Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(linette @ 2010 05 26, 22:51)
Merginos , jei Olestos karamelinį ganašą naudosiu kaip pertepimą ir į jį įdėčiau džiovintų brendį mirkytų slyvų ar nesigaus visiška nesąmonė  blush2.gif  ax.gif
dėkui 4u.gif

man skamba visai neblogai, o Tu pabandyk ir mums parašyk, ar skanu ar ne 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 26, 18:09)
Nenuodyk vaiko, nedaryk juodos, cia gi kiek dazu reikia privaryt, kad butu ryskiai juoda. padaryk sokoladine ruda. mase bus saldainiu sokolado mase, o jeigu kremas, tai ganasas

nesutikciau schmoll.gif
as naudojau is cia http://www.sal2.pusl.../americolor.htm
tai normali ta juoda gavos su keliais lasiukais juodos

o be to juk mases galima ir nevalgyt.. o kad išgaut grazia raudiną pvz tai rigi tu dazu reikia... tai gaunas kad visi cia nuodija g.gif
Atsakyti
ateinu čia dar paklausti, ar rafaelo svajonę darant ir plakant girietinėlę būtinas standiklis g.gif , nes apsižiūrėjau,kad neturiu doh.gif , bet man rodos nelblogai susiplaka juk ir be standiklio,
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 27, 10:31)
ateinu čia dar paklausti, ar rafaelo svajonę darant ir plakant girietinėlę būtinas standiklis  g.gif , nes apsižiūrėjau,kad neturiu  doh.gif , bet man rodos nelblogai susiplaka juk ir be standiklio,


Man tai puikiai išsiplakė be standiklio, naudojau 36% Žemaitijos pieno grietinėlę. Bet su biskvitu tai pirmą kartą nenusisekė doh.gif Prisižiūrėjau čia foto, kaip kitos iškepa visą tešlą iš karto ir pjausto į 4 dalis, tai galvojau ir aš sutaupysiu laiko, o gavosi atvirkščiai, man ta tešla išputojo visa, išbėgo per viršų kepant verysad.gif Tai teko mest lauk, o antrą kartą dėjau tik šaukštelį kepimo miltelių ir kepiau per 2 kartus, tai viskas gavosi labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 27 gegužės 2010 - 11:18
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 27, 11:31)
ateinu čia dar paklausti, ar rafaelo svajonę darant ir plakant girietinėlę būtinas standiklis  g.gif , nes apsižiūrėjau,kad neturiu  doh.gif , bet man rodos nelblogai susiplaka juk ir be standiklio,

as kiek darius rafaelo tortu, tai niekad nedejau standiklio blush2.gif ir viskas kuo puikiausiai gavos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 05 27, 12:17)
as kiek darius rafaelo tortu, tai niekad nedejau standiklio blush2.gif ir viskas kuo puikiausiai gavos 4u.gif

ačiū, čia užtikrintumui, nes nebuvau nusiteikus dėl standiklio varyt į parduotuvę cool.gif
Atsakyti
Sveikutės,
merginiukai, man labai reikia pagalbos-patarimo del torto dengimo mases. Esu tik kartą dariusi ir tik iš Marshmallow saldainių, o dabar jau kelinta dieną išvažinėju visus Šiaulius ir niekur negaunu jų unsure.gif Kokią analogišką masę galėčiau daryti, kad nebūtų labai sudėtinga ir nereikalaujanti įgūdžių?
Atsakyti
aš be įgūdžių dariau MMG, viską atidžiai pagal receptą viskas pavyko , kuo puikiausiai 4u.gif , drąsos truputėlį , nebent užsakymas...tada jau ir aš bijočiau, bet aš kaip sau darau, man jei ir nepavyks ką nors kitka sumąstysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos gal patarsit ar imanoma issivirt kondensuota piena ne skarbonkej?Turiu dideli indeli,viso nenoriu virt,nes virs visa diena tikriausia,neapsimoka,bet kaip tuomet isvirt puse jos pvz?i koki indeli supilus ar kaip?ar nevargt ir pirkt rududu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 27, 12:56)
aš be įgūdžių dariau MMG,  viską atidžiai pagal receptą viskas pavyko , kuo puikiausiai  4u.gif , drąsos truputėlį , nebent užsakymas...tada jau ir aš bijočiau, bet aš kaip sau darau, man jei ir nepavyks ką nors kitka sumąstysiu  lotuliukas.gif

Apsiemiau sesutei vestuvinį torta iškept ir įkliuvau su ta mase unsure.gif Reiks ko gero rizikuot pasidaryt MMG.
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 05 27, 13:02)
Merginos gal patarsit ar imanoma issivirt kondensuota piena ne skarbonkej?Turiu dideli indeli,viso nenoriu virt,nes virs visa diena tikriausia,neapsimoka,bet kaip tuomet isvirt puse jos pvz?i koki indeli supilus ar kaip?ar nevargt ir pirkt rududu?  biggrin.gif

na as tai siulyciau nevargt ir nusipirkt rududu blush2.gif nes kazi ar pavyks ji isvirt ne skardinej g.gif
Papildyta:
QUOTE(Saule danguje @ 2010 05 27, 12:39)
Sveikutės,
merginiukai, man labai reikia pagalbos-patarimo del torto dengimo mases. Esu tik kartą dariusi ir tik iš Marshmallow saldainių, o dabar jau kelinta dieną išvažinėju visus Šiaulius ir niekur negaunu jų  unsure.gif Kokią analogišką masę galėčiau daryti, kad nebūtų labai sudėtinga ir nereikalaujanti įgūdžių?

as ir siulau MMG, man is pirmo karto pavyko, bet reikia daryt viska atidziai pagal recepta :4u:na man is pirmo sykio pavyko MMG. Man ji ir skani ir elastinga. jei viska atidziai darysi kaip parasyta, manau kad tikrai pavyks 4u.gif 4u.gif 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
merginos, siandien vakare planuoju susitepti snikersa, bet iskilo klausimelis del riesutu: kaip jus juos apkepinat? sausoje keptuveje ar reikia aliejaus? ir kaip tas odeles nuimti? g.gif norejau nusipirkti iskart kepintu riesutu, bet radau tik sudytus doh.gif tokie man atrodo i torta netinka smile.gif
Atsakyti