Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(GinMintė @ 2010 03 24, 12:50)
Man trauke, pora kartu prausiausi, dabar nebesiprausiu  schmoll.gif

manau aliejaus lasiukas ar glicerino issprestu sita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 24, 13:11)
Gal kokia nauja, jie gi skelbėsi kad ieško g.gif


tai tada dauguma cia is musu geriau zino KN asortimenta ir jo panaudojima, nei ta nauja (jeigu ten nauja buvo) biggrin.gif
Atsakyti
Taigi va..as gi turiu ta vitamina E is KN namu ir tikrai zinau, kad jie turi..idomiai cia atsitiko, reiks internetini puslapi KN parodyti anytai, kad isitikintu, kad yra tas vitaminas E. Ieskau internete apie saltos presuotos kavos panaudojima odos prieziuroje, bet nelabai randu, matyt, ji labiau kvepalu kurimui naudojama..
Atsakyti
bryyla smagu kad svajonės pildosi 4u.gif tikiuosi darbas tau tiks ir patiks, galėsi save tobulinti ir atsiskleisti rolleyes.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 24, 10:46)
Vakar dariausi veido pilingą su rožių miltukais (Satura minėjo, kad jai jie geriausi) - tai tikrai labai  thumbup.gif Be galo lygią ir švelnią odą paliko.

o ko dar dėjai į pilingą? O tie rožių miltukai labai smulkūs?
Va ir aš galvoju pradės žydėti rožės reiktų pabandyti pasidžiovinti rožių žiedlapių rolleyes.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 03 24, 11:39)
Šioje diskusijoje pritariu tau  drinks_cheers.gif
Mano pajamos asmeniškai yra sumažėjusios dvigubai šiuo metu, vyro taip pat... bet nepradėjau pirkti chemijos, tiesiog turiu 1 šampūną, prausiuosi muiliukais, ieškau nuolaidų... išgyvenu. Su laiku esu atsirinkusi, kas man tinka ir tas priemones turiu, o visa kita... apsieinu...

Aš su tinku ir su kunigunda ir su nidulia drinks_cheers.gif Mūsų pajamos irgi gerokai sumažėjusios. Visi apsieiname su minimaliom išlaidos asmens priežiūros preimonėmis.
FIN šampūnas ir Kondicionierius visai 4 asm. šeimai. Jau gal 3 mėnuo naudojam,dar yra
Turėjo dušo žele. Dabar DG muilas.
Kremo sau neturiu veidui. Rankom vienas kremas mums abiems su vyru.
Alavijo gelis.
Hamameliju hidrolatas man.
Avokadu aliejus, kveiciu gemalu aliejus.
Kokosu sviestas padovanojo sesuo.
Sviestmedis.
Dantu pasta mums ir vaikams atskiros.
Pačiulių ir pelargonijų ea. (EA norėtūsi daugiau).
Žalio molio ir rasulo molio miltukai.
Dumblių miltukai.
5 men. sankaupos.

Bet va kaip ir nidulia sakė. kuo toliau tuo labiau visko norisi. Tai tenka tik blaivu protu vadovautis. Kad ir " avis sveika liktų, ir vilkas sotus" cool.gif
Apsieinu ir su naminėm kaukėm ir naminėm žolelėm.
Ir dabar palangės nusodintos visokiais augaliukais.
Kas neturi galimybių galima vaistinėj nusipirkti kad ir ramunėlių arba medetkų rolleyes.gif
Šalavijas auga patvorį, tai tas visžalis skini kada nori thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 03 24, 12:12)
Nesendinu, o senstu  smile.gif - tai yra naturalu, tikrai nevaidinu, budama 33 metu, kad esu jaunikle  biggrin.gif ir labai jau cia kokia tai grazuole,  nors issilaikius visai dar ir neblogai biggrin.gif  4u.gif

zmogus jaunas tiek, kiek jis jaunas sirdyje, tada net ir 50 -metes rauksles nematomos pasidaro mirksiukas.gif

QUOTE(Elitute @ 2010 03 24, 12:31)
et nelabai randu, matyt, ji labiau kvepalu kurimui naudojama..

