Įkraunama...
Įkraunama...

25-ji onko užeigėlė...

[quote=something else,2010 03 24, 11:15]
NBA, labai ačiū už info bigsmile.gif Bet jau kainos doh.gif
Sakykit, o jei mums numatyta lašinti non stop 5 paras, tai čia kaip vienas lašinimas, ar daugiau adatų reikės? Pasidalinkite info, kur ir kaip iš tų atstovų pirkti? g.gif
Kaip smagu, kad galima gauti tiek informacijos - dėkui kad dalinatės wub.gif



Shaiba jau atsakė, reikės vienos adatos, nes čia vienas lašinimas.
Parašysiu vėliau, kai grįšiu į namus iš darbo, nes kontaktai namuose.
Atsakyti
Nu va visiems normaliems stato tuos portus o man ne verysad.gif bado bado kol viena diena netures kur durti nei ant ranku nei ant kaklo verysad.gif nesiseka man verysad.gif

Ne cituosiu kiekvienai atskirai blush2.gif VIOSMS VISOMS ACIU.... 4u.gif uz grazius zodzius....
Linkiu visoms wub.gif ir kitiems kuriems reikia stiprybes,kantrybes( ko man ryskiai truksta verysad.gif ) ir kad neskaudetu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TIKESIU: 24 kovo 2010 - 12:09
QUOTE(TIKESIU @ 2010 03 24, 13:04)
Nu va visiems normaliems stato tuos portus o man ne verysad.gif bado bado kol viena diena netures kur durti nei ant ranku nei ant kaklo verysad.gif nesiseka man  verysad.gif

Ne cituosiu kiekvienai atskirai blush2.gif  VIOSMS VISOMS ACIU.... 4u.gif  uz grazius zodzius....
Linkiu visoms wub.gif  ir kitiems kuriems reikia stiprybes,kantrybes( ko man ryskiai truksta verysad.gif ) ir kad neskaudetu....

Gaila, kad tik graziais zodziais ir galime padeti, o kantrybes ir stiprybes labai linkiu, nes Tavo kunas kovoja, reikia trupuciuko optimizmo, Tu musu saunuole, tolima kelia nuejai, tai linkiu eiti iki galo, tik, kad tas kelias kuo tiesenis butu.. 4u.gif
Atsakyti
Aš tikiu, kad Dievulis išklausys mūsų ir padės TIKĖSIU, juk dabar taip nuostabu, jog TIKĖSIU rašo.
Aukščiausiasis mūsų globėjau, palengvink TIKĖSIU skausmelius ir visų žmonių kuriems šią minutę skauda, duok jai stiprybės ir sveikatėlės tolimesniam gyvenimui.
Atsakyti
Labai labai dziaugiuosi uz Tikesiu wub.gif Saunuole, man atrodo,kad kaip tik Tu turi ir stiprybes ,ir kantrybes...Po praeitu naujieneliu apie sveikatele, man vien temos atidarymas sukele nuostaba ir burna nevalingai issiziojo . Cia kaip grazus pavyzdys ,kad reikia tiketi.


P.s. labai dziaugiuosi ir uz romantike 4u.gif wub.gif

O va musu atveju tai to tikejimo labai labai reikia...Mamukui kraujas per beveik 3 sav.neatsistate visiskai, hemoglobinas dar net sumazejo verysad.gif o juk 10 kartu leistas Tevagrastimas, plius gelezi gere, Triovita, antioksidanta...
Kazkas uzsiblokave viduj, visiskai nekovoja nei vidus, nei samone.
Siaip kaip uzkeikta- viskas...Nuo gemzaros mazi pasaliniai reiskiniai, o mamyte net lasinimo metu apsiveme, temperatura iskart soko su dideliu drebuliu, o kur praeje viduriavimai,berimai visi ....
Apie gryba cordiceps uzklausta gydytoja- mestelejo- galit bandyt po chemijos, bet jums tai dideles reiksmes neturi... Atrodo, kad is karto nurasyta verysad.gif
Prie psichologines bukles labai prisidideda mano tevas. Kad ji kur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 24 kovo 2010 - 14:53
ambe, negalima netikėti. Reikia tikėti. Man sesuo irgi nupirko kordisepto siandien... Gersiu, nors buvau kazkada gersusi- viena buteliuka.

romantike, vai, vai kaip Tau smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Patr @ 2010 03 24, 17:09)
ambe, negalima netikėti. Reikia tikėti. Man sesuo irgi nupirko kordisepto siandien... Gersiu, nors buvau kazkada gersusi- viena buteliuka.

romantike, vai, vai kaip Tau smagu  thumbup.gif


Patr, tai as labai tikiu, bet zinai, kai esi seimoje vienas toks ir turi kelti visiems upa...Kartais jo pritrukstu.
Bet tikrai aciu Jums, su savo pavyzdziais labai labai padedat.
Sveikatytes tau! Jei ne paslaptis is kur pirko sese cordyceps, kiek kainavo?
Mes siunciames is Kinijos.Pigiau nei Lt.

P.s. Mergaites jau prasideda berzu sulos metas!!! vaziuokit i miskus sio gerio! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 14:51)


Prie psichologines bukles labai prisidideda mano tevas. Kad ji kur...

nepraraskit tikejimo, daktarai daznai ir mum jokio optimizmo nepriduoda
oi mano tevas irgi jokio supratimo neparodo, nezinau kazkaip....net nepaklausia kaip mama jauciasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 15:37)
Mes siunciames is Kinijos.Pigiau nei Lt.

Iš kur konkrečiai siunčiatės?

