Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvės

Jei sužadėtuvės Tau svarbios - leisk jam "pasikankinti" ir įgyvendinti Tavo norus. Juk po vestuvių progos sužadėtuvėms nebebus mirksiukas.gif

Džiugu, kad jis pasiryžęs įgyvendinti Tavo norus!

P.S. Iki vestuvių gali drąsiai kelti savo sąlygas smile.gif Po vestuvių ir taip teks dažniau nusileisti mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi pergyvenau, kad mano vyriškis kažkaip paprastai manęs paklusė, ar būsųiu jo žmonele, be žiedų g.gif bet...po to pagalvojau...juk svarbiausia, kad jam esu Ta Vienintelė. O ir tos ceremonijos...labai jau sąlyginis dalykas. Ar tai, kad piršis 'prie žvakių ir su auksu' reiškia, kad būtinai ilgai ir laimingai gyvensit, o jei tiesiog priglus ir paklaus, ar sutinki, - reikš, kad santuoka bus kažkokia ne tokia? rolleyes.gif Na taip...mums, mergsitėms, norisi KAŽKO TOKIO tongue.gif bet juk tie, už kurių sutinkame tekėti, jau yra kažkokie ypatingi ir mus daro laimingas, manau wub.gif tai gal tos, kurių Brangieji nepadarė iš sužadėtuvių super įvykio, neturėtų graužtis ar graužti mylimųjų ax.gif manau, laimė - paprastume. O romantika - ji nebūtinai tik žieduose, - gėlių ar brangiųjų metalų. Romantika, kai ir laimė, - mumyse, tik arba ją išmokstame įžvelgti arba ne 4u.gif
Atsakyti
manau, laimė - paprastume. O romantika - ji nebūtinai tik žieduose, - gėlių ar brangiųjų metalų. Romantika, kai ir laimė, - mumyse, tik arba ją išmokstame įžvelgti arba ne 4u.gif


gerai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balandele @ 2005 12 08, 21:08)
Tu taip svajoji apie romantišką sužadėtavių dieną... ir sužinai kad jis visai to nenori  doh.gif . Ne todėl, kad nemyli o todėl kad jis visai nera romantiškas ir nemano kad tai reikalinga. Sužinojęs, kad aš to labai noriu jis ketina padaryti tai kaip prievolę. Ar turėčiau sakyti, kad nereikia pirštis jei nenori ar visdėlto jis tai turėtu padaryti.
P.S Mes draugaujam jau 4 metus


manau siuo klausimu turit rasti bendra sprendima - kompromisa. juk negali buti viskas taip kaip nori tu ar jis. turi buti lygybe - o nusileisti reikia ne tik po vestuviu, bet ir pries..o nusileisti turit abu po lygiai!!!
Atsakyti
mes siuo klausimu abu neromantikai. As niekada nesvenciau Valentino dienos ir nuo mokyklos laiku man tai atrode nesamone fool.gif, geliu esu gavus gal 3 kartus is vyro, man ju nereikia... O suzadetuves, manau, paaugliu svaiciojimai. Man svarbiausia buvo isgirsti, kad as esu TA, kuri busiu ZMONA ir jo vaiku MAMA, o ne kad zieduka gaut ant juros kranto.

nenorejau nei vienos izeisti, kuri mano kitaip, nes as zinau, kad daug kas mane visiska tundra laiko uz toki poziuri. blush2.gif
Atsakyti
Man Valentino diena irgi nebuvo svarbi iki tol kol mudu su brangiausiuoju butent per šią šventę susipažinom. Tai dabar mum ne tik įsimylėjelių diena, o ir jubiliejus! Aš esu romantikė ir jis tai žinojo, tai praeitais metais per mūsų susipažinimo 5 metukų jubiliejų nupirko žiedelį ir pasipiršo su šampanu, romantišku vakaru ir višbučio kambariu... smile.gif Man labai patiko, nors viską ir nujaučiau blush2.gif To vakaro nepamiršiu visą gyvenimą, pasakosiu ir vaikams ir anukams...
Pagalvojo gal ir susituokti reikėtų 2006.02.14. bet jau turbūt per daug būtų... blink.gif tai tuoksimės ateinančią vasarėlę wub.gif
Atsakyti
Maniskis irgi nera romantikas, bet suzadetuves buvo grazios wub.gif Tuo metu buvom porai dienu isleke i Palanga, vaikstinejom ryte po miesta, kai jis pasake, kad jam labai reikia trumpam pabegti biggrin.gif Po kokiu 15 min. grizo lyg niekur nieko g.gif einant pro baznycia pasiule uzeiti, mes kartais budami Palangoj trumpam uzeidavom i baznycia, tad nelabai ir nustebau doh.gif Nusivede prie kamputyje esancio nediduko altorelio ir paprase teketi wub.gif Datos nenustatem, tik nusprendem, kad tuoksimes kitais metais. O po to baznycioje davem vienas kitam savo sugalvotus izadus wub.gif O pabeges buvo pasirodo iki juvelyriniu dirbiniu parduotuves bigsmile.gif nupirkti ziedelio biggrin.gif
Atsakyti
suzadetuves:)mmmmm kaip prisimenu,ak kaip gera prisiminti:)buvau savo vaikino,dabar busimo vyro nustebinta. Jis man pasipirso 50 metru aukstyje, skridom oro balionu,.issitrauke zieduka ir paklause ar busiu jo zmona:)o kad gyvenime skrisiu oro balionu, net nepagalvojau.Viskas taip graziai buvo suorganizuota,.po viso skrydzio buvom pakrikstinti:)gavom diplomus skrydzio:)sampanas,.nuostabus vakaras.
Atsakyti
o aš žiedą dovanų gavau... yu.gif flirt.gif balto aukso, su dviem gelsvom įstrižom juostelėm ir mažyčiu deimantuku wub.gif Labai maloniai nustebau, nes mes su vyriškiu jau pareiškimus nunešę, sąrašus sudarinėjam, o ir gyvenam kartu, o čia op - užsakė pas juvelyrą, pats sugalvojo, koks tas žiedelis bus...hrrr...smagu... wub.gif
Atsakyti
mano vaikinas man pasipirso labai romantiskai... Labanoro girioje... Velyva vakara takelis isdeliotas zvakutemis, sampanas, ziedelis ir artimu draugu plojimai... As vienintelle nieko neitariau tongue.gif Todel tai buvo staigmena thumbup.gif biggrin.gif

O siaip girdejau, kad nuo suzadetuviu iki vestuviu duodamas terminas - 11 menesiu... is kur sis posakis net neitariu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny @ 2006 03 06, 20:06)
O siaip girdejau, kad nuo suzadetuviu iki vestuviu duodamas terminas - 11 menesiu... is kur sis posakis net neitariu... rolleyes.gif

Niu vat ir as neisivaizduoju g.gif Siaip zmones buna kad ir po 10 metu susizadeje, taip kad cia tas 11 menesiu labai jau kazkaipm man apgaulingai skamba.
Atsakyti
Mes praėjus po sužadėtuvių pusei metų nunešem pareiškimus, nepaisėm jokių prietarų kiek jos turi trukti, tiesiog nusprendem kad jau laikas. wub.gif
Atsakyti