Greiciausiai taip ir yra, KN didele dalis EA yra butent tam skirti
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 24, 13:11)
Gal kokia nauja, jie gi skelbėsi kad ieško g.gif


Tai kad rado,tai rado,nieko nezino unsure.gif
Atsakyti
Šiaip ta diskusija apie 'kiekviena gali', man atrodo beprasmė...
Žiūrint iš mano varpinės aš irgi taip ilgą laiką galvojau drinks_cheers.gif , bet kai susidūriau su realybe, tai kategoriškumas išgaravo...
Kai pamačiau, kad yra moterų, kurioms ta grietinė - prabanga vaikų sriuboje, tai ką kalbėti apie jos tepimą ant veido...ar kai 4 vaikų mama pašliaužioja nuo 5 val. ryto spanguolynuose, tai jau tikrai nebekyla rankos tas rožes prie namo raškyti ir žiedlapėlius malti. Ir natūralu, kad tada visos mintys sutelktos ne į 'kaip aš atrodau', o 'kaip gyventi?'
Lankau šeimą, kurios skurdi buitis tokia, kad indus plauna dubenyje, o po to tos visos dienos vandenį nuo indų panaudoja nuleisti WC. Taip pat maudosi vienoje vonioje. Pirma du vaikai, po to tik tėvai - tame pačiame vandenyje. Kaip pasakyti tai moteriai, kad minimaliam prisižiūrėjimui užtektų vieno aliejuko, vieno hidrolato biggrin.gif

Man atrodo turime džiaugtis tuo ką turime, ką galime sau leisti ir nenuvertinti žmogaus pastangų, jei jis sau daug ko leisti negali ir ieško kuo pigesnių alternatyvų. Geriau tada patarti kiek įmanoma geriau, pigiau ir būtiniausia, nei bandyti įrodyti savo tiesas..

Aš nesu maniakė visiems tiems miltukams, kremukams, buteliukams, ne taip dažnai perku, tačiau jaučiu visa banko sąskaita kiekvieną pirkinį biggrin.gif

O į temą - man atrodo, kad su amžiumi verčiau treniruoti veiduko raumenis, nei ieškoti kuo tepti. SM'e yra labai nebloga tema - "veido joga", labai daug vaizdinės medžiagos youtube, Vilniuje net vyksta 6 paskaitų ciklas norinčioms išmokti, tad manau, kad toks dalykas duotų daugiau efekto nei išorinis dermos patepliojimas g.gif Odą laiko poodinis raumenynas, pati savaime ji nei stangri, nei subliuškusi, tiesiog paprastai tariant 'danga'.
Jei po asfaltu duobė, tai anksčiau ar vėliau, tas asfaltas triokštels ir susmegs..taip ir su oda..jei negerai 'po ja', tai ilgainiui ir matysis..
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 03 24, 13:12)
Vat man idomu visada kai rasot apie hidrolato purskima ant plauku- juk tai vanduo- tai jei kalbam apie tiesinima, tiesuma plauku, tai tikrai negalima purksti vandens ant plauku- bet zinoma ne visos gi tu tiesiu nori smile.gif - as jei netycia koki lasa lietaus gaunu, iskart plaukai puciasi, banguojasi, ate tiesinimui!

Tikrai ne visos tiesiu nori biggrin.gif Mano plaukai linke banguotis/garbanotis tai butent tokiais ir dziaugiuosi mirksiukas.gif (nors buvo laikas kai tiesindavau znyplemis doh.gif )
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 03 23, 21:55)
sveikinimai  thumbup.gif  4u.gif Kokios nuolaidos bus?  cool.gif Ir kur dingsta Vasarė?  ax.gif

Nuolaidos jau dabar yra, bet nepamenu biggrin.gif 5dienį pranešiu smile.gif Beje, jie jau prekiauja Pure Elements ir Neobio produktais.
Vasarė niekur nedingsta biggrin.gif aš su ja ir dirbsiu, vietoj kitos merginos.

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 23, 23:51)
4u.gif , nors Ievos pedkelnese man net butum naudingesne  blush2.gif


Niu būčiau nuolaidas pranešinėjusi biggrin.gif dabar ten 40 % nuolaida medvilninėms pėdkelnėms tongue.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 24, 09:46)
Taip, aš turiu Sante putas ir laką. Tiesa, ne kiekvieną kartą naudoju. Bet putos nyksta akyse, labai netaupios jos  doh.gif  Šiaip man patinka, nors naudotoms nenatūralioms, deja, nusileidžia efektu...  blush2.gif Tik tikiuosi, kad užtat bent plaukui nekenkia smile.gif

Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 24, 13:25)
Man atrodo turime džiaugtis tuo ką turime, ką galime sau leisti ir nenuvertinti žmogaus pastangų, jei jis sau daug ko leisti negali ir ieško kuo pigesnių alternatyvų.


O į temą - man atrodo, kad su amžiumi verčiau treniruoti veiduko raumenis, nei ieškoti kuo tepti.


taip. Pripažįstu, kad ir aš per daug turiu blush2.gif

o kur paskaitos vyksta ir kuriomis dienomis? Bėda, tik kad užsiėmimas mažai atraktyvus biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti