Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Mergaitės, bandysiu stoti į ikimokyklinį ugdymą. ax.gif Ar apsimoka mokėti 10000 Lt už šitas magistro studijas? Ar stotumėt? blush2.gif
Atsakyti

Sveikos,

Jungiuosi ir aš į Jūsų šaunią kompaniją.

Šiemet baigiau biologijos bakalaurą ir nuo rudens įstojau mokintis magistratūroje ikimokyklinę edukologiją.

Kadangi teks išsilaikyti išlyginamąsias studijas (gauti auklėtojos kvalifikaciją), noriu paklausti jau studijavusių ikimokyklinį ugdymą apie dėstytojas dėstančias šiuos dalykus:

1. Ikimokyklinė pedagogika
2. Vaiko psichologija
3. Priešmokyklinis ugdymas
4. Muzikinis ugdymas
5. Žaidimo psichologija ir pedagogika
6. Ypatingų vaikų ugdymas
7. Kalba ir komunikacija
8. Gamtos pažinimas ir elementarioji matematika
9. Dailės pagrindai
10.Sveikata ir kūno kultūra

Kas dėsto ar įdomios paskaitos, ką veikiate, kokie atsiliepimai apie dėstytojas, ar griežtos?
Gal turite kokių nors konspektų ar paskaitų skaidruolių (kompiuterinė versija)?
Ar teko rašyti kažkokius tai ugdymo planus dienai, metams?
Gal vaikiškų žaidimų, dainelių, spektakliukų scenarijų, darbelių pavyzdžių turite įvairaus amžiaus vaikams?

Viskas praverstų ko tik Jums negaila žinoma.

Geros dienos.
muskato@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 07 09, 14:16)
Mergaitės, bandysiu stoti į ikimokyklinį ugdymą. ax.gif Ar apsimoka mokėti 10000 Lt už šitas magistro studijas? Ar stotumėt? blush2.gif

O ne geriau rinktis pvz. kokią švietimo vadybą? Jei nežadi dėstytojaut, kam darželyje magistras?
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 07 09, 14:16)
Mergaitės, bandysiu stoti į ikimokyklinį ugdymą. ax.gif Ar apsimoka mokėti 10000 Lt už šitas magistro studijas? Ar stotumėt? blush2.gif


Man tai neperspektyvi specialybė atrodo, nestočiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2010 07 20, 14:27)
Sveikos,

Jungiuosi ir aš į Jūsų šaunią kompaniją.

Šiemet baigiau biologijos bakalaurą ir nuo rudens įstojau mokintis magistratūroje ikimokyklinę edukologiją.

Kadangi teks išsilaikyti išlyginamąsias studijas (gauti auklėtojos kvalifikaciją), noriu paklausti jau studijavusių ikimokyklinį ugdymą apie dėstytojas dėstančias šiuos dalykus:

1. Ikimokyklinė pedagogika
2. Vaiko psichologija
3. Priešmokyklinis ugdymas
4. Muzikinis ugdymas
5. Žaidimo psichologija ir pedagogika
6. Ypatingų vaikų ugdymas
7. Kalba ir komunikacija
8. Gamtos pažinimas ir elementarioji matematika
9. Dailės pagrindai
10.Sveikata ir kūno kultūra

Kas dėsto ar įdomios paskaitos, ką veikiate, kokie atsiliepimai apie dėstytojas, ar griežtos?
Gal turite kokių nors konspektų ar paskaitų skaidruolių (kompiuterinė versija)?
Ar teko rašyti kažkokius tai ugdymo planus dienai, metams?
Gal vaikiškų žaidimų, dainelių, spektakliukų scenarijų, darbelių pavyzdžių turite įvairaus amžiaus vaikams?

Viskas praverstų ko tik Jums negaila žinoma.

Geros dienos.
muskato@gmail.com

1. Super thumbup.gif
2.Super thumbup.gif
3.Super thumbup.gif
4.Labai gerai thumbup.gif
5. g.gif nežinau kas jums dėstys,todėl negaliu rašyti savo nuomones rolleyes.gif
6.Super thumbup.gif
7.Jeigu dėstys A.Mozoliovskienė -super thumbup.gif
8.Labai gerai thumbup.gif
9.Super thumbup.gif
10. Įdomus dalykas- super thumbup.gif
Turiu visko ką tik širdis geidžia lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 07 20, 17:50)
Man tai neperspektyvi specialybė atrodo, nestočiau  ax.gif

Man atvirksčiai,labai įdomi specialybe,bet priklaso nuo pačio žmogaus noro,jeigu jis nori dirbti dėl pinigų žinoma auklėtojos specialybe neperspektyvi,bet jeigu yra ugnelę viduje ,jeigu tu nori mažą asmenybę išmokti ne tik kaip teisingai laikyti šaukštą,tada pirmyn didis.gif didis.gif didis.gif
Papildyta:
QUOTE(ernoja @ 2010 07 20, 17:25)
O ne geriau rinktis pvz. kokią švietimo vadybą? Jei nežadi dėstytojaut, kam darželyje magistras?

