Įkraunama...
Įkraunama...

25-ji onko užeigėlė...

Ten toli toli už horizonto,
Vienišos “ Tiesos “ šaly-
Kur jokios reikšmės neturi
Kur nesiekia mūsų norai alkani.
Kur žvaigždė į delną telpa,
Kur žvaigždės dalis ir tu esi...
Ten kur paukščiai skraido nardo,
Per tavas šviesias mintis …

Ten toli toli už horizonto,
Kur užsibaigia jisai tavim-
Tavo žvilgsny žvaigždės atsispindi,
O giliau į pati žvilgsnį-
Dar matyt viena žvaigždė...
Sukasi aplink ta žvaigždę-
Sielos paukštis...
Sielos paukščio-
Aš dalis esu...
Ir dalis jo sielos-
Vis nerimstančioj manoj širdy …

Ten toli toli už horizonto-
Kur pati pradžia ir pabaiga..
Ta žvaigždė,
Ir vienišas tas paukštis-
Mūsų žvilgsnių – sielų gelmėse
Ieško,blaškosi ir laukia...
Kad galėtu susijungti – dalimi viena
Ir nedaloma dalim pajusti
Visu pojūčių visas sroves …

būkit nepakartojamos žvaigždės...Švieskit kelią sau ir kitiems...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(TIKESIU @ 2010 03 23, 05:22)
būkit nepakartojamos žvaigždės...Švieskit kelią sau ir kitiems...


Tai tu esi nepakartoja žvaigždė mums, TIKĖSIU.... Švieski, žibėki pačiom ryškiausiom spalvom...

user posted image


Ačiū už temelę 4u.gif

Onkologinės ligos - 24 - ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 23 kovo 2010 - 07:59
Tikesiu didelis aciu uz temele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nejaugi istikruju lietvoje PET atsiras bigsmile.gif

Sveta K. gal zinai Sankt Peterburge kiek Pet tyrimas kainuoja, gal butu proga savo gimtine aplankyti 4u.gif Pabandysiu i albumuka zadetas nuotraukas ikelti, laikas susipazinti mirksiukas.gif

Beveik kasdien po naujoke turim, sveikos prisijungusios 4u.gif Is dalies liudna tokiom aplynkybem sussipazinti, o is kitos dalies dziugu, kad mes kartu paguodziam viena kita ir dalinames informacija 4u.gif Man kilo tokia mintis, gal temos pradzioj sarasiuka patalpinti su nicku, diagnoze, stadija, laikotarpis, miestas. Mergaitem naujkem lengviau susigaudyti pas ka kreiptis patarimo butu. Nebent nesinori kazkas viesintis, bet paskaicius tema visviena paaiskeja ax.gif

Siandiena 3 chemija gavau, kol kas nieko, tik plastaka kur leido paskauda, bet patepus Su Zile tepaliuku pagerejo 4u.gif Tik nuo tos hormonu arkliskos dozes pykina doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 23, 20:18)
 
Sveta K. gal zinai Sankt Peterburge kiek Pet tyrimas kainuoja, gal butu proga savo gimtine aplankyti 4u.gif Pabandysiu i albumuka zadetas nuotraukas ikelti, laikas susipazinti mirksiukas.gif

Ne,del PET nesidomejau,nes nereikejo man.Tik siunciau ten,i Piteri savo dokumentus,teta ejo konsultotis su medikais del mano ligos,tiksliau del svitinimo.
O Peterbugra as myliu wub.gif Kaip noreciau ten nuvaziuoti dar ax.gif
Atsakyti
Labutis visom naujuose namučiuose.
Ateinu ir atsinešu pavasarį
user posted image

Tikėsiu wub.gif niekada nemaniau, kad galiu taip džiaugtis dėl nepažįstamo žmogaus parašytos žinutės - mes su tavim, remkis į mus, jei tik tau prireiks, ai, kaip džiugu, kad parašei bigsmile.gif


QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 22, 16:18)
Buvau siandiena pries rytojaus chemija pas savo gydytoja, tai yra blogu ir geru naujienu.

Nu bet gerosios žinios kokios džiugios bigsmile.gif visai auglio nerado? kaip gerai. O Herceptino ir man reiks, tik pirma chemija ir švitinimas.

QUOTE(Patr @ 2010 03 22, 22:41)
Sunerimusi labai esu. Visokios mintys lenda i galva.

