Įkraunama...
Įkraunama...

Baltijos ir Amerikos klinika

Bubumka, nusiramink, gal tiesiog vaikutis toks, ne is ramiuju, gal jautrukas bus, gal diegliukai...Paziurek savo raciona, nors paprastai jei jau diegia, tai diegia...MAno vaikuts dienomis labai mazai miegodavo, ir tai ant ranku daugiausia, maitinu, ir vel is naujo, pabusdavo verkdamasiir nepailsejes, is tiesu jau 2 metai tuoj, o normaliu miegu, tokiu kaip ismiegota visa naktis, dar nebuvo, tiesiog tokie esam...O kiek pirmus menesiu spergyvenau, kad savo vaiko nuramint nemoku, kad kazka ne taip darau...Dabar tikiuos bet ko, tik ne ramybes; bet kad leliukai tik valgo ir miega, musu atveju visiskas mitas buvo.

Aha, abu Ziobakai nuostabus...As dakt Ziobako paciente, tai nieko geriau neisivaizduoju kad galetu buti...
Atsakyti
Aš dar tikiuosi, kad nuo antro mėnėsiuko viskas atsistos į savo vėžias doh.gif
o gyd. Žiobakienė gimdymus dažniausiai su vyru priima smile.gif

QUOTE(Burbulytis @ 2010 03 27, 14:58)
Bubumka, nusiramink, gal tiesiog vaikutis toks, ne is ramiuju, gal jautrukas bus, gal diegliukai...Paziurek savo raciona, nors paprastai jei jau diegia, tai diegia...MAno vaikuts dienomis labai mazai miegodavo, ir tai ant ranku daugiausia, maitinu, ir vel is naujo, pabusdavo verkdamasiir nepailsejes, is tiesu jau 2 metai tuoj, o normaliu miegu, tokiu kaip ismiegota visa naktis, dar nebuvo, tiesiog tokie esam...O kiek pirmus menesiu spergyvenau, kad savo vaiko nuramint nemoku, kad kazka ne taip darau...Dabar tikiuos bet ko, tik ne ramybes; bet kad leliukai tik valgo ir miega, musu atveju visiskas mitas buvo.

Aha, abu Ziobakai nuostabus...As dakt  Ziobako paciente, tai nieko geriau neisivaizduoju kad galetu buti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubumka+: 28 kovo 2010 - 19:30
o gyd Ziobakas irgi zmona dazniausiai renkasi kaip antra gyd?
Atsakyti
Mano gimdyme antra gyd su Ziobaku buvo jo zmona (beje ji siule kirpti, o gyd nekirpo, padejo kaip prakvepuoti- jis labai savo linijos laikosi, antras gyd tik asistuoja, man jie abu labai patinka).
Atsakyti
Gal kas gymde BA , ir gali pasidalinti , ar daznai per gimdyma ikerpa tarpvete ?
Mane labai kamuoja sis gimdymo aspektas . esu skaiciusi , kad pastaruosius 5 metus , atsisakomo kirpimu , kad iplysusi tarpvete geriau gyja . labai nenoreciau , kad butu atliekamas kirpimas , nebent to reiketu , kad nepakenktu vaikuciui .
aisku gydytojui ikirpti yra lenngviausias kelias , nei laukti kol vaikas gims pats , bet manau tai daryti vien del lengvumo - nesamone . schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(natalije @ 2010 04 06, 17:24)
Gal kas gymde BA , ir gali pasidalinti , ar daznai per gimdyma ikerpa tarpvete ?
Mane labai kamuoja sis gimdymo aspektas . esu skaiciusi , kad pastaruosius 5 metus , atsisakomo kirpimu , kad iplysusi tarpvete geriau gyja . labai nenoreciau , kad butu atliekamas kirpimas , nebent to reiketu , kad nepakenktu vaikuciui .
aisku gydytojui ikirpti yra lenngviausias kelias , nei laukti kol vaikas gims pats , bet manau tai daryti vien del lengvumo - nesamone .  schmoll.gif

