Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų sanatorija "Pušyno kelias"

Mes buvome pernai gegužę - birželį, kitą savaitę vėl važiuojam čia. Gyvenau pernai su dviem vaikais 5viečiame kambaryje, paskutinę savaitę su mumis buvo dar viena mama su mergaite, bet jos nenakvojo. Patalynė gal ir skylutėmis, bet švari ir tvarkinga. Gyvenome pagrindiniame pastate, VC kitame koridoriaus gale, bet mums tai nekėlė jokių problemų, net su 2 metų mažiuku mes "spėdavome" nueiti, tik nakčiai turėjau puoduką. Kriauklę turėjome kambary, šiakšliadėžės ne - bet gerai, jokių kvapų nėr. Personalas fajnas, na man nepatiko kinezeterapeutės, labai jau nelaimingos, nieko neaiškinančios. Tačiau tai - neesmė. O kas svarbiausia - gydytoja priima kasdien ir kasdien apžiūri, koreguoja gydyma.

Dar man patiko, kad yra rūbinė ir joje paliekami viršutiniai drabužiai, avalynė taip pat pakeičiama, su vaikais, aišku, užknisdavo kaskart į rūbinę, bet už tai nečeža niekas po kojomis (turiu palyginimui kitą LT sanatoriją, kurioje galima ir su batais eiti per koridorius).
Beje, šioje sanatorijoje vos paraudus gerklei arba prasidėjus slogai gydytoją įduodvo lapelį pas slaugytoją ir mums po 3 kartus kasdien tepė gerklę ir lašino nosį, kitoje LT sanatorijoje liepdavo nueiti iki vaistinės ir nusipirkti. Be to, tas jų turimas fuksino skystis - tikrai pasakiškas. Per tris dienas gerklė jau nebebuvo raudona, ir speciailiai neduodavau jokių kitų vaistų. Mums net savaitgaliui, kai grįždavom namo, atpildavo nosies lašų su savim.
Taip, šaltuoju metų laiku - nesirinkčiau šios sanatorijos. Be to, važiuodama nusiteikiau,kad sergančių bus ir buvo. paskutinę savaitę apsirgo ir mano mažiukas, bet sanatorinis gydymas visgi matyt davė savo, po 3 dienų - sveikas.

Dar patiko, kad šildymo procedūros (magnetas, bioptronas, elektroforezė, kvarcas gerklei) vienoje patalpoje. Įėjai - ir viską atlikai.

Iki druskų kambario (nuo durų iki durų) su dviem vaikais (4 ir 2 metų) ėjom lygiai 5 min, iki valgyklos - gal 1 min. nuo durų iki durų. Na, maistas ne restoraninis, bet valgėm, nenumirėm, alkani nelikom.

Sako, kad šiemet druskų kambarys yr atnaujintas ir dar geresnis. Po kelių savaičių galėsiu šviežių " įspūdžių parašyti.

Sanatorija maža, jauki, gražioje vietoje, yra kiemelis vaikams pažaisti, kambarys su tv, mes vakarais vieni težiūrėdavome.

Minusas - ėjimas į baseiną, kai daug vaikų sugrūda į vieną krūvą, kad nėr vietos net persirengti. O už pinigus einantieji lankosi visai kitomis sąlygomis.

Bet bendras įspūdis buvo teigiamas, tikiuosi, šiemet bus tik geriau.
Atsakyti
Gal kam teko neseniai lankytis su vaikučiais iki 2 metų? Ar yra kokių pasikeitimų?
Atsakyti