Įkraunama...
Įkraunama...

Lanzarote-puiki sala Kanarų salyne

QUOTE(astukas @ 2014 03 30, 18:51)
Aciu uz atsakyma. Mes atplaukiam 12 val. isplaukiam 19 val. Tai praktiskai iki 18 turim laiko.

oi turit 6 val,tai suspesit daug pamatyti.mes kadangi buvom sitoj saloj 10d tai viska apziurejom po maza lopeli.Mes buvom issinuomuoje masina, kaina dienai tikrai nesikandzioja.emem is cabrera medina internetu uzsakant pigiau gavom
jei galvojat su busais,yra ten kelioniu organizavimai tada tikrai nespesit nieko gero pamatyti,bet jei pasiimsit masina,o ten nuomos punktai ant kiekvieno kampo, pamatyti galit daug per tiek laiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidulek: 01 balandžio 2014 - 12:00
QUOTE(vaidulek @ 2014 04 01, 12:58)
oi turit 6 val,tai suspesit daug pamatyti.mes kadangi buvom sitoj saloj 10d tai viska apziurejom po maza lopeli.Mes buvom issinuomuoje masina, kaina dienai tikrai nesikandzioja.emem is cabrera medina internetu uzsakant pigiau gavom
jei galvojat su busais,yra ten kelioniu organizavimai tada tikrai nespesit nieko gero pamatyti,bet jei pasiimsit masina,o ten nuomos punktai ant kiekvieno kampo, pamatyti galit daug per tiek laiko

Labai aciu uz atsakymus. Kiek mazdaug laiko reiketu planuot prabut Timanfajos parke?
Atsakyti
sveiki, gal kas galit patart, kaip rast aukle,keliom valandom- na tarkim kai vaikai miega noris iseit su vyru i bariuka koki?gal yra kokie viesbuciai ir kambarines paziuri vaikus, na esu girdejus g.gif
Atsakyti
Na reportazas tikraigrazus, kaip tik planuoju kelione i sia sala, teko pabyvotiTenerifeje, Fuerteventuroje, esam suzaveti kanarais smile.gif beje, Furteventuroje mazai kur buvote, sala taip pat nereali, vien del savo papludimiu, visas Jandia regionas grazus, coffete papludimys nerealaus grozio, aisku corralejo dar... Be to buvote kaip matau prastu oru, gaila neturiu sugebejimu kurti tokius reportazus bet patikekit is Fuertes tokiu nuotrauku parsiveziau, kad i Jusu ziurint atrodo skirtingu vietu nuotraukos
Atsakyti
Musu pirma aplankyta Kanaru sala buvo Lanzarote, po to Tenerife ir supratom, kad i Fuertuventura ar Gran Kanarija turbut jau nevyksim, o kartosim Tenerife ir teisingai kazkas cia temoj teige, kad pirma sala neturetu but Tenerife, jei nori ir kitas aplankyt smile.gif Lanzarote man be galo be krasto patiko, jinai unikali ir turbut vienintele tokia!!!

Timanfajos parke viskas priklauso nuo to kokios eiles yra, mes buvo su ekskursija tai autikai nestovejo begalinese automobiliu eilese, priklauso turbut nuo savaites dienu, ryto ar vakaro, svenciu sezono ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2017 12 10, 22:51)
Musu pirma aplankyta Kanaru sala buvo Lanzarote, po to Tenerife ir supratom, kad i Fuertuventura ar Gran Kanarija turbut jau nevyksim, o kartosim Tenerife ir teisingai kazkas cia temoj teige, kad pirma sala neturetu but Tenerife, jei nori ir kitas aplankyt smile.gif Lanzarote man be galo be krasto patiko, jinai unikali ir turbut vienintele tokia!!!

Timanfajos parke viskas priklauso nuo to kokios eiles yra, mes buvo su ekskursija tai autikai nestovejo begalinese automobiliu eilese, priklauso turbut nuo savaites dienu, ryto ar vakaro, svenciu sezono ir t.t.

Man taip ir nutiko 😉du kartus buvau Tenerifeje,grįšiu dar ne karta(pirma lankyta Kanaru sala buvo) o Gran Kanarija per 2 sav. visai nesuzavejo.Lanzarore 2 pagal patikima..Fuerteventura,per mazai aplankyta-grįsiu nebent nebus geresniu padiulymu ziemai 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindiokas: 03 sausio 2018 - 13:52