Patr, vyk blogas mintis visais įmanomais būdais, dar niekas neaišku, nėra reikalo panikuot. Klausyk Rasų lankos patarimo - megzk ką nors. Aš jau nusimezgiau megztinį, kepurę ir baktusą lotuliukas.gif greit nereiks jokių rūbų pirkt, viską numegziu, nu bet man labai padeda, ramina, dar raštą sunkesnį pasirinkt reikia, kad reiktų akis skaičiuot ir viskas bus gerai. O jei rimtai, laikom kumštelius iki tyrimų kitų, laukiam kartu mirksiukas.gif

QUOTE(geleasirtu @ 2010 03 22, 23:23)
Protas sako nepanikuot ir stengiuos taip daryti, pati nekiek nebijau, tik pagalvoju apie vaikus ... asaros nesustoja bireti...Siandien tik suzinojau kad reiks tolimesnio gydymo tai ir sau verkti kol niekas nemato( seimyna jau miega), ryt nauja diena ir svytesiu kaip pavasario saulute

Visos tą laiką taip jautėmės, ne tu viena smile.gif O vaikai yra tai, kas mus stumia į priekį, pagalvojus apie juos, mūsų akys šypsosi net tada, kai tam jėgų nebeturi mūsų lūpos. Galvok apie juos, matau turi net du džiaugsmukus, negalvok, kas bus toliau, gyvenimas tęsiasi, čia tik gydymas ilgas, o visos ligos yra negerai, ne tik mūsiškės.

Liūtukei užuojauta unsure.gif
Atsakyti
Tikesiu, is dziaugsmo net asara skruostu nuriedejo Tave cia isvydus,Tu kaip ta gelele auganti akmenyse,buk ir toliau tokia stipri wub.gif

user posted image

SVETAK.,adis , geros naujienos 4u.gif

Pasagele, zinoma butu maloniau susipazinti kitokiomis aplinkybemis,bet auksciau galva,viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis...skaitau ir ašaros rieda.....
Ačiū TIKĖSIU už naują temą ir už stebuklus, už tai, kad esi wub.gif
Man šiandien gana bloga diena...Bet kai ateinu čia, suprantu, kad mano problemos - tik smulkmena. Ir šiaip, dabar visas bėdas lyginu su išgyvenimais kai sirgo MB...Ir ne tokios jos baisios.....
Atsakyti
Sveikos,grizau is Santariskiu bijau garsiai sakyti,bet naujienos geriausios pasaulyje. 4u.gif as taip bijojau ir nervavausi aciu jums kad palaikete kai man buvo sunku. 4u.gif PATR taip as tyrima PET pasidariau Varsuvoje pries du nepilnus menesius.
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 23, 20:18)
Tikesiu didelis aciu uz temele thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nejaugi istikruju lietvoje PET atsiras bigsmile.gif 

Sveta K. gal zinai Sankt Peterburge kiek Pet tyrimas kainuoja, gal butu proga savo gimtine aplankyti 4u.gif Pabandysiu i albumuka zadetas nuotraukas ikelti, laikas susipazinti mirksiukas.gif

Beveik kasdien po naujoke turim, sveikos prisijungusios 4u.gif  Is dalies liudna tokiom aplynkybem sussipazinti, o is kitos dalies dziugu, kad mes kartu paguodziam viena kita ir dalinames informacija 4u.gif  Man kilo tokia mintis, gal temos pradzioj sarasiuka patalpinti su nicku, diagnoze, stadija, laikotarpis, miestas. Mergaitem naujkem lengviau susigaudyti pas ka kreiptis patarimo butu. Nebent nesinori kazkas viesintis, bet paskaicius tema visviena paaiskeja ax.gif

Siandiena 3 chemija gavau, kol kas nieko, tik plastaka kur leido paskauda, bet patepus Su Zile tepaliuku pagerejo 4u.gif Tik nuo tos hormonu arkliskos dozes pykina doh.gif

puiki mintis del ligu,stadiju ir t.t sarasiuko.PET aparatai Lietuvoje nupirkti tik nepastatyti klinikose.idomu kiek metu jo dar reiks laukti vis zada ir zada.
Atsakyti
user posted image
Sveikutės, Mergaitės, naujuose namučiuose... wub.gif Ačiū, kad esate... wub.gif
TIKĖSIUK wub.gif -ačiū už šilumą ir gražius žodžius, už naują temutę, už tą nuostabų "užtaisą", kurį ganame kiekvieną kartą tau pasirodžius. wub.gif


Adis 4u.gif - švyturiuk mūsų... Tikrai prašysim gero oro ir gaivos, kurie užpildytų tave ir suteiktų jėgelių ir sveikatėlės. Mylim tave... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 23, 20:18)
Man kilo tokia mintis, gal temos pradzioj sarasiuka patalpinti su nicku, diagnoze, stadija, laikotarpis, miestas...

