Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

Mano vestuvės buvo liepos gale, svečius (ne pačius artimiausius) kvietėme jau balandžio - gegužės mėnesiais 4u.gif Patys artimiausi tai jau anksti žinojo, kad bus šventė ir buvo pakviesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(letmi @ 2012 04 03, 00:06)
Sveikos, gal galetume kontaktais pasidalinti, kas gamina vestuvinius pakvietimus?


Tiesiog įvedi googlėj vestuviniai pakvietimai/vaizdai ir parodys tiek vaizdų su nuorodomis, kad sunku bus ir išsirinkti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 02 balandžio 2012 - 22:44
Turiu klausimą, o kaip kvietimuose rašyti kreipimąsi į tėvelius, ar taip pat vardais, ar galima mama, tėti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 05 10, 15:26)
Turiu klausimą, o kaip kvietimuose rašyti kreipimąsi į tėvelius, ar taip pat vardais, ar galima mama, tėti? blush2.gif



Kiek teko gaminti, tai labai įvairiai rašo, bet visų pasirinkimą nulemia santykiai su tėvais, vieni rašo "Mieli Tėveliai", kiti "Miela Mama Audra ir Tėti Donatai" ir panašiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 05 10, 15:26)
Turiu klausimą, o kaip kvietimuose rašyti kreipimąsi į tėvelius, ar taip pat vardais, ar galima mama, tėti? blush2.gif

mes raseme Brangieji teveliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte** @ 2012 05 10, 15:39)
mes raseme Brangieji teveliai  smile.gif

O jei yra tik mama, tai rašyti "Brangioji mamyte"? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(espionne @ 2012 05 10, 15:33)
Kiek teko gaminti, tai labai įvairiai rašo, bet visų pasirinkimą nulemia santykiai su tėvais, vieni rašo "Mieli Tėveliai", kiti "Miela Mama Audra ir Tėti Donatai" ir panašiai smile.gif

Žodžiu, žodžio laisvė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 05 10, 15:33)
O jei yra tik mama, tai rašyti "Brangioji mamyte"? smile.gif



Mes renkamės kreipinius: Mielieji tėveliai ir mieloji mama smile.gif
Atsakyti
ar rasote kvietimuose uzuominas, kad sveciai nestu dovanas vokeliuose, o ne servizus , puodus, ranksluoscius ir pan?
man asmeniskai taip nesinori rasyti to..
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 12, 16:10)
ar rasote kvietimuose uzuominas, kad sveciai nestu dovanas vokeliuose, o ne servizus , puodus, ranksluoscius ir pan?
man asmeniskai taip nesinori rasyti to..


Dauguma mūsų draugų dar negave kvietimų klausė ko norime dovanų, tai atsakiau žodžiu, kad taurių ir indų mes tikrai apstu turim smile.gif
O kvietimuose savo pageidavimų nusprendėme neišreikšti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 12, 17:10)
ar rasote kvietimuose uzuominas, kad sveciai nestu dovanas vokeliuose, o ne servizus , puodus, ranksluoscius ir pan?
man asmeniskai taip nesinori rasyti to..

neraysiu nieko panasaus schmoll.gif vestuves darau ne tam kad atsipirktu
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 12, 17:10)
ar rasote kvietimuose uzuominas, kad sveciai nestu dovanas vokeliuose, o ne servizus , puodus, ranksluoscius ir pan?
man asmeniskai taip nesinori rasyti to..


Ne, mes nieko nerašysim, jau žmonės įprato vestuvėms nesukt sau galvos ir mest į vokelį pinigus smile.gif) O jei kas nors atneš dovaną irgi labai džiaugsimės smile.gif bus atsiminimui smile.gif
Atsakyti
Niekada nieko panasaus nerasyciau schmoll.gif
Atsakyti