Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas (tęsinys)

Gražios mamos ir vaikai
user posted image

Bendraujame toliau
Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olkin: 17 kovo 2010 - 09:21
aciu uz temele.
Zinot ziuriu as i ta mergaite kur nuotraukoj ir man taip keista....nezinau kodel...nors noriu kaip ir mergaites dar, bet jauciu jei pastociau butu bernas vel...nu kazkaip neisivaizduoju as saves su mergaite....
Atsakyti
AusraR, čia mano viena draugė irgi neįsivaizadvo, nes du berniokus augino,o va trečią netyčiuką gavo ir net plaukus šukuot išmoko. doh.gif
Nors man dabar maža mergytė irgi žiūris kaip kosmoso atstovė, kai trys maži berniukai kartu gyvena, o mergytė jau už mane didesnė. doh.gif

Mano dvyniai peridoiškai vis dar bando MP norėti. Nors kai duodu, patys atsisako. Matyt čia testą man ruošia : duos/neduos. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Savaitgalį rengsim Boriso atskirimo nuo kruties šventę smile.gif nebežindo jau geras penkias dienas
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 03 17, 14:53)

Savaitgalį rengsim Boriso atskirimo nuo kruties šventę smile.gif nebežindo jau geras penkias dienas




Oho blink.gif , na ir šaunuolė mamytė thumbup.gif

Galvojau čia tik mano dukrytė į kitus papukus kesinasi, kai mama neduoda, bet matau ir AusrosR, galvojau gal jau kas ne taip su maniške lotuliukas.gif , nes kai pardėjau dienomis neduoti, tai lenda prie močiutes, tetų papukų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rola: 17 kovo 2010 - 14:15
QUOTE(Rola @ 2010 03 17, 14:12)
Oho  blink.gif , na ir šaunuolė mamytė  thumbup.gif

Galvojau čia tik mano dukrytė į kitus papukus kesinasi, kai mama neduoda, bet matau ir AusrosR, galvojau gal jau kas ne taip su maniške  lotuliukas.gif , nes kai pardėjau dienomis neduoti, tai lenda prie močiutes, tetų papukų  doh.gif

Kažkur čia seniai viena supermama pasakojo, kaip vienas dar žindomas trimetis išgąsdino jauną merginą, kuri jį žlumbantį pagailėjo ir pasisodino pas save ant kelių lotuliukas.gif pradėjo šaukti - papai ir nurenginėti ją - baisiausia buvo, kad kompanija buvo pagrinde vyriška o veiksmas vyko kavinėje doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Iš tikrųjų paaugę vaikai dėl žindymo turi būti auklėjami, nes ilgainiui tai tampa toks pat auklėjimo aspėktas, kaip ir kitas elgesys wink.gif Bet pusantrų dar leliukas gali ir nesuprasti kas ir kaip wub.gif
Atsakyti
Natuke, o taviskis pats kaip suprantu atsisake?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2010 03 17, 17:24)
Natuke, o taviskis pats kaip suprantu atsisake?

iš dalies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 03 17, 14:53)

Savaitgalį rengsim Boriso atskirimo nuo kruties šventę smile.gif nebežindo jau geras penkias dienas


Saunuole!!! As tai labai abejoju... kad tiek ilgai ja maitinsiu... Net jei nores. Mano vidine riba mazdaug 3 metai. Bet tu tikrai saunuole! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kaip tokia svente atrodys? Labai idomu. ax.gif
Atsakyti
Kaip manot, nuo kokiu vaiko savybiu priklauso kiek ilgai jam reikes mamos kruties? Mamos, kurios jau turi tokios patirties, gal parasysite savo nuomone. Suprantu, kad priklauso tikrai ne tik nuo vaiko, bet ir nuo kitu aplinkybiu. Bet gal pvz. aktyvus vaikai greiciau atsisako, ar pvz. atvirksciai - ilgiau reikalauja. Na kazkaip man keista, kad vieni atsisako 2 metuku, o kitiems iki 8 metu reikia MP. Nuo ko tai galetu priklausyti? g.gif
Atsakyti
Na mano mažius yra aktyvus, dieną ilgai jau nevalgo, lankė darželį nuo dvėjų su puse, bet visada prastai miegojo naktimis. Buvom atpratinę nuo naktinio žindymo kai buvau nestuke.gif prieš pat dekretą nes netempiau naktinių pavalgymų ir darbo, - išėjau į kitą kambarį... bet ir po kelių savaičių mačiau, kaip jis blaškosi per miegą naktį, kaip jam sunku įmigti vidury nakties ir po truputi jis sugrįžo prie kruties. Tai nežinau, neturėjau didelio pasirinkimo - norėjau, kad užaugtų tiek, kad jaustusi be mp komfortiškai, nesijustų nuskriaustas, didžiuotusi, kad vat jis jau didelis ir nebevalgo mp. Dabar vėl pabandžau naktį nebeduoti ir jis gan greitai vėl užmigo, nebebuvo to atkaklaus ilgo, nenuramiamo liūdėsio. Vieną, kitą kartą... dabar jau nebeprašo, tik labiau apsikabinam. Auga tie vaikučiai wub.gif

Dėl šventės - na nežinau, darysim ką panašaus į gimtadienį su piragu ir lėdais - mažys dėvina lėdus, o gal paieškosim kokio lėdų torto mažylio džiaugsmui. Pradžioje žadėjom padovanuoti dviratį, bet jis jį gavo ir taip wink.gif nes labai jau ilgai teko laukti - aš irgi tikėjausi pabaigti kai mažyliui bus trys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 18 kovo 2010 - 12:56
QUOTE(Natuke @ 2010 03 18, 13:52)
Na mano mažius yra aktyvus, dieną ilgai jau nevalgo, lankė darželį nuo dvėjų su puse, bet visada prastai miegojo naktimis. Buvom atpratinę nuo naktinio žindymo kai buvau  nestuke.gif  prieš pat dekretą nes netempiau naktinių pavalgymų ir darbo, - išėjau į kitą kambarį... bet ir po kelių savaičių mačiau, kaip jis blaškosi per miegą naktį, kaip jam sunku įmigti vidury nakties ir po truputi jis sugrįžo prie kruties. Tai nežinau, neturėjau didelio pasirinkimo - norėjau, kad užaugtų tiek, kad jaustusi be mp komfortiškai, nesijustų nuskriaustas, didžiuotusi, kad vat jis jau didelis ir nebevalgo mp. Dabar vėl pabandžau naktį nebeduoti ir jis gan greitai vėl užmigo, nebebuvo to atkaklaus ilgo, nenuramiamo liūdėsio. Vieną, kitą kartą... dabar jau nebeprašo, tik labiau apsikabinam. Auga tie vaikučiai  wub.gif



Lenkiu galva... 4u.gif Esi tikra supermama! 4u.gif
Atsakyti