Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

SVEIKOS MERGAITES!

O kaip del aulu plocio RL ilgaauliams? gal kas galit pamatuoti pvz kiek cm yra 8 dydzio aulas?

4u.gif
Atsakyti
Labukas Mergaites, gal kas tokius turit, koki dydi imt su 24.5cm peda?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal ne visai i tema, bet kodel taip paravinejami sie ilgaauliai? Kazkas su kokybe, dydziu, aulo plociu? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 01 27, 15:52)
Gal ne visai i tema, bet kodel taip paravinejami sie ilgaauliai? Kazkas su kokybe, dydziu, aulo plociu? g.gif

user posted image



Kokybe gera, grazuoliai wub.gif
Tik jie be uztrauktuko, aulas nera platus, tai storesniu blauzdu turetojoms, ar kuriu keltis auksta netiks schmoll.gif
Man jie idealus, mano blauzda plona, visus ilgaaulius tekdavo siaurinti, o sie puikiai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
O kaip "Ralph Lauren" saulės akiniai? Esu nusižiūrėjusi vienus klasikinius "cat eye". mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 03 13, 15:28)
O kaip "Ralph Lauren" saulės akiniai? Esu  nusižiūrėjusi vienus klasikinius "cat eye".  mastau.gif

aš kaip tik per atostogas nusipirkau vienus katiniškus, labai jais patenkinta, tiesa, dar mažai nešiojau. Bet šiaip kokybiški, patogūs (ar kaip tai pavadint) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 03 13, 14:28)
O kaip "Ralph Lauren" saulės akiniai? Esu  nusižiūrėjusi vienus klasikinius "cat eye".  mastau.gif


turiu paprastus akinius su RL remeliais, tai tikra kokybiski. Ir krito kiek kartu jie jau man doh.gif nieko jiems neatsitiko 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, gal kuri turit sia striuke ir del dydzio patartumet..
esu 180 ugio , per krutine 94, klubai 103, ar uztektu man M dydzio, ar L imt? 4u.gif 4u.gif

STRIUKE

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Gal galėtumėte kas pakomentutii RL kelnes, kaip ju dydžiai? Kokį dydį reiktu žiūrėtis su 95cm klubais? Labiausiai domina šios kelnės: http://www1.macys.co...-...7&LinkType=. Galvoju gal 4 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzemuskinas: 18 lapkričio 2014 - 13:54
Perpirkčiau tamsiai rudus arba juodus 8-8,5(39-39,5)
user posted image


Atsakyti
Gal kas tokius batelius turite? Kaip kokybė?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzemuskinas @ 2014 11 18, 13:54)
Sveikutės 4u.gif Gal galėtumėte kas pakomentutii RL kelnes, kaip ju dydžiai? Kokį dydį reiktu žiūrėtis su 95cm klubais? Labiausiai domina šios kelnės: http://www1.macys.co...-...7&LinkType=.  Galvoju gal 4 ax.gif

Jusu vietoje imciau 2 smile.gif as su 92cm visada 0 imu..
Atsakyti