Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Migle79 @ 2010 04 01, 13:46)
Kad pavogtų nuotraukas, žmogus turi būti geru "hakeriu". Be to, kam to reikia, juk galima ir taip nukopijuoti patikusią nuotrauką smile.gif Tikriausiai pajuokavo šio puslapio administratoriai ir rytoj viskas bus ok:)



mano dinge tortai jau atsirado, kaip ir maniau kazkas tam psl daresi, gal ka tvarke ar ka, zodziu tortai savo vietoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2010 04 01, 13:26)
mano dinge tortai jau atsirado, kaip ir maniau kazkas tam psl daresi, gal ka tvarke ar ka, zodziu tortai savo vietoj  tongue.gif

rimtai?
O mano ne unsure.gif

Atsakyti
ka tik baigiau torciuka dengtaCipsiuko dengimomase su kiausiniobaltymu. Nuostabaus plastiskumo mase.. Likau suzaveta smile.gif O kazin is jos gelytes ar iseitu? wink.gif

user posted image
Atsakyti
kice, jau velykom darai tortukus?smile.gif neperanksti?? tikrai gražus tortukas. o tu pabandyk gėlytes pasidaryt, manau kad sustings ir viskas ten gausis smile.gif nors aš niekada nedarius
Atsakyti
aš darau pagal Cipciuko nuoroda su baltymu,ir visi papuošimai labai gerai pasidaro,tvirti,negu su pastiliažu ax.gif(tris kartus dariau ir gavos skirtingai,įdomu kodėl g.gif )reikės dar išbandyti visų giriamą pamėgtą MMG masę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 01 balandžio 2010 - 16:33
cipsiuko mase labai elastinga, paslanki.. Tai kokia 3 mano bandyta mase, turiu pasakyti - kol kas be konkurencijos smile.gif Bet visiems skirtingi dalykai patinka smile.gif

Man rytoj reikia tortuka atiduoti, is ryto smile.gif Ir siaip - napoleonas, gali ilgai stoveti saldytuve, jei nebus visas sunaikintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 04 01, 17:00)
ka tik baigiau torciuka dengtaCipsiuko dengimomase su kiausiniobaltymu. Nuostabaus plastiskumo mase.. Likau suzaveta smile.gif O kazin is jos gelytes ar iseitu? wink.gif

-

sveiki , o kur galeciau rasti sios mases recepta? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linckutis: 01 balandžio 2010 - 19:31
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi... doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 04 01, 20:39)
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi...  doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif  verysad.gif

o ar aptepėte sviestiniu kremu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 04 01, 20:39)
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi...  doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif  verysad.gif

ups, nežinau net ką ir patarti, jei net sunkiasi, tai vargu ar eis sviestinį užtept, velsis ko gero sviestinis kremas... g.gif o jeigu dėtum ant servetėlių ir nors kiek tą drėgmę, kad surinktų g.gif net neįsivaizduoju kuom pagelbėti... unsure.gif
Atsakyti
labas saunuoles...eina sau kiek graziu tortu prisiziurejau, nu jus duodat...as tai kazkaip retai torta kepu, vis koki pyraga, ar kita skanumyna...bet pasirodysiu velykiniu, drauge paprase penktadieniui... man net geda cia su savuoju lysti....ale gal nenusvilpsit labai biggrin.gif
pirma karta dariau tokias figureles.... respekt merginos jums visoms, kaip jums graziai gaunasi... mano jie tokie juokingi gavosi...nors patiko terliotis.... cackintis...

velykiniai zuikuciai ridena margucius kieme ax.gif tortas Rafaelo svejone, zuikiai marcipanas.

user posted image

cia visa kompanija

user posted image


sorry, jau nuotrauku didumas doh.gif ir kokybe doh.gif doh.gif ale nebeturiu jau jegu mazinti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwiliute: 01 balandžio 2010 - 23:39
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 04 01, 21:34)
o ar aptepėte sviestiniu kremu mirksiukas.gif

aptepiau, bet iš apačios sunkiasi doh.gif nors po nakties jau mažiau, bijau, kad MMG nenuplauktų unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 04 01, 22:33)
ups, nežinau net ką ir patarti, jei net sunkiasi, tai vargu ar eis sviestinį užtept, velsis ko gero sviestinis kremas... g.gif o jeigu dėtum ant servetėlių ir nors kiek tą drėgmę, kad surinktų  g.gif  net neįsivaizduoju kuom pagelbėti... unsure.gif

nepavyks ant servetėlių padėt, jis didelis wacko.gif

na, einu bandysiu unsure.gif
Atsakyti