Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo indikatorius

noriu pasiteirauti, ar kas nors naudojate si mikroskopa kaip kontraceptine priemone?
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2008 02 22, 20:54)
noriu pasiteirauti, ar kas nors naudojate si mikroskopa kaip kontraceptine priemone?

Nezinau, kaip kitos, bet as nepatarciau arbor naudoti kaip kontracepcijos priemone. Greiciau jau jis padeda pagauti ovuliacija, nei kad jos isvengti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2004 09 10, 01:49)
mano drauge bande pastoti tris menesius....niekas nesigavo...jau buvo issigandusi...ir .t.t.....nusipirko vaisingumo indikatoriu...ne per seiles kur nustato vaisingas dienas..o per slapima......pasirodo jos ovuliacija ivyksta menesio gale.....o ne vidury kaip turi buti....uztat ji ir nepastodavo.....nes myledavosi ciklo vidury..........po vaisingu dienu nustatymo pastojo is karto......

vaisingumo indikatorius per slapima veikai panasiai kaip ir nestumo testas.... kuo linija ryskesne tuo arciau yra tavo ovuliacija.....kai linija neryski vaisingos dienos...kai linija labai ryski arba net ryskesne uz parodomaja linija reiskia ovuliacija prasidejo..o jei linijos visai nera reiskia nevaisingos dienos.....

ieskosiu tada su slapimo indikatorium thumbup.gif

gal pasakysit ir pavadinima?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kokius žinote vaisingumo idikatorius nustatančius vaisingas dienas pagal šlapimą? Kol kas žinau tik apie PERSONA, bet labai jau brangiai gaunasi doh.gif
Atsakyti
turiu dukrą, jai jau 8 metai žiemą, po jos 4 metus pranešiojau spiralę, ją išėmė, nes laparaskopiją atlikti man teko, sakė, kad spiralė čia prisidėjo būtent prie mano uždegimo dubens, ir jau 2metai su vyru nebesusilaukiam vaikučių, viską bandom, ir geriu folį ir E vitaminus, na ir jau kuris laikas seku jūsų pašnekesius ir visus patarimus, naujoves ant savęs išbandau, bet nieko sad.gif na galiausiai nusipirkau ARBOR. tris mėn naudoju, na vyxta ta ovuliacija pas mane ir vėlgi nieko, dbr pradeda atrodyt, kad tapau reklamos auka, nes 2 svtes jau dukrytės prašau paspjaut ant to stikliuko. ir ką manot? ji irgi vaisinga kas antrą parą jau antra savaitė, tai vadinas aš tik dar viena patikėjus stebuklais sad.gif nepykit, kad įsiveržiau į jūsų pašnekesius, galite į mane nekreipti dėmesio. Dėkui.......
Papildyta:
pas mane jau po mėnesinių pirmą dieną rodo paparčius, nors tris mėnesius visai kitaip rodė, ir dukrai mano, kuri dar net 8 metų neturi rodo 2 svtes kas antrą dieną vaisingą sad.gif gal vyro prašyt, kad užspjautų, įdomu būtų rezultatą pamatyt ;0
Atsakyti
QUOTE(ziwwuxx @ 2008 09 28, 02:25)
turiu dukrą, jai jau 8 metai žiemą, po jos 4 metus pranešiojau spiralę, ją išėmė, nes laparaskopiją atlikti man teko, sakė, kad spiralė čia prisidėjo būtent prie mano uždegimo dubens, ir jau 2metai su vyru nebesusilaukiam vaikučių, viską bandom, ir geriu folį ir E vitaminus, na ir jau kuris laikas seku jūsų pašnekesius ir visus patarimus, naujoves ant savęs išbandau, bet nieko sad.gif na galiausiai nusipirkau ARBOR. tris mėn naudoju, na vyxta ta ovuliacija pas mane ir vėlgi nieko, dbr pradeda atrodyt, kad tapau reklamos auka, nes 2 svtes jau dukrytės prašau paspjaut ant to stikliuko. ir ką manot? ji irgi vaisinga kas antrą parą jau antra savaitė, tai vadinas aš tik dar viena patikėjus stebuklais sad.gif nepykit, kad įsiveržiau į jūsų pašnekesius, galite į mane nekreipti dėmesio. Dėkui.......
Papildyta:
pas mane jau po mėnesinių pirmą dieną rodo paparčius, nors tris mėnesius visai kitaip rodė, ir dukrai mano, kuri dar net 8 metų neturi rodo 2 svtes kas antrą dieną vaisingą sad.gif gal vyro prašyt, kad užspjautų, įdomu būtų rezultatą pamatyt ;0