as kaip tik girdejus priesinga nuomone... bet ne apie tai.
Manau si aspekta galite aptarti su savo gydytoju, pas kuri gimdysite ir susitarti, kad jei ka - kad leistu plysti, o ne kirpti. Sakyciau cia labiau susitarimo reikalas... aisku palikti jam galimybe ir esant butinybei - kirpti mirksiukas.gif
Atsakyti
Natalije,as pasitikejau savo gyd kompetencija ir kazkaip apie tuos kirpimus net nediskutavom, bet kai gimdziau, jis man su akusere padejo iskvepuoti ir islaukti TO momento, kad nereiktu kirpti. Is tiesu manau nei viena snenori uzsiimti siuvimais ir zaizdu apziurom, gi vis tiek visokiu infekciju tikimybe blush2.gif , cia as taio spelioju...Bet jei tenka, ir mato kad plys, tai ka as zinau, tegu jau lai kerpa, plysti gali labai neprognozuojamai giliai ir pan, o jei reik kirpt, irps kiek reikes...Man va idomu, jei gimdai be epiduro ir kerpa, ar siunant uzsaldo????
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2010 04 09, 17:33)
Natalije,as pasitikejau savo gyd kompetencija ir kazkaip apie tuos kirpimus net nediskutavom, bet kai gimdziau, jis man su akusere padejo iskvepuoti ir islaukti TO momento, kad nereiktu kirpti. Is tiesu manau nei viena snenori uzsiimti siuvimais ir zaizdu apziurom, gi vis tiek visokiu infekciju tikimybe blush2.gif , cia as taio spelioju...Bet jei tenka, ir mato kad plys, tai ka as zinau, tegu jau lai kerpa, plysti gali labai neprognozuojamai giliai ir pan, o jei  reik kirpt, irps kiek reikes...Man va idomu, jei gimdai be epiduro ir kerpa, ar siunant uzsaldo????


kiek girdejau , tai tikrai suleidzia vaistuku i ta vietele pries siunant , net jei ir su epiduru gymdai , nes kai buna stumino momentas , juk vaistu i stubra jau nebeliadzia . tik smile.gif is kai kuriu draugiu esu girdejusi , kad tie vaistukai , suleidus pradeda veikti tik po kokiu 20min.ir nevisi daktarai linke palauki kol jie suveiks . o kai kerpa , tai zinau , kad nieko nenuskausmina , ir sako kad nesijaucia .
Atsakyti
na mes jau gryzom is bak su leliuku smile.gif
trumpai reziumuojant musu ten praleistas dieneles galiu pasakyti, kad personalas, prieziura ir pan. - liuks. vienintelis trukumas - palatos, kurios ribojasi su naujuoju priestatu. pvz mes gavom nediduke palata, kurios langai iseina i ta priestata. langas buvo uzkaltas plevele, taigi - jokios dienos sviesos pas mus nepateko... o kai uz lango sviecia saulute, labai liudna buvo toje belangeje... negana to, darbo dienomis girdisi statybu triuksmas... manau, kad del tokiu nepatogumu galetu nuolaidas kazkokias taikyti ar pan.
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2010 04 13, 17:41)
na mes jau gryzom is bak su leliuku  smile.gif
trumpai reziumuojant musu ten praleistas dieneles galiu pasakyti, kad personalas, prieziura ir pan. - liuks. vienintelis trukumas - palatos, kurios ribojasi su naujuoju priestatu. pvz mes gavom nediduke palata, kurios langai iseina i ta priestata. langas buvo uzkaltas plevele, taigi - jokios dienos sviesos pas mus nepateko... o kai uz lango sviecia saulute, labai liudna buvo toje belangeje... negana to, darbo dienomis girdisi statybu triuksmas... manau, kad del tokiu nepatogumu galetu nuolaidas kazkokias taikyti ar pan.

Oi kaip sveikinu! 4u.gif Aukit sveiki ir stiprus!
Nu tikrai ,kas del palatos tai ne labbaai taip sakant! O gimdei tuo metu viena ar dar kas nors buvo.As galvoju ,gal jau reikia eiti tartis pas juos ar priims.
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 04 14, 10:00)
As galvoju ,gal jau reikia eiti tartis pas juos ar priims.


tai kad pas juos gimdyti priima tik sekmingai sulaukus 37 sav ir daugiau. Nors del prieziuros aisku gali jau eiti ten ir lankytis, as kai registravausi i kursus apie gimdyma ir vaiku prieziura, paklause, ar ketinu pas juos gimdyti ir jau siule uzsiregistruoti pas konkretu gydytoja apziurai, nors sakiau, kad man dar tik 28 sav. As tai manau ten pradesiu lankytis pas konkretu gydytoja tik nuo 37 sav, o iki tol eisiu pas savo gydytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 04 14, 10:00)
Oi kaip sveikinu! 4u.gif  Aukit sveiki ir stiprus!
Nu tikrai ,kas del palatos tai ne labbaai taip sakant! O gimdei tuo metu viena ar dar kas nors buvo.As galvoju ,gal jau reikia eiti tartis pas juos ar priims.



aciu 4u.gif kol kas nelengva, nes turim ir kita dar visai nedidele dukryte, bet tikiuosi, isivaziuosim kazkaip...
o kai atvaziavom, dar dviejose palatose su leliukais buvo - vienur mergaite, kitur berniukas. berniukas ant rytojaus isvaziavo, bet dar ta pacia diena kita mamyte atvaziavo ir pagimde mergyte smile.gif zodziu, veiksmas vyko labai aktyviai. o ir likusios palatos, kaip supratau, buvo uzimtos kitu pacientu.

Atsakyti