Ambre, labai Jus suprantu. Aš taip pat dirbu tą "įpūskim visiems tikėjimo" darbą - sunkus jis. Dėl tėčio irgi sudėtinga, kalta jaučiuosi - kai liekam vienu du, jis lyg ir išsikalbėti norėtų, pasiguosti, o man viduj tarsi užsiblokuoja, pasidarau atžagari. Jis labai jautriai išgyvena, bet ir man širdy tiek skaudulių, kad dar vienas garsiai išsakytas "blogai" atrodo išsprogdins iš vidaus doh.gif O gal pakaktų mudviem tiesiog apsikabinti, gal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 24 kovo 2010 - 15:44
NBA, tuo pačiu man dar klausimas kilo - kai jums "įstatė" portą, kokį nuskausminimą taikė? Ir kiek truko procedūra?


Man statė portą prie vietinės nejautros - iki pusės ištepė kažkokiu skysčiu. Viską girdėjau, tik nemačiau. Skaudėti neskaudėjo, tik jaučiau, kad kažką gydytojai daro prie peties. Shaiba rašė, kad jai sunkiai kraujagyslę rado, man dėl to nebuvo jokių problemų (važiuojant į operacinę su lova, pakeliui buvau užvešta į echoskopijų kabinetą, kur gydytojas pasižymėjo statymo vietą). Bijojau labai prieš, tačiau davė kažkokią raminamųjų tabletę prieš, tai buvo drąsiau. Viskas truko apie valandą.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 03 24, 17:42)
nepraraskit tikejimo, daktarai daznai ir mum jokio optimizmo nepriduoda
oi mano tevas irgi jokio supratimo neparodo, nezinau  kazkaip....net nepaklausia kaip mama jauciasi doh.gif

Na kaip sakau, rytas uz vakara protingesnis- rytoj gal visiems nors truputi viskas sviesiau atrodys.
O del vyru- yra tokie tipai ju- kada neimanoma perprast,suprast.. zinokit, as ji ir kaltinu del tos mamos ligos. Tiek streso, tiek neramybes... Ir dabar mamai nera motyvacijos sveikt, kai jis nuolat salia.
Papildyta:
QUOTE(something else @ 2010 03 24, 17:43)
Iš kur konkrečiai siunčiatės?

Ambre, labai Jus suprantu. Aš taip pat dirbu tą "įpūskim visiems tikėjimo" darbą - sunkus jis. Dėl tėčio irgi sudėtinga, kalta jaučiuosi - kai liekam vienu du, jis lyg ir išsikalbėti norėtų, pasiguosti, o man viduj tarsi užsiblokuoja, pasidarau atžagari. Jis labai jautriai išgyvena, bet ir man širdy tiek skaudulių, kad dar vienas garsiai išsakytas "blogai" atrodo išsprogdins iš vidaus doh.gif  O gal pakaktų mudviem tiesiog apsikabinti, gal...


Siunciames per Ebay- kita sav. turi ateiti..Yra rizika aisku, bet patikrinom buteliukus (drauges mama siunciasi is kines londone-atitinka gamintojas), apie pardaveja atsiliepimo nei vieno blogo.Na ,matysim- jei viskas gerai- pasidalinsiu tikslia info.

Vat,kad labai daug priklauso nuo tu skauduliu...kartais reikia issisakyt, kartais nutylet. Tik jie nepasimirsta. Tik Jus pati gerai zinot, kokie tie skauduliai...
Bet ligos atveju, gal tikrai vertetu apsikabinti...uzbraukti ta etapa...juolab ,kaip sakot, tetis lyg ir noretu ...

As kazkaip savo skaudulius pamirstu,o va mamytei skirtus atsimenu ir vis noriu ikasti jam uz tai.Zinau , labai negerai tai...Bet , kad va galvojau, kad ligos atveju ju bent sumazes, o pasirodo -ne...
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2010 03 24, 13:37)
Gaila, kad tik graziais zodziais ir galime padeti, o kantrybes ir stiprybes labai linkiu, nes Tavo kunas kovoja, reikia trupuciuko optimizmo, Tu musu saunuole, tolima kelia nuejai, tai linkiu eiti iki galo, tik, kad tas kelias kuo tiesenis butu.. 4u.gif


o kaip numatuoti kiek nuėjau ir kiek liko???

QUOTE(Patr @ 2010 03 24, 14:17)
Aš tikiu, kad Dievulis išklausys mūsų ir padės TIKĖSIU, juk dabar taip nuostabu, jog TIKĖSIU rašo.
Aukščiausiasis mūsų globėjau, palengvink TIKĖSIU skausmelius ir visų žmonių kuriems šią minutę skauda, duok jai stiprybės ir sveikatėlės tolimesniam gyvenimui.


toks čia nuostabumas...

QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 14:51)
Labai labai dziaugiuosi uz Tikesiu wub.gif  Saunuole, man atrodo,kad kaip tik  Tu turi ir stiprybes ,ir kantrybes...Po praeitu naujieneliu apie sveikatele, man vien temos atidarymas sukele nuostaba ir burna nevalingai issiziojo . Cia kaip grazus pavyzdys ,kad reikia tiketi.
P.s. labai dziaugiuosi ir uz romantike 4u.gif  wub.gif


Jokia nuostaba...kompas netoli buvo,nesimiegojo tai mislijau kodėl nepabandžius įsijungti.Nesakau kad gerai jaučiuosi,nes to nėra...Jokio stebuklo..viena diena yra jėgų parašyti,o kita jau jų nėra net telefoną i rankas pasiimti.Šiandien dar rašau,o rytoj žinau kad nebus tam jėgų,nes bus bloga...
Ai...netikus diena tik bliaut norisi...
Nekreipkit dėmesio...
Atsakyti