Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

I-vakarykščiai lietiniai su sviesto ir grietinės padažu, kava, arbata
II-"greitas" apkepas su ketšupo/grietinės padažu (sluoksnis bulvių košės, sumaišytos su kiaušiniu, krakmolu, sluoksnis tarkuotos šlapiankės su sūriu, vėl bulvių košės, kepiau orkaitėje apie 20 min), vakar virtas šaldytų agrastų kompotas
III - vakarienei užsimerkiau kepenėles, tik dar neapsisprendžiu ar troškinsiu, ar kotletukus darysiu g.gif bus su bulvėm ir pekino, žirnelių, majonezo salotom. Kompotas.
Atsakyti
Pusryciai - kava/arbata, sokoladas
Pietus - MB sumustiniai su suriu
Vakariene ir naktipieciai - cepelinai smile.gif
Atsakyti
Man pietums brandinta raugintų kopūstų sriuba, vyrams vakarykščiai kepsniukai
Vakarienei brandintos bulvės pakepintos su tušonke ir svogūnais su pasukomis ax.gif
Atsakyti
Siandien:
Pusryciai - kava/arbata
Pietus - MB issinese brandintu cepelinu su padaziuku, man nebus kada siandien pietaut
Vakariene - pakepti brandinti cepelinai su grietine.

Vakar prigaminau daug, tai siandien nieko nereiks gaminti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denite: 19 kovo 2010 - 09:04
vakar tiek prigaminau, kad ir šiandienai užteks 4u.gif
Pusryčiams - dribsniai su pienu, vyrui - sumuštiniai, kava arbata
Pietums/vakarienei - brandintas apkepas, troškintos kepenėlės, gal tik raudonos mišrainės dar padarysiu, nes turiu burokėlių išsivirus.
Atsakyti
Pietums i darba isidejau savo konservuotos cukiniju misraines, vyrui sumustiniai.
O ka vakarieni reiks daryt dar nezinau g.gif gal tevukas ka sumastys blush2.gif prasiau, kad grybu parnestu is rusio tongue.gif
Atsakyti
Aš šiandien sausainį ir ledų su mėlynių uogiene valgiau svečiuose. O vakarienei išsikepsiu kotletukų tikriausiai
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su desra
Pietus-vakariene kadangi buvom isvyke su reikalais, tai pavakare virtos pieniskos desreles, bulviu kose, burokeliu salotos ir dar sumustiniu, nei siokia, nei tokia ta diena
Atsakyti
aš dar karštų sumuštinių išsikepiau biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - silke su svogunais
Pietus - pas mama -balandeliai su bulviu kose
Vakariene - varskes apkepas
Atsakyti
Penktadienį vakarienei buvo koldūnai virti sultynyje su krapais ir grietine.
Vakar rūgštynių siuba , keptos bulvės su kalakuto keptomis uodegėlėmis.
Šiandien aišku dar sriubos yra ir grybų diena - pusę grybų valgėms karštus su grietinės, krapų, spirgučių ir svogūnų padažu su virtomis bulvėmis, o likusius pakepiau su morkomis ir pomidorų padažu, tai sueis ir šalti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man šiandien ryte karštų bandelių kaimynė atnešė, su varške, džemu, lašinukais mmm... smile.gif
pietums buvo brandinti iš mamytės vakar parsivežti vedarai
vakarienei brandintas kotletukas, daržovės
Atsakyti