Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

Man tai labiausiai patinka kur itupstai su pratimais bicepsam, o sunkiausi kur nuo vienos ant kitos kojos ir peciams pratimai... matyt peciai silpna vieta. Siaip man atrodo, kad 10 dienu pirmam lygyje mazoka. Dabar atrodo, kad 10 dienu pirmam ir lengvesni variantai su Anita, o paskui 10 dienu su Nataly g.gif
O kaip jus darot - lengvesnius variantus ar sunkesnius?
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2010 08 20, 17:51)
Man tai labiausiai patinka kur itupstai su pratimais bicepsam, o sunkiausi kur nuo vienos ant kitos kojos ir peciams pratimai... matyt peciai silpna vieta. Siaip man atrodo, kad 10 dienu pirmam lygyje mazoka. Dabar atrodo, kad 10 dienu pirmam ir lengvesni variantai su Anita, o paskui 10 dienu su Nataly g.gif
O kaip jus darot - lengvesnius variantus ar sunkesnius?

Pirma lygi dariau tik su Anita, antram jau kai ka ir su Nataly rolleyes.gif . Laikausi programos - lygis 10 d. Veliau galima kartot ta pacia programa, bet daryti viska pagal Nataly.
Ar nenusibos tas pats lygis 20 d? Beje, pirmam lygy man tas pats pratimas buvo sunkiausias mirksiukas.gif
Lemona, ar matai rezultata po pirmo lygio?
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2010 08 15, 10:19)
merginos,užsifiksavo atminty kažkoks puslapiukas,kur parodyti pratimai rankoms su hanteliais ir paspalvintos konkrečioos vietos,kurios treniruojamos,kilnojant juos vienaip ar kitaip.gal pamenat tokią nuorodą,tikrai kažkur esu žiūrėjus,bet niekaip nepamenu  g.gif

siandien vat kokius radau:
http://www.youtube.c...feature=related
gal tie patys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 20 rugpjūčio 2010 - 21:23
QUOTE(limpopooo @ 2010 08 20, 17:51)
O kaip jus darot - lengvesnius variantus ar sunkesnius?

Pirma dariau su Anita. O po kelių kartų jau su Nataly bandžiau.
Atsispaudimus tai visas 10 dienų su Anita dariau, nes jei daryčiau normaliai, tai duok Dieve 5 padaryčiau doh.gif lotuliukas.gif
Žiūrėk pagal save, kaip seksis. Su laiku vieną, po to antrą pratimą galėsi daryt su Nataly - kiek ištvermė leis, pagal tai žiūrėk 4u.gif

QUOTE(sunray @ 2010 08 20, 18:54)
Lemona, ar matai rezultata po pirmo lygio?

Matau bigsmile.gif thumbup.gif
Man gal po 5 dienų sesė pasakė, kad atrodau pakūdus bigsmile.gif
Pas mane šiaip gal ir nelabai kas matos, bet ba rankos jaučiu tvirtesnės, užpakaliukas tvirtesnis ir labai gražiai pilvukas formuojasi - jau nebeišsprogęs, kaip iki šiol ir palei šonus įdubę thumbup.gif
Gaila, nepasimatavau apimčių pirmą dieną, tai žinočiau, kokie realūs rezultatai, tik po savaitės dašuto pasimatuot apimtis biggrin.gif Svoris tai tas pats maždaug..
Atsakyti
Laba ryta!!! bigsmile.gif
Sakykit, kuri sporto programa iš visų tų internete randamų video jums pasirodė sunkiausia? Gal esat radusios kokią uber intensyvią, po kurios vos pasvelkama? biggrin.gif biggrin.gif

Ogi klausiu todėl, kad jau norisi iššūkių... Pabodo sportuoti kelias valandas kasdien pagal skirtingus video - ir laiko daug užima, ir prie krūvio imu priprasti. smile.gif
Atsakyti
sveika,
oho kokie ikvepiantys uzuomojai biggrin.gif
pati nebandziau, bet nelengva turetu buti treniruote "no more trouble zones", dar turetu buti nebloga treniruote su Cindy "shape your body workout".
Jei bandysi kuria, parasyk atsiliepimus.
Atsakyti
sweikutes, na pas mus buvo atvaziave sweciu, tai praleidau pirmas treniruotes blush2.gif blush2.gif
Bet jau siandein pradejau...pirmoji diena, buvo sunkoka po desimties minuciu, nes rankas labai pakirto, nes emiau buteliukus po 1 litra...Bet istveriau viska iki galo, buvau slapia..
Pries tai pasisveriau ir issimatavau...tad galesiu pasakyti, ar kokie pakitimai bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
Na ir man šian pirma diena su Jilian (po laaabai ilgos pertraukos blush2.gif ). reiks išsimatuot ir sekt rezultatus rolleyes.gif
Atsakyti
as katik dar su 'zingsniuokliu' pasportavau, per 16 min. sudeginau 100 Kcal thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir padariau 715 zingsniu blush2.gif blush2.gif
Mergaitesgal mums reiketu pasidaryti lentele su musu matmenimis ..ir kas kiek laiko prisiduoti g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Grįžtu į jūsų būrį gėdingai, priaugau vėl daug kilogramų. Laikas susiimti blush2.gif Jau nuo šiandien planavau pradėti sportuoti, bet vakar vakare name įvyko avarija, dabar visi sėdim be vandens. Tikiuosi rytoj jau sutvarkys, tai pradėsiu sportuoti 4u.gif

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 23, 14:22)
Mergaitesgal mums reiketu pasidaryti lentele su musu matmenimis ..ir kas kiek laiko prisiduoti  g.gif  g.gif
Oj mane tai labai motyvuotų toks dalykas blush2.gif
Atsakyti
Laba vakarą smile.gif
Na po didelės pertraukos aš vėl su jumis thumbup.gif Jau tiką turėjau intensyvią treniruotę, bet jaučiu, kad noriu pajudėti dar thumbup.gif Taigi dabar darysiu JM_30DAY_SHRED . smile.gif Užbėgau paklausti, ar galima sportuojant gerti vandenį? blush2.gif Nes man viena trenerė griežtai uždraudė, sakė jog sugrįžta viskas ką per treniruotę numetei "iškratei" ir tt..
Bet labai jau troškina po tokių treniruočių su Jillian 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika 12: 23 rugpjūčio 2010 - 19:15
QUOTE(Vika 12 @ 2010 08 23, 18:14)
Jau tiką turėjau intensyvią treniruotę, bet jaučiu, kad noriu pajudėti dar. Užbėgau paklausti, ar galima sportuojant gerti vandenį? 

Na bent jau mums sakydavo, kad gerti būtina mirksiukas.gif O kokią treniruotę turėjai?

Aš visgi jungiuos nuo ryt prie jūsų tikrai thumbup.gif Taip seniai jau sportavau, dabar atrodo laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti