Įkraunama...
Įkraunama...

Spektakliai

QUOTE(inguckiene @ 2010 03 31, 18:21)
gal kartais jau kas mates jaunimo teatro nauja spektakli "zygimantas ir barbora"?

Tai kad dar nebuvo premjeros... Nebent i repeticijas kas prasmuko.
Atsakyti
Vakar maciau rinkosi liaudis i premjera "Nuodemiu miestas", kazkaip labai esu nusivylus Domino spektakliais, bet vis dar su maza dalele vilties domiuosi, gal kartais sitas darbas gerai vykes? blush2.gif Kas buvot, prasom pasidalinti ispudziais 4u.gif
Atsakyti
gal kas mate Mazojo teatro spektakli "Belaukiant Godo"?
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau Jus pakviesti i šeštaji Vilniaus miesto ugdymo įstaigų teatro kolektyvų festivalis „Vaidenis-2010“. Cia vaidina vaikai, ga ir nelabai profesionaliai, bet nuosirdziai ir su uzsidegimu smile.gif

„Elfų teatre“ (Konstitucijos pr. 23B) įsibėgėja šeštasis Vilniaus miesto ugdymo įstaigų teatro kolektyvų festivalis „Vaidenis-2010“. Kiekvieną balandžio ketvirtadienį festivalio organizatoriai kviečia pasigrožėti moksleivių ir jų vadovų kūrybiniais darbais.

„Vaidenis“ – tai tradicinis, kas antri metai vykstantis renginys, kuriuo siekiama populiarinti teatro meną tarp vaikų, paauglių ir jaunimo, lavinti moksleivių kūrybiškumą ir komunikaciją, ugdyti vaidybinius gebėjimus, atskleisti mokinių kūrybinius laimėjimus bei pristatyti juos