Kodėl kam g.gif tam, kad būti auklėtoja-konsultante,o konsultuojanti auklėtoja žino žymia daugiau negu kai kurios darželio vadovai....Nors nuo to nieko kol kas nesikeičia,o labai gaila unsure.gif
Papildyta:
Dėstytojos griežtos,bet teisingos smartass.gif nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 20 liepos 2010 - 18:39
[quote=Tėtsi,2010 07 20, 17:41]
1. Super thumbup.gif
2.Super thumbup.gif
3.Super thumbup.gif
4.Labai gerai thumbup.gif
5. g.gif nežinau kas jums dėstys,todėl negaliu rašyti savo nuomones rolleyes.gif
6.Super thumbup.gif
7.Jeigu dėstys A.Mozoliovskienė -super thumbup.gif
8.Labai gerai thumbup.gif
9.Super thumbup.gif
10. Įdomus dalykas- super thumbup.gif


Turiu visko ką tik širdis geidžia lotuliukas.gif
Papildyta:


Tai pasidalinkite, jeigu tik negaila žinoma.
Labai būčiau dėkinga, bet kas praverstų (kompiuterinė versija).

muskato@gmail.com

Geros dienos.

Atsakyti
nu, ką įstojau į lietuvių filologijąsmile.gif Kaip studijos? Įdomios? Dėstytojai griežti?
Norėjau pasiteirauti, dėl užsienio kalbos, reikia laikyti testą, kurio rezultatai nulemia, į kurį lygį keliausi?
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2010 07 23, 21:46)
nu, ką įstojau į lietuvių filologijąsmile.gif Kaip studijos? Įdomios? Dėstytojai griežti?
Norėjau pasiteirauti, dėl užsienio kalbos, reikia laikyti testą, kurio rezultatai nulemia, į kurį lygį keliausi?


O, lituaniste wink.gif malonu smile.gif as jau trecia kursa iveikiau, tai jei reikes kokios pagalbos, kokiu klausimu kils, kreipkis, padesiu, papasakosiu ir pan wink.gif
Del uzsienio kalbos, nebuvo jokio testo, visi ejo i viena grupe, bent mes turejom tokia destytoja, pas kuria lygis nelabai aukstas, nelabai gerai mokedama anglu 10 turejau pas ja smile.gif
Bent man studijos ganetinai idomios, aisku, yra tikrai neidomiu ir nepatinkanciu dalyku, bet labai skustis negaliu smile.gif o destytojai ivairus, yra ir tokiu, ir tokiu wink.gif
Norejai stoti i lietuviu ar netycia? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 23 liepos 2010 - 22:56
šiaip lituanistas, gerai, žinosiu kur kreiptis.
Tikiuosi, pakliūsiu pas tą dėstytoją, nes mano pirmoji kalba vokiečių, bet jos iš vis nieko nemoku, tai mokysiuos anglų, nes ji mano antra kalba. žiūrėjau tvarkaraščius, tai užsienio kalba bus visus ketverius metus?
Ir kurie dalykai nepatiko? Gyveni bendrabutyje?
Tiesiog lietuvių buvo įrašyta trečiu numeriu ir pakliuvau:)
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2010 07 24, 12:17)
šiaip lituanistas, gerai, žinosiu kur kreiptis.
Tikiuosi, pakliūsiu pas tą dėstytoją, nes mano pirmoji kalba vokiečių, bet jos iš vis nieko nemoku, tai mokysiuos anglų, nes ji mano antra kalba.  žiūrėjau tvarkaraščius, tai užsienio kalba bus visus ketverius metus?
Ir kurie dalykai nepatiko? Gyveni bendrabutyje?
Tiesiog lietuvių buvo įrašyta trečiu numeriu ir pakliuvau:)


Atsiprašau, neatkreipiau dėmesio į nick'ą wink.gif
Hm, pas jus pakeista programa, tai gali būti,kad visus 4 metus, nes mes mokėmės tik pirmuosius..
Beje, mano lietuvių irgi buvo rašyta trečiu wink.gif
Gyvenu ne bendrabutyje ir net neteko jame apsilankyti nei karto biggrin.gif
Hmm, iš neįdomių galėčiau paminėti fonetiką, dialektologiją, akcentologiją.. O šiaip man tie literatūriniai dalykai dar nelabai įdomūs rolleyes.gif
Atsakyti
tikiuosi, nepakeis, žiūrėjau 2009-2010 programą, tai tik vieni metai:) Pasižiūrėsiu, kaip man seksis mokytis:) Žiūrėjau žemelapį, tai fakultetas - kažkur netoli centro? Ar man taip pasirodė?
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2010 07 25, 15:43)
tikiuosi, nepakeis, žiūrėjau 2009-2010 programą, tai tik vieni metai:) Pasižiūrėsiu, kaip man seksis mokytis:) Žiūrėjau žemelapį, tai fakultetas - kažkur netoli centro? Ar man taip pasirodė?


Ševčenkos gatvėje wink.gif netoli Vingio, Hyper Rimi smile.gif
man tai būtų smagiau, jei būtų buvusi užsienio kalba visus 4 metus wink.gif
Atsakyti