Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pajutote lėliuko judesius?

Tuos drugelius pilvelyje pajutau apie 18 sav., o tėčiui į delną bumbtelėjo savaitėle vėliau... Sako pirmakartės pirmus judesiukus pajaučia vėliau, nei tos, kurios turi patirties 4u.gif

Atsakyti
Tikrai nemanau, kad tai galima su kuo nors supainioti ... wub.gif
Atsakyti
mum jau 18 savaiciu,o pirmus judesiukus plaukiojima po pilva jutau labai anksti kaskur 14 savaite po savaiteles pajutau tuos bumsiukus, pirmasis spiris buvo kaip reikiant net ir susaukiau. kuo toliau tuo stipriau jauciasi tie judesiukai. smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos,as irgi galiu pasidalinti savo pirmaisiais judesiukais.Tai buvo 18 sav. is kart kai apsilankeme echo. Irgi buvo labai idomu,laukiau kada gi as pajusiu ir koks tai jausmas.O pajutau nakti,pabudau nuo pilve spraginejanciu burbuliuku rolleyes.gif ,ir pirma mintis,kad tai JIE biggrin.gif .O veliau jau dazniau pajusdavau lyg kas plaukiotu manyje smile.gif labai keistas,bet tuo paciu ir labai malonus jausmas.Ir laukiu nesulaukiu kada vis dazniau pajusiu tuos judesiukus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Kaip smagu skaityti jusų pasisakymus ir džiaugsmus apie pirmuosius leliuko pasisveikinimus su mama 4u.gif Šitos akimirkos laukiau be galo ir tuo pačiu bijojau,kad galiu nesuprasti ar tai jau mano mažulis su manimi sveikinas blush2.gif Ir štai vieną dieną tai nutiko mirksiukas.gif Nors laukiuosi tik pirmo vaikelio,bet pirmuosius judesiukus pajutau gan anksti 17.5 savaitės.Vakarop gulėdama lovoje žiūrėjau televizorių ir laukiau iš darbo grįžtančio vyro...Staiga tik kažkas pilvelyje sudunksėjo,tarsi,koks kamuoliukas būtų atsitrenkęs...Vieną kartą,po to ir antrą...Net nežinau kaip,bet supratau,kad tai jau mano mažulis :wub:Toks begalinis džiaugsmas apėmė!Grįžęs vyras iš karto pastebėjo,kad esu kažkokia ne tokia-sėdėjau įsišiepusi iki pat ausų ir tada pasakiau,kad jau jutau mūsų mažylįrolleyes.gif Vyras labai apsidžiagė,bet mažyli jis savo ranka pajuto tik po 2.5 savaitės.Taigi,galiu visoms pasakyti,kai ateis tas laikas,tikrai nepražiopsosit ir suprasit mirksiukas.gif
Atsakyti
judesiukus pajutau 16 sav nors buvo pirmas nestumas
jauciau tokius kaip ir burbuliukus viduje... smile.gif
Atsakyti
man labai panasus jausmas i ta kai pilveli pucia ir oras viduje vaiksto,tai pirmom dienom ir galvojau kad cia taip ir bus,bet pasirodo mano maziukas taip anksti mane kalbint pradejo wub.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites. man jau kruta nuo praeito pirmadienio, jauciu kiekviena diena, kartais maziau, kartais daugiau. vakar daug kartu spardesi. pas mane tokie bumsejimai is vidaus, o kartais ir kazkas kruta vienoj vietoj. jausmas nerealus, vis laukiu, kada vel pasibels. lotuliukas.gif geriausiai jauciu atsigulusi ant nugaros ir sulenkus kojas per kelius.
o pilvukas pas mane irgi dar nedidukas, priausgus apie 3 kilus, bet pirmus 3 menesius buvau 2 numetus. mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirma karta nescia ir pajutau judesiukus jau 16ta savaite:) Tirai kaip zuvytes plaukioja pilvuke:) po to kas diena vis stipresni judesiai ir vis kitoje pilvo puseje:)
Atsakyti
o va mano mazoji padare man siurpriza ir pirma syk spyre per mano gimtadieni 4u.gif mums jau buvo 18 savaiciu.. vat ir gavau dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, maniau kad ir man anksti judesiukams, juk pirmas nestumas, bet jau 15sav. pajutau kaip mane lyg su plunksnele kutena zemiau bambos,lyg zuvyte plaukiotu, ir tikai nesumaisysi sito jausmo su zarnom ar dar ko schmoll.gif tikru tikriausiai pradejau jausti savo maziuka(e) ir tai kartojasi kiekviena diena, dabar nekantriai laukiam bumsiuku wub.gif
Atsakyti
man drauge pasake,kad jai pirma karta kai spyre,tai ji net pritupe.Nors veliau gine pasake,kad tai visiskas apsurdas.Kada tiksliai pradejo judet mano maziukas,negaliu pasakyt.Bet jausmas toks,lyg stovetum vandenyje,o tau prie pilvuko liestusi zuvytes.Tokie svelnus svelnus buna pirmi judesiukai
Atsakyti