QUOTE(garbane @ 2010 03 23, 23:23)
puiki mintis del ligu,stadiju ir t.t sarasiuko...

Mergytės, tai jau esame bandę daryti, bet neišėjo...Ir visai suprantama...per skaudu daugumai dar ir pačiam raštu įvardinti ... tiesiog skaudu, kai kam sugrįžta prisiminimai apie gydymą, kai kad net nenori galvoti apie savo ligelę... kai kurių nebėra ax.gif ...Tai paliekam taip , kaip buvo iki šiol. Juk naujai atėjęs visada pasipasakoja apie savo ligelę ir būtinai kas nors atsiranda, kas gali pasidalinti patirtimi... O toliau jau galima ir per a.ž. bendrauti, ar čia pasilikti... Daug čia naujai užsukančių pasirodo ir dingsta už kadro... Visaip būna. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 kovo 2010 - 21:35
Del ligu viesinimo, tai mes jau tai aptarinejome ne karta, daugelis nesutiko ir nereikia, juk nesunku pasizymet jei Jums aktualu blonknoteli kas kuo serga, jei norite pacios parasyti susikurkit parasa, maniskis butu:

_______________________________________

Hodzkino limfoma 2 AE stadija, diagnozuota 2002 rudeni, 7 kursai BEACOPP ir svytinimas, nuo 2003 rugpjucio remisija 4u.gif
Atsakyti
Pasagėle 4u.gif -labutis, prisijungusi į mūsų būrelį. Nesakyk, kad pralaimi - tikėk, tikėk ir tikėk... Nepasiduok...Papasakok apie save - ar tebevyksta gydymas, ar vartoji kokius nors papildomai vaistukus? wub.gif

Something else 4u.gif - būtinai lauksim žinių apie portą. Ir dar tau klausimukai - ar jų visokių yra, kokį tu pasirinkai, kiek tau kainavo, ar niekompensuoja?

A-Z 4u.gif - ir tau ačiū, kad pasidalinai žiniomis...Ir laikykis. group.gif Juk tik tu pati dar kol kas sau pasisakei, kad chemija neveikia. Tavęs vienos sprendimui neužtenka. Jei abejoji, tai viską daryk kaip esi numačiusi. Bus gerai... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 kovo 2010 - 21:49
Iš pačio ryto užsekiau stebuklą - TIKĖSIU(kaip džiugu, kad Dievulis Tau duoda jėgų, ux, bus viskas gerai, mes dar parodysim kur pipirai auga...) temutę naują, bet nesijungiau, gal dėl to jog neįsijausčiau per daug į diskusijas ir skaitymus, tai taip juk ramiau buvo šiandien nugyventi dienelę

Visoms, visoms, ačiū už palaikymą.


adis kokie raminatys ir Tavo žodžiai. " Man viskas gerai", gerai juk žinom, kiek tau reikia kentėti.

SVETA 4u.gif A-Z 4u.gif
GREK - taip mezgu, mezgiau ir lig šiol po darbo. Ryt eisiu pirkti siūlų, nes noriu kitai žiemai megzti sijoną prie megztinuko tų pačių siūlų... Bus visas kostiumėlis.


Pasagėle 4u.gif sveika prisijungusi.

Na, kur tą parašą susikurti? smile.gif Bandau

______________________________________-

Lobulinė kkarcinoma 2002-01-07 deš.krūties operacija. - spindulinis gyd.
2007-04-23 Kair.viršraktikaulinėje srityje standus limfmazgis, operuotas -

chemoterapija,

2009-04-23 -abrazija- gimdos kūne žiedinių ląstelių karcinoma G3,
2009-04-30- skystis iš plaučių - adenokarcinoma, atitinka krūties imunotipą, morfologiškai artimiausia lobulinei karcinomai.
2009-09-18 -gimtos, kiaušidžių šalinimas- žiedo pavidalo navikinių ląstelių metastazės kiaušidėse iš krūties.

chemoterapija paskutinė 2009-11-04
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 23 kovo 2010 - 22:09