Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Zaklada @ 2010 06 01, 14:09)
O jetau, kaaaaiip aš mėgti šitą žuvįįįįįįį  essen.gif  wacko.gif  biggrin.gif

ir mes megstam drinks_cheers.gif gerai, kai turim zveju, tai va kartais ir mums kokia atveza mirksiukas.gif nes pirkti tai niekad ir nemaciau g.gif
Atsakyti
O vakare dar atveze 3 ka tik isrukyts vejazuves thumbup.gif thumbup.gif nu tai visi iskart i virtuve sukritom thumbup.gif taip skaniai su konservuotais pomidorais ir svogunasi suejo wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
1)sumustiniai su varskes suriu,kava 2)brandinta pupeliu sriuba,3)darzoviu troskinys su mesyte.
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su desra ir suriu, ir pomidoru
Pietus - kebabas, silke garstyciu padaze (viskas pirkta, nebuvo laiko) 4u.gif
Vakariene - kepti virtu bulviu - varskes blyneliai su svogunu grietines padazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joliteee: 01 birželio 2010 - 21:39
QUOTE(mickute7 @ 2010 06 01, 15:42)
ir mes megstam  drinks_cheers.gif  gerai, kai turim zveju, tai va  kartais ir mums kokia atveza  mirksiukas.gif nes pirkti tai niekad ir nemaciau  g.gif

Mes Latvijoje, kai būnam visada perkam, ten Rygos turguj būna, visu pajūriu važiuojant galima nusipirkt, o Lietuvoj tikrai kad nemačiau.. g.gif


Vakar dienos meniu:
I-krabų mišrainė, kava arbata
II-trinta daržovių (Hortex, šaldytos) sriuba su mėsos kukuliukais, man - krabų mišrainė, vyrai kepsniukus pabaigė
III-sriuba, virta jautiena su krienais ir šv. daržovėm (ridikėliai, sv.laiškai, salota), obuolių kompotas
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su desra ir suriu
Pietus - silke ir salotos
Vakariene - kepti makaronai su farsu ir salotos
Atsakyti
Pietus - man virta vistienos nugarele, varskyte, vyrams kepta kiauliena su svogunais, troskintu kopustu likuciai
Vakariene - burokeliu su lapeliais sriuba ir kepta vejazuve su svogunais su pomidoru padazu
Atsakyti
Trečiadienio valgiaraštis:
I-ryžių košė, kava, arbata
II-brandinta daržovių sriuba, a-la plovas iš rytinės ryžių košės su vakar virtos jautienos gabaliukais, burokėlių mišrainė
III-saldi sriuba, blyneliai su varške (kelis dar ir užšaldžiau)
IV-naktipiečiams vyras mišrainę pabaigė su lašinukais ir duona, mes su vaiku arbatos gėrėm su Gaidelio sausainiais
smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš šiandien valgau keptą kiaulienos pažandę (maximoj buvo 6,99kg nors buvo ir kitoj vietoj brangiau o rašo akcija biggrin.gif ) pomidorai, pupa saldainiai smile.gif
Atsakyti
1)bulkutes su varske,kava 2)kotletai su bulvem ir salotom (salotos,agurkai,svogunu laiskai),3)rugstyniu sriuba,vyras dar turbut ir kotletu valgys biggrin.gif
Atsakyti
Pietums vakarykste sriuba, vyrui paskutinius troskintus kopustus su desrelemis pietums sukroviau,
Vakarienei dar zuvies yra like, tik padariau pomidoru su grietine ir svogunais, jei kam truks, kaiusiniu pakepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar saltibarsciai su bulvem smile.gif
siandien kepti vistienos kumpeliai su ryziais ir darzoviu salotom smile.gif ir manau dar sriubyte ryziu bus smile.gif
Atsakyti