Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimai

QUOTE(Loram @ 2012 11 08, 13:40)
PLT - trombocitai, kol ju nera <100, tai tyrimu niekas del to nedaro - priklauso nuo to kaip paimti tyrimai, kaip laikytas kraujas iki patenkant i aparata... zodziu - nieko reiksmingo(reikia sekti toliau)
limfocitu daugiau nei neutrofilu - suaugusiam taip neturetu buti. Gal kokia sloga turit? manau yra virusine infekcija. (beje, trombocitai irgi gali sumazeti prie virusines infekcijos)

Kraujo tyr. padarė prie mano akių, tuoj pat kišo į aparatą. Bet ar nera rimta, kad vis mažyn ir mažyn PLT ir PCT , krenta unsure.gif Aišku, labiausiai bijau kraujo ligos unsure.gif
Jau ir pas hematologą taloną pasiėmiau doh.gif


Lym ir Gra nuokrypis atsirado po kiausidės apopleksijos prieš gera menesi, tada darytame kraujo tyr. LYM buvo 52,5 ( 3,2) , o GRA 36,5 ( 2,3) plius MON buvo 11,0 (0,6) . Ar galėjo būtent dėl tos apopleksijos pakisti sitie rodikliai ar tik sutapimas ? Liepos men darytame KT GRA 2,8, LYM 2,5, o dar anksčiau GRA ženkliai didesnis už LYM unsure.gif Sloga yra nuolatinė - alerginė unsure.gif

ačiū Jums labai , kad padedate aiškintis, nes iš šeimos gydytojos jokios info negaunu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biškis: 08 lapkričio 2012 - 13:57
QUOTE(Biškis @ 2012 11 08, 14:49)
galejo biggrin.gif kraujo ligos kolkas nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2012 11 08, 14:43)
galejo biggrin.gif kraujo ligos kolkas nera biggrin.gif

ir paskutinis klausimas siam kartui: ar nuolatinis stresas, nervine itampa ir pan. gali atsispindeti kraujo tyrime? unsure.gif
Atsakyti
pats stresas - ne, nebent jis sukele kokia nors liga wink.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Ateinu patarimo. Darysiuosi kraujo ir tepinelio tyrimus del nepastojimo: ureaplasma, mycoplasma, toxoplasmoze, citomegala, raudoniuke... Gyvenu netoli KLP, mano gine valdiskai ju nedaro, sakė nėra tokios aparaturos, ir išrašė tokį ale siuntimą į Sorpo, pasiskaičiavau, kad tie tyrimai Sorpo man kainuos virš 400 lt, taip pat pasiskaičiavau pagal Endemik kainas, beveik visu 100 lt pigiau, yra ir dar kitų kraują tiriančių labaratorijų KLP, tik kaip suprantu Sorpo yra brangiausia. Ar turi įtakos labaratorija? Kaip išsirinkt ir nesuklyst?
Atsakyti
QUOTE(eibarte @ 2012 11 10, 14:11)
Sveiki  4u.gif

Ateinu patarimo. Darysiuosi kraujo ir tepinelio tyrimus del nepastojimo: ureaplasma, mycoplasma, toxoplasmoze, citomegala, raudoniuke... Gyvenu netoli KLP, mano gine valdiskai ju nedaro, sakė nėra tokios aparaturos, ir išrašė tokį ale siuntimą į Sorpo, pasiskaičiavau, kad tie tyrimai Sorpo man kainuos virš 400 lt, taip pat pasiskaičiavau pagal Endemik kainas, beveik visu 100 lt pigiau, yra ir dar kitų kraują tiriančių labaratorijų KLP, tik kaip suprantu Sorpo yra brangiausia. Ar turi įtakos labaratorija? Kaip išsirinkt ir nesuklyst?

tai nusiuskit emeilus i tas, kurios daro ir paklauskit kainu, jei nera ju tinkalapiuose. Rezultatams itakos nepadaruys laboratorija g.gif
Atsakyti
galite daryti tyrimus ten, kur norite
Atsakyti
Labukas,

gal kas galetu paaiskinti kraujo tyrima,rasau tik tai,kas nebuv normos ribose

MO-0,8
PLT-407
MPV-5,9
PDV-18,4

aciukas 4u.gif
Atsakyti
daug trombocitu, mazai monocitu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2012 11 12, 17:48)
daug trombocitu, mazai monocitu  tongue.gif


aciukas,ar verta susirupinti,gal kokios ligos pradzia 4u.gif ?
Atsakyti
per mazai duomenu
Atsakyti
Sveiki, gal čia kas man galėtu pasakyt ar įmanoma Klaipėdoje kur pasidaryti skydliaukės hormonų tyrimus šeštadieniais, ar kokią kitą dieną, bet ne darbo metu 8-17 val.?
Atsakyti