  tokia bėda nutiko, pasirodo mes praktiškai puse laiko skirto gamtoje praleisime limuzine, jaunieji kai pasake atstumus nuo metrikacijos ir nuo baznycios iki sodybos gamtoje praktiskai teliko dvi val, o kitas laikas kelionei nuplauke tai dabar galvoju ka veikt tam limuzine sitiek laiko  blink.gif  doh.gif , gal kas kokiu minciu turi.... labai prasau pagelbeti, na manau kad atsiras ir daugiau svociu su ta pacia situacija  ax.gif

Mano ta pati situacija doh.gif tai pasirasiau zaidima ,,pradeta,pratesk,, kada vienas pradeda sekti pasaka apie jaunuosius, o kitas tesia. Ir galvoju gal kokius palinkejimus surasysim ir sudesim i buteli, o pries einant miegot iteiksiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 04 16, 09:46)
O pries kiek laiko jau reikia ziurinetis suknute  g.gif

Kaip kam išeina turbūt g.gif , man pvz. vestuvės gegužės 15dieną, aš suknelę jau kovo mėnesį turėjau, geriau iš anksto apsižiūrėt, nes jei nuomot tai paskui gali nieko nelikt ax.gif nu čia tik aš taip manau 4u.gif

O dar norėjau paklausti apie tą gražią gulbę, ar jus čia tik šiaip ją darėt, ar vestuvėse kažkam naudosit?
Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif
QUOTE(AudraB @ 2010 04 16, 09:15)
Labas rytas smile.gif

Gal kuri darot ta lankstoma tortuka?
Ka zadat i vidu det? (isskyrus pasizadejimo korteles)


kiek skaičius tai deda tuos pasižadėjimus ir dar kokią smulkmenėlę.. ar tai saldainiuką su jaunųjų atvaizdu, ar tai kokią smulkią dovanėlę.. ax.gif

dėl veiklos limuzine, tai kaip ir rašė merginos, klausimų-atsakymų žaidimas, galima pabandyti kitus žaidimus pritaikyti .. pvz: žaidimas jauniesiems su obuoliu; finansų valdymo žaidimas(irgi jauniesiems); kiniečių pietūs.. ir panašūs, kur nereikia lakstyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2010 04 16, 09:46)
O pries kiek laiko jau reikia ziurinetis suknute  g.gif


Siūtis tai pradėjau prieš 4 mėn. o nuomotis manau irgi kuo anksčiau tuo mažiau panikos, tuo didesnis pasirinkimas.. kiek girdėjus visos prieš pora mėnesių pradeda ieškotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintaryte @ 2010 04 15, 13:05)
Norejau pasiklausti kada jaunieji skaito priesaikos zodzius  g.gif ir gal galetu man kas nors atsiusti juos  ax.gif  jurgaa@post.skynet.lt  aciu


Niekas nezinot g.gif
Atsakyti
Sveikutes, o pas mane praktiskai ziuriu visi zaidimai uz stalo..kazkaip neidomu, turbut reikia pasieiskoti tokiu, kad sveciai prasijudintu?kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilia @ 2010 04 16, 10:37)
Sveikutes, o pas mane praktiskai ziuriu visi zaidimai uz stalo..kazkaip neidomu, turbut reikia pasieiskoti tokiu, kad sveciai prasijudintu?kaip manot? g.gif


gal ir reikia.. g.gif
aš pavyzdžiui turiu 15 vnt. žaidimų.. gamtai.. manau net pusės jų nesužaisim.. tai kiek liks bandysim pritaikyti visiems svečiams.. nors manau kad neprireiks.. nes prie stalo nemažai veiklos numatyta jauniesiems, o kur dar valgymas, dainos.. o šokių metu.. gal pasiūlys muzikantai kokį žaidimuką..
beje, klausimas apie muzikantus.. ar planuojate susitikimą su jais prieš šventę?? jei ne, tai kada planuojate jiems kažką papasakoti apie savo norus, ar kaip darysit.. gal iš patirties kas pasakys kaip bendradarbiauti, kada pasitarti su jais, kad šventė sklandžiai praeitų.. g.gif
Atsakyti
labukas.užsukau į jūsų temelę, smile.gif
gal galit paprotinti, o gal ir ką patarti.eisim į vestuvę, su jaunikiu gerai sutariam, tai pagalvojau, kad būtų gerai kokią staigmeną iškrėsti, kokį siurprizą netikėtą ir linksmą šventės eigoj.nelabai esu dalyvavusi vestuvėse, tai nežinau kas toookio galėtų tikti... g.gif gal galit patarti kurios svočiavusios ir turit patirties??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux7 @ 2010 04 16, 10:59)
O dar norėjau paklausti apie tą gražią gulbę, ar jus čia tik šiaip ją darėt, ar vestuvėse kažkam naudosit?


Siaip dariau,su mintim ar man taip gausis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Mintaryte @ 2010 04 16, 11:33)
Niekas nezinot  g.gif


Mano supratimu priesaikos zodzius turi sugalvoti patys jaunieji.Per brolio vestuves priesaikas vienas kitam sake baznycioje,imdami sliuba.
Papildyta:
QUOTE(Giedre.K. @ 2010 04 16, 11:52)
beje, klausimas apie muzikantus.. ar planuojate susitikimą su jais prieš šventę??


Muzikantai pas jaunaja prase mano telefono,tai lauksiu skambucio,kad aptartume eiga.
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2010 04 16, 07:33)
Gal gali parodyti ir mums ta faina torciuka bigsmile.gif


Tai, kad foto neturiu, maciau tik kepykloj kur gamina. Bet tortas padarytas kaip lova, su pagalvem, uzklotu ir papuostas, nu graziai atrode, toks pirmos nakties ax.gif



Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2010 04 16, 11:53)
Siaip dariau,su mintim ar man taip gausis rolleyes.gif
Papildyta:
Mano supratimu priesaikos zodzius turi sugalvoti patys jaunieji.Per brolio vestuves priesaikas vienas kitam sake baznycioje,imdami sliuba.
Papildyta:
Muzikantai pas jaunaja prase mano telefono,tai lauksiu skambucio,kad aptartume eiga.

Jei ne paslaptis gal galit pasidalinti kam ta gulbę naudosit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux7 @ 2010 04 16, 13:23)
Jei ne paslaptis gal galit pasidalinti kam ta gulbę naudosit blush2.gif


Namuose del grozio pasistatysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux7 @ 2010 04 16, 12:23)
Jei ne paslaptis gal galit pasidalinti kam ta gulbę naudosit blush2.gif


Va sake del grozio,o as tokia vietoj saldainines naudoju ax.gif
Atsakyti