QUOTE(Tinar @ 2010 04 12, 15:07)
sveika..
kad kuo galetumem patart..bet manau geriausiai patars odontologas..
turetu palei panoramine pasakyti kas ten ne taip..o gal dygsta tiesiai ir nieko nenutiks..
man apacioje nera dar isdygusiu

virsuje vienas beveik isf\dyges..kitas toks pusiau isdyges..stomatologe kur darausi dantu higiena sake..kogero ir nebedygs daugiau jis man.nes ner jam vietos..
labai grazi sypsenele.!!!
tai ta plokstele nakciai dediesi?
tai taip supratau kol jos nebui isidejusi diena, tai vakarop jau dantukai beveik savo ankstesnese vietose?
aina sau
Jaučiu reiks darytis panoraminę nuotrauką

Nes kurią turiu tai jau sena bus. Na nieko, reikia tai reikia
Ačiū už pagyrimą

Net nuraudau.
Plokštelę tik nakčiai dedu tiek viršuje, tiek apačioje.
Dantys susikreivina, bet ne taip žymiai, lengvai pasistumdo, pasigrūda, tikrai negrįžta į buvusias vietas, gal ne taip išsireiškiau, bet įdėjus plokštelę, kad ir penkom minutėm atgal į vietas susistato jie. Po breketų paslankūs dantukai paliko. Tarkim, jei per dieną valgau daugiau kieto maisto, tada ir dantys atitinkamai daugiau pasigrūda ir plokštelę sunkiau bei skaudžiau įstatyti, jei minkštesnis maistas, tai praktiškai nieko nenutinka, neskauda dedant plokštelę.
QUOTE(ajaja @ 2010 04 12, 15:35)
aciu kad tiek daug parasei ir pasidalinai savo patirtim ir dar nuotraukeliu idejai

mum cia visom labai idomu.
o kodel tau ant apatiniu dantuku neklijavo vielutes??
Shin siaip pas Anuzyte breketukus susidejo, bet lankosi pas kita gyd. O tai i klinika isvis negali prisiskambinti, ar jos asmeniniu numeriu?
Klauskit, jei kas domina, galiu papasakot. Šiaip su breketais daug nuvargau ir galvojau kuo greičiau atsikratyti jais, o kai nuėmė vėl atgal dėtis norėjau

Vat ką pripratimas daro, kad net ašarą nubraukiau
Kodėl neklijavo - nežinau, matyt, kad nebuvo reikalo klijuoti, kad pastoviai laikytų dantukus.
Aš Anužytei į asmeninį skambinu, bet neatsiliepia. Būčiau tam pačiam mieste tai nulėkčiau į vietą ir viskas, o dabar kai skiria 100km nelabai nulėksi, teks dar mėgint skambint.