Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

user posted image
Atsakyti
Sveikutės,
Labai dėkoju visoms kurios ateina, pasakito, parašo. Vėl sakičiau ir vėl verkiau. Taip dažnai apie ją pagalvoju, šį rytą važiuodama į darbą išgirdau vaiko kosulį, jis buvo lygiai toks pat kaip Karolytės, suspaudė širdį, pagalvojau, juk galėjau ir aš kažką daugiau padaryti, gal dabar būtume visi kartu, gal gyvenimas būtų visai kitoks, jis gi turėtų prasmę....
Dėkoju už žvakeles mūsų angelėliui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2005 12 14, 10:15)
Ačiū, stengiamės laikytis, bet dažnai nepavyksta, daugiausia man.
Tik man baisu, kad aš jau dabar JOS taip pasiilgau, kas bus toliau........?????????

Neliudek, tavo maziuke kiekviena akimirka salia... wub.gif

QUOTE(DI_ @ 2006 02 04, 23:24)
  Per Kaledas buvo metai,kai netekau sunaus. Dabar jam butu 16... Jis buvo man ir draugas,ir pagalbininkas,ir guodejas.


Uzuojauta wub.gif Kiek daug teko isgyventi verysad.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 11 24, 21:43)
Sveikutės,
Labai dėkoju visoms kurios ateina, pasakito, parašo. Vėl sakičiau ir vėl verkiau. Taip dažnai apie ją pagalvoju, šį rytą važiuodama į darbą išgirdau vaiko kosulį, jis buvo lygiai toks pat kaip Karolytės, suspaudė širdį, pagalvojau, juk galėjau ir aš kažką daugiau padaryti, gal dabar būtume visi kartu, gal gyvenimas būtų visai kitoks, jis gi turėtų prasmę....
Dėkoju už žvakeles mūsų angelėliui  verysad.gif

Didziausia nuosirdziausia uzuojauta console.gif console.gif console.gif Stirpybes wub.gif
Atsakyti
Stiprybes
Atsakyti
Ir mes turim dukryte Karolina, ir tokio panasaus amziaus... Tikrai puikiai jus suprantu, duok dieve jum stiprybes. Nera jokiu zodziu tokiam skausmui apsakyti, laikykites verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 11 24, 21:43)
Sveikutės,
Labai dėkoju visoms kurios ateina, pasakito, parašo. Vėl sakičiau ir vėl verkiau. Taip dažnai apie ją pagalvoju, šį rytą važiuodama į darbą išgirdau vaiko kosulį, jis buvo lygiai toks pat kaip Karolytės, suspaudė širdį, pagalvojau, juk galėjau ir aš kažką daugiau padaryti, gal dabar būtume visi kartu, gal gyvenimas būtų visai kitoks, jis gi turėtų prasmę....
Dėkoju už žvakeles mūsų angelėliui  verysad.gif

Jennifer, gana. Sakau iš visos širdies. Gana kartėlio, gana nesusitaikymo. Jei gautum atsakymą, kad galėjai kažką pakeisti, ką tai keistų? Neuždavinėk sau beprasmių klausimų. Niekas nesiūlo pamiršti, niekas nesiūlo nustoti mylėti. Mylėk labai labai ir be galo, nes meilė nežino mirties ribų. Bet pradėk gyventi, pradėk šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Pradėk dėkoti, kad apskritai ją savo gyvenime turėjai. Nesakyčiau to pirmomis dienomis, nesakyčiau pirmais metais, bet mieloji, tikrai laikas suimti save į rankas. Nes tokiais pareiškimais "gal dabar būtume visi kartu, gal gyvenimas būtų visai kitoks, jis gi turėtų prasmę" darai žinai ką? Ogi netiesiogiai kaltini savo turtą ir nepaliauji. Kad išeidamas išsinešė tavo gyvenimo prasmę. O tai yra netiesa. Mylimiems žmonės (o vaikai myli tėvus beatodairiškai) linkime laimės. Išėję angelai nenustoja mylėti ir linkėti to paties. Skaudėti išsiskyrus su mylimais nenustos, bet net skaudant žmonės gali gyventi, šypsotis ir rasti daugybę prasmių. Laikas jau.
Atsakyti
Stiprybes jums ir jusu seimai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ramybes mazajam angeliukui- Karolinytei heart.gif stiprybes mamytei ir teveliui console.gif heart.gif
Atsakyti
Tu labai stipri moteris, tegul ta meilė, kurią jauti ir jausi savo iškeliavusiai mažylei pagimdo naują viltį, laimę, naują gyvybę. Labai to linkiu iš visos širdies, manau, būsi nuostabi mama 4u.gif
Atsakyti
Neliudek, tavo maziuke kiekviena akimirka salia... wub.gif
Atsakyti
Stiprybes jusu seimai.... verysad.gif
Atsakyti