O ar jūs laikotės instrukcijos, kad seiles reikia tirti ryte nieko nevalgius ir negėrus?
Na man asmeniškai, jis labai gražiai rodo seilių struktūrų pasikeitimus.
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 07 01, 07:05)
Sveikos  4u.gif

Kokius žinote vaisingumo idikatorius nustatančius vaisingas dienas pagal šlapimą? Kol kas žinau tik apie PERSONA, bet labai jau brangiai gaunasi  doh.gif


paprasciausi ovuliacijos testai - tik juos kasdien naudot irgi pakankamai brangu, o ir nera patikima, bent jau mylintis be apsaugu pries O, jei vyro zuviukai labai atsparus, gali ilgai viduj tunot ir laukt ovuliacijos iki 5-7 dienu. Nebent po to, kai atsiranda 2 ryskios linijos, rodancios, kad O turi ivykt per artimiausias 24-48 val., tai susilaikyt arba saugotis bent kokias 4 dienas, o paskiau jau iki menesiniu turetu but nevaisingos dienos.
Papildyta:
QUOTE(ziwwuxx @ 2008 09 28, 00:25)
pas mane jau po mėnesinių pirmą dieną rodo paparčius, nors tris mėnesius visai kitaip rodė, ir dukrai mano, kuri dar net 8 metų neturi rodo 2 svtes kas antrą dieną vaisingą sad.gif gal vyro prašyt, kad užspjautų, įdomu būtų rezultatą pamatyt ;0


schmoll.gif pas dukra dar visai kitokie hormonu rodikliai, augantis organizmas, viskas tik formuojasi, uztat taip ir rodo. Nera tik reklama ta seiliu kristalizacija, tik reikia kantriai ir pagal instrukcija viska daryt 4u.gif
Atsakyti
o gal galit patarti?
gal tiktu nenorincioms pastoti ir gerti kontraceptikus tas arbor?
labai buciau dekinga uz atsakyma i AZ.
Atsakyti
Užsisakiau "Arbor"... ax.gif lauksiu... esu girdėjus gerų atsiliepimų apie jį....

bet būtu neprošal iš naudojančių dar ką sužinot... ax.gif
Atsakyti
As tai turiu Arbor ar esu patenkinta dar negaliu nieko pasakyti vyksta tirimai biggrin.gif
O dar radau ziurekite ka http://www.vaisingos...dikatorius.html gal kas turite, pakomentuokite prasau.
Atsakyti
Sveikos
As irgi nusipirkau arbor testą.
Pirmą menesinių ciklo dieną rodė nevaisingas dienas - taskelius. Kelias dienas nematavau, pamatavau siandien kai yra 5 ciklo diena. Tris kartus is eiles matavau ir pradedu nervintis. Du pirmieji bandymai rodė: per pusę ryskūs paparčiai ir per kitą pusę keli grudeliai. blink.gif . Trecia karta kai matavau tai daugiau maziau visur rode mazus grudelius, o plėmeliuose ryskius paparčius. Panasu i tai, kad kur buvo seilių daugiau, tai ten rodė paparčius, kur jų mažiau - ten taškelius. Dariau testą iš pat ryto, nevalgiusi.
Kaip suprasti? g.gif
Na bandysiu ziūrėti kasdieną ir menesio gale dar parašysiu savo pastebėjimus,
Atsakyti
Mamytės, atsiliepkit, naudojančios PERSONA indikatorius smile.gif Kur užsisakyti, tas juosteles, kaip suprantu, vėliau teks papildomai vis pirkti, ir ar pasiteisino? Kokios kainos, patogumas naudoti? 4u.gif
Atsakyti