Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

Sveikos mergaites, jungiuosi ir as i tortu tema, kepu sioms sventem tris tortus: Napoleona, (biski pagal savo recenta, nes kepu ji jau N metu blush2.gif )
Otelas ir Juodasis miskas ax.gif

labai reikia patarimo del Juodojo misko, nes kepu ji pirma karta:
vakar vakare velai iskepiau biskvitus, siandien rosiuosi sutepti o ryt puosti ar teisingai darau viska. ar ne per anksti surenku, nes valgomas bus tik sekmadieni, neramu del grietineles.

Noriu virsu apipilti sokoladiniu glajumi t.y. sikoladas istirpintas su pienu ar gerai bus, ar geriau daryti blizgu sokoladini torto pavirsiu pagal Cipciuka. ax.gif

ir dar klausimelis, pilant sokolada virsus biskvito turi buti kazkuo apteptas ar ne? (nu baisiai geda, bet noriu rezultato neblogo bent ax.gif )

Aciu labai labai uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 02 balandžio 2010 - 08:13
Snikerso recepte raso stiklinem, tai stikline mazdaug ~200gr butu? Susiruosiau kepti ir toks klausimas kilo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2010 04 02, 08:24)
Nu merginos atsinešu tortą alkoholiką biggrin.gif

essen.gif kur receptas? biggrin.gif
Atsakyti
Gali būt , kad jau buvo aptarinėta tą vietikė iš "Rafaleo svajonės", bet nerandu niekur, o jau tuoj kept ruošiuos blush2.gif doh.gif
gal kas galėtų pakomentuot blush2.gif

"190 temp.ikaitintoje orkaiteje kepti apie 10 min., kol vos parausta.(tesla pasidalinti i keturias dalis ir pilti po viena ant riebalais istepto kepimo popieriaus)23cm. formoje."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 02 balandžio 2010 - 12:51
Jei kepat kiekvieną biskvitą atskirai, tai tešlą pasidalinat į 4 dalis ir kiekvieną dalį atskirai pašaunat į orkaitę, įkaitintą iki 190 laipsnių temperatūros, kepat apie 10 min.

Kuri vieta čia jums neaiški? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Diamond-: 02 balandžio 2010 - 13:09
QUOTE(fishke @ 2010 04 02, 13:50)
Gali būt , kad jau buvo aptarinėta tą vietikė iš "Rafaleo svajonės", bet nerandu niekur, o jau tuoj kept ruošiuos  blush2.gif  doh.gif
gal kas galėtų pakomentuot  blush2.gif

"190 temp.ikaitintoje orkaiteje kepti apie 10 min., kol vos parausta.(tesla pasidalinti i keturias dalis ir pilti po viena ant riebalais istepto kepimo popieriaus)23cm. formoje."

aš ir ne tik kepu vieną biskvitą ir kitą dieną supjaustom-super viskas gaunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 04 02, 12:17)
essen.gif kur receptas? biggrin.gif

shokoholikų - alkoholikų tortas smile.gif
Atsakyti
nu as savo ruoztu noriu pasidalinti patirtimi darant pastilaza skirta figurelems lipdyti (pagal Asseni),gal kas pakomentuos kas ne taip...zodziu pirmiausiai man neatitiko proporcijos...turejau prideti gerokai daugiau pudros ir krakmolo,kol is to galejau ka nors lipdyti...naudojau skystus dazus,tai prasikeikimas kol isminkai juos tolygiai,turbut 100 % ir nesigavo tai padaryti,negana to eme lipti prie ranku...ka tokiu atveju daryti? paskui matyt buvo perdaug krakmolo,ilgeliau padirbus ima trupeti ypac jei bandau kazka plastisko padaryti verysad.gif nu kad man jokios figureles nesigavo tai cia jau mano beda,matyt reikia daugiau praktikos ax.gif o sakykit ja galima laikyti,nes man jos liko sociai g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2010 04 02, 13:50)
Gali būt , kad jau buvo aptarinėta tą vietikė iš "Rafaleo svajonės", bet nerandu niekur, o jau tuoj kept ruošiuos  blush2.gif  doh.gif
gal kas galėtų pakomentuot  blush2.gif

"190 temp.ikaitintoje orkaiteje kepti apie 10 min., kol vos parausta.(tesla pasidalinti i keturias dalis ir pilti po viena ant riebalais istepto kepimo popieriaus)23cm. formoje."


aš kaip tik kepu šį biskvitą, bet aš tik į 2 dalis tešlą padaliknau ax.gif viena dalis jau iškepė, labai purus atrodo, bet man ilgiau kepė nei 10 min g.gif

ir buvo rašyta, kad labai jau jautrus šis biskvitas, tas tiesa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 02 balandžio 2010 - 15:29
rafaelo svajones biskvita jei kepciau dar karta, tai tik VIENU KARTU visa tesla (o paskui pjaustyti i 4 dalis).
Kitu atveju (isbandziau vakar), man kepant viena laksta jis gavos per trapus. Jau geriau tikrai ne atskirai lakstus kept.. tada bent purus, minksti ir ne kaip dziuvesis gausis lotuliukas.gif

p.s. Vredna aciuks.gif
Atsakyti
dėkavoju pasisakiusioms aciuks.gif ir visgi kepiau per du kartus bigsmile.gif na gražūs, purūs ir taip atrodo gavos vykę biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
reikia patarimo - gavau pirkti tik prasto kepimo popieriaus, prie kurio viskas limpa.. Jei as ji sviestu istepciau, kazin - butu efektas? Man reikia plikyto torto lakstus iskepti..
Atsakyti