Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklapio kūrimas

O ką daryt, kad paieškos sistemos rastų tinklalapį? Pvz., mano svetainės google paieška neranda
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2013 03 22, 21:02)
O ką daryt, kad paieškos sistemos rastų tinklalapį? Pvz., mano svetainės google paieška neranda

jeigu paskaitytumėte bent kelis psl atgal tai būtų aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2013 03 22, 18:18)
koduotė bloga  4u.gif

Ar cia mano kompe bloga koduote, ar tame tinklapy? Tiesa sakant nelabai nusimanau...
Sandrita, paaiskink, jei nesunku.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2013 03 23, 21:16)
Ar cia mano kompe bloga koduote, ar tame tinklapy? Tiesa sakant nelabai nusimanau...
Sandrita, paaiskink, jei nesunku.. 4u.gif

tinklalapyje, programuojant ne tą koduotę naudojot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2013 03 23, 21:16)
Ar cia mano kompe bloga koduote, ar tame tinklapy? Tiesa sakant nelabai nusimanau...
Sandrita, paaiskink, jei nesunku.. 4u.gif


pasirinkite pvz. Georgia font'ą - su juo visos liet. raidės bus vienodo aukščio ir storumo (naudojant kitus fontus, kur leidžia liet. raides, būna, kad ė ar ų matosi plonesnės/storesnės arba žemiau/aukščiau nuo lotynų abėcėlės raidžių) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2013 03 24, 16:41)
pasirinkite pvz. Georgia font'ą - su juo visos liet. raidės bus vienodo aukščio ir storumo (naudojant kitus fontus, kur leidžia liet. raides, būna, kad ė ar ų matosi plonesnės/storesnės arba žemiau/aukščiau nuo lotynų abėcėlės raidžių)  4u.gif

šriftą galima palikti ir tokį koks yra, jei patinka, nors yra ir netinkamas...

Pabandykit koduotę pakeisti iš jūsų naudojamos charset=ISO-8859-1 į charset=utf-8 4u.gif
Atsakyti
Galbut jums uztektu prestashop? Yra visokiu mokejimo moduliu. Bus geresne nei kurta nuo 0, nes ten jau apgalvota daug funkciju ivairiu, apie kurias pats programuodamas is pradziu nepamastai, kad reikia
Atsakyti
net nežinau kaip su tuo prestachop, man svarbu, kad kažkas įgyvendintų mano norus, nes parduotuvę paleisti jau noriu nuo vasaros vidurio, o jai sukurti laiko visiškai neturiu šiuo metu, buvau pradėjus ir pati daryti jau šabloninės kur būna, bet numečiau ir dėl laiko stokos ir todėl, kad visgi nesinori tokios šabloninės, norisi orginalios - savos wub.gif
Atsakyti
Gal kas darėt su Drupal ir gal savo dizainą dėjot? Gal kokių patarimų turit kaip lengviau pritaikyti dizainą?
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(jurate4 @ 2013 04 10, 12:58)
bandau perkast css.  smile.gif  toks klausimas, kaip padaryt kad pvz. fone zenkliukas search butu per viduri, o tai dabar centre, bet prilipes prie virsaus. aciu ismanantiems. ir parasau konkreciai smile.gif

jau pasidariau. tikra saunuole cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate4: 10 balandžio 2013 - 12:08
Kas naudojate savo svetainėje orų blokelius? Iš kur susikūrėte, gal galima nuorodą? 4u.gif
Atsakyti

Ieškau be atgalinės nuorodos bei logotipo ax.gif
Gismeteo, orelis, orai15min ir pan. visi jie turi savireklamos logotipus 4u.gif
Atsakyti