Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

QUOTE(Glamour @ 2016 01 03, 23:57)
Blogai, kad nepaminejai. Panašu į endometriozę. Paieškokyra tema , ten rasi daug atsakymų.
Papildyta:
Po pirmo persileidimo 11sav. neatstojau nuo daktaro ir jis siuntėišsitirti skydliaukę, visus įmanomus skydliaukės antikūnius, antifosfolipidinį sindromą. Dar vyrišką hormoną androstendioną, jis buvo pakilęs, gydymui skyrė KT. Kadangi buvau prieš Ivf visus būtinus tyrimus dariusi, tai nereikėjo tirtis nuo citomegalo, raudoniukės, hepatito, lytinių ligų. Viskas buvo norma išskyrus androstendioną. Kitu ivf pastojau negimdiniu nėštumu. Priežastys nepaaiškinamos, nes kiaušintakiai pratekami. Jau buvom bepasiryžtą trečiai procedūrai su šaldytais ir draugė įkalbėjo išsitirti genetiškai, nors daktarai atkalbinėjo. Radome MTHFR geno mutaciją, vėliau dar kraujo krešumo problemų. Buvome pasiruošę apeiti bėdas su spec. vitaminais ir kraują skystinančiais, deja nepavyko įsodinimas. Tolimesnis kelias nežinomas, bet bėdos labai rimtos. Taigi.... persileidimai šiaip sau nevyksta. Nenuleiskit rankų, ieškokit priežąsčių.


O tu cia mokamai tuos tyrimus pasidarei? Ar gydytoja dave koki siuntima? Man idomu, nes turejau jau 2 persileidimus, t.y. pirmas persileidima, o antras nesivystantis su abrazija.
Atsakyti
Noriu paklausti ar kuriai buvo diagnoze gimdos kaklelio nepakankamumas. Turejau 5 velyvus persileidimus nuo 14 iki 20 sav. Buvo daromas ir apsiuvimas bet visvien kaklelis prasidaro. Kokius tyrimus ar gydima skyre?
Atsakyti
Dariausi mokamai. Vėliau kariotipą ištyrė nemokamai Lietuvoj genetikai.

Buvau pas hematologę Vilniuje pagaliau, tai tų tyrimų, kur man reikia Lietuvoj net nedaro, niekuom negali man padėt daktarė. Dabar derinam kaip užsienyje išsitirti toliau.
Papildyta:
Nuojauta, reikalauk siuntimo pas genetikus bent jau, o gal ir pas hematologus. Mums jie priklauso nemokamai
Atsakyti
QUOTE(dewdew @ 2015 12 28, 18:48)
o ką reiškia tą pačią savaitę nustojo vystytis? pirmą savaitę?

Ne. ne pirmą apie devintą. Visi tyrimai geri, bet deja ateina 9 savaitė ir vėl tas pats.
Atsakyti
visoms ir ankstyvame ir vėlyvame nėštume persileidžiančiom rekomenduoju išsitirti dėl kraujo krešumo, tai pat genetiškai. Mes tyrėmės visą trombofilijos paketą už 77eurus Latvijoj (genera.lv), paskui dar EGL laboratorijoje proteino C ir S bei dar krūvą tyrimų. Galiausiai kariotipą jau tyrėmės Lietuvoje nemokamai. Bet beveik viską būtume galėję išsitirti nemokamai, jei tik būtume kreipęsi pas genetikus Lietuvoje anksčiau. Deja Lietuvoje ne visus tyrimus daro, Latvijoj man buvo nustatytas aktyviojo proteino s trūkumas. Gydytojai LT negali jo ištirti ir nekompetetingi konsultuoti,patvirtinti diagnozės. Toliau reikalingas genetinis tyrimas, kurio taipogi LT nedaro, kuris paneigtų arba patvirtintų genetines šios trombofilijos priežastis. Proteino S arba C trombofilija yra labai rimta liga, kuri komplikuojasi nėštumo metu, dėl jo dažni persileidimai įvairiame nėštumo laikotarpyje. Taigi tirkitės tirkitės ir nenuleiskite rankų.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2016 02 07, 23:16)
visoms ir ankstyvame ir vėlyvame nėštume persileidžiančiom rekomenduoju išsitirti dėl kraujo krešumo, tai pat genetiškai. Mes tyrėmės visą trombofilijos paketą už 77eurus Latvijoj (genera.lv), paskui dar EGL laboratorijoje proteino C ir S bei dar krūvą tyrimų. Galiausiai kariotipą jau tyrėmės Lietuvoje nemokamai. Bet beveik viską būtume galėję išsitirti nemokamai, jei tik būtume kreipęsi pas genetikus Lietuvoje anksčiau. Deja Lietuvoje ne visus tyrimus daro, Latvijoj man buvo nustatytas aktyviojo proteino s trūkumas. Gydytojai LT negali jo ištirti ir nekompetetingi konsultuoti,patvirtinti diagnozės. Toliau reikalingas genetinis tyrimas, kurio taipogi LT nedaro, kuris paneigtų arba patvirtintų genetines šios trombofilijos priežastis. Proteino S arba C trombofilija yra labai rimta liga, kuri komplikuojasi nėštumo metu, dėl jo dažni persileidimai įvairiame nėštumo laikotarpyje. Taigi tirkitės tirkitės ir nenuleiskite rankų.

O ta liga pagydoma?
Atsakyti
Sveikos,auginu beveik trimetes dvynukes,tad apie dar viena vaika negalvoju. Bet si menesi sulaukiau menesiniu,prasirgau,nustojo si pirmadieni tepliot, antradieni viskas gerai, ir va vakar taureleje radau sviezio kraujo ir mazdaug 5centu dydzio puslele, db teplioja,siek tiek pamaudzia pilva,pas gine 2dieni,sake stebet ar kvapas nepasikeis,ar temp.neprades kilt. Tik va su vyru kalbam,kad kazin ar nebuvo vel dvynukai uzkibe,kad taip gausiai prakraujavau,o po to va iskrito ta puslele
Atsakyti

Sveikos,

Rasau cia nes gyvenu ne Lietuvoje ir pakliuti pas ginekologe uztruks, o eiti i privacia klinika neiseis nes savaitgalis ir naujieji metai niekas nedirba...

Taigi situacija tokia pries savaite kazkur dariausi kraujo tyrima ir rode, kad esu nescia 3 savaites, pries pora dienu pasidariau tyrima vel ir parode, kad esu nescia 4 savaites. Pagal Hcg rodo, kad vaisius vystosi.

Deja vakar diena nuejus i tuoleta pamaciau labai maza apvalu oranzini, kazkiek skaidru rutuliuka, o kiek veliau vakare balksva maza neaiskio formos lyg ir isskyra taip pat.

As nekraujuoju, paprastas nestumo testas rodo vis dar teigiama rezultata, kazkiek tempia pilvo apacia, bet nepasakyciau, kad tai skausmas, maude ir pries tai man ji nezymiai, atrodo lyg ir krutine nebetokia stangri ir galbut maziau skauda( nors del krutines gal jau psichologiskai isivaizduoju nes nerimauju).

Ar galit patarti ar tai galetu buti persileidimas? Ar normalu, kad kazkas iseina is gimdos, o galbut tas rutuliukas buvo beuzsimesgiantis vaisius? Keisciausia, kad neturiu stipriu skausmu ir jokio visiskai kraujo.

Is anksto aciu visoms uz komentarus! 

Atsakyti