Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Azija ir Naujoji Zelandija

superinis pasakojimas,pirma diena sedejau iki pirmos nakties,su pertraukom skaiciau, antra diena pabaigiau. Aciu autorei, kaip filmas,kaip knyga wub.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabus ir labai įspūdingas pasakojimas. Su malonumu perskaičiau. Džiaugiuosi tavo drąsa leistis į tokią kelionę vienai. Tačiau įspūdžiai išliks visam gyvenimui. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LauruteLondone @ 2013 01 06, 18:02)
Tikrai nuostabus ir labai įspūdingas pasakojimas. Su malonumu perskaičiau. Džiaugiuosi tavo drąsa leistis į tokią kelionę vienai. Tačiau įspūdžiai išliks visam gyvenimui.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Visiškai pritariu pasakojimas įspūdingas, kelionė išvis tikra egzotika tokie tolimi kraštai labai norėčiau ir aš nuvykti į Naująją Zelandija arba Australiją. 4u.gif
Atsakyti
Didziulis dekui uz pasakojima. Ziauriai noretusi dar vieno keliones pasakojimo, bet jauciu pareiga pasakyt savo nuomone smile.gif Keliaukit keliaukit ir rasykit knygas, va tokias su iliustracijomis, nei neabejoju, atsiras norinciu isleisti, o juolab skaityti. Pasakojima "suryjau" neatsitraukdama, besizavedama, aikciodama, net susigraudinus poroj vietu buvau. Aciu dar karta labai labai.
Atsakyti
Respect, anciux. Jei būtų skelbiami geriausio pasakojimo ir drąsiausios keliautojos rinkimai – tikrai būtum verta būtum vadintis “winner of the year”.
Atsakyti
Perskaičiau, kaip knygą smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat skaičiau, lyg gerą knygą, traukte traukė, kol nepabaigiau. Likau sužavėta.
Atsakyti
QUOTE(anciux @ 2010 05 22, 15:08)
Vaziuojant su taxi, per radija grojo mano mylima daina. Vietname tuo metu tai buvo hitas. Daina apie meile.. Pasiklausykit  4u.gif Ech, primena gerus laikus... wub.gif  wub.gif


Ši daina yra puikus muzikinis fonas skaitant pasakojimą. wub.gif
Atsakyti
Super kelionė 4u.gif
Atsakyti