Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skrybelaitės, skarelės - tema nr. 9

Puikūs darbai nėrėjų wub.gif O aš su klausimu, tiksliau prašymu padėti. Neriu kepurėlę savo mažajai vasarai ir noriu, kad ji turėtų brylių, kad nuo saulutės daugiau saugotų smile.gif Kokiu rašu būtų galima nunerti,kad jis būtų standus, nereikėtų krakmolyt, na kaip nors užsiraitytų. Siūlai mano tokie minkšti berods medilniniai 4u.gif Tokie lengvi... ax.gif Mačiau, kad yra nunėrusių brylių paprastom akim t.y. be jokių užmetimų, o gal kokių kitų variantų? Ir dar, o kaip reiktų platinti tą brylių?
Atsakyti
Bonda,Natuliona,labai liouks,ir spalviskai ir siaip miela akiai...
Nefer,nugi puikus pirmas blynas,toliau taip...
vetra,as nezinau,galima su vienu uzm.nert,man va neisieina niekiap nunert,kad nesibanguotu,as vis per daug platinu...o paltinu is akies,kas 4,kas 8...
na neriu ir ziuriu...uztenka ar ne...uzbaigima gali koki mandresni sumastyt ir bus grazu ir nereiks standint mirksiukas.gif beje,as nekrakmolinu,o supurskiu tik su standikliu ir islyginu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą mirksiukas.gif O dar standiklį tai po kiekvieno plovimo reikia purkšti taip? Jo tikriausiai būna pirkti prekybcentriuose, ar ne? g.gif
Atsakyti
dar viena 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Kokios saunuoles, jau pavasariui ruosiates-puosiates thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergytės, reikia pagalbos. Praeitose temose buvo kalba kaip nerti snepaelį, kad nesiriestų, bet neberandu verysad.gif
Neriu ne snapelį žemu stulpeliu, o sagstomo švarkelio apykaklę, tai vienas galas riečiasi į vidinę, o kitas į išorinę pusę. Gal galite patarti? Dėkinga
Atsakyti
Mano pavasarinė kepurė.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 03 30, 19:56)
Na ir as noriu pasirodyti su savo pirmuoju blynu ax.gif
user posted image



thumbup.gif thumbup.gif
Ir aš tokį blyną noriu iškepti savo mažajai pupai. Kur schemutes receptą gauti, iš galvos turbut neišeis man schmoll.gif .
Atsakyti
8men berniukui kepuryte
user posted image

P.S. uzsakymas is Marijampoles parasyk man istryniau tavo kontaktus verysad.gif
Atsakyti
[quote=jolitajan,2010 04 02, 17:11]
8men berniukui kepuryte
user posted image

Superinė kepurytė ir apskritai visi darbeliai super 4u.gif Tikiuosi nesupyksi, nes bandysiu nusibezdžioniauti smile.gif Tik, kadangi neturiu patirties nėrime, gal galėtumei pagelbėt su ausytėm. Kaip jos neriasi? Ar jos dvigubos? blush2.gif
Atsakyti

Aciu uz pagyrimus smile.gif Bandyk ir tu padirbeti ir manau tikrai pavyks. O ausytes tai dvigubos. Neriu taip: 4pyneles kilpos, sujungiu, 1eile: 6 zemi stulpeliai(z.s.), 2eile: 12 z.s. 3eile: 18z.s., 4eile: 24 z.s. 5-9eiles: 24 z.s
Atsakyti
QUOTE(jolitajan @ 2010 04 02, 17:49)
Aciu uz pagyrimus smile.gif  Bandyk ir tu padirbeti ir manau tikrai pavyks. O ausytes tai dvigubos. Neriu taip: 4pyneles kilpos, sujungiu, 1eile: 6 zemi stulpeliai(z.s.), 2eile: 12 z.s. 3eile: 18z.s., 4eile: 24 z.s. 5-9eiles: 24 z.s


Didelis dėkui už tokį operatyvų atsakymą 4u.gif Jau bandau savo jėgas. Kai baigsiu, bandysiu pasirodyti smile.gif
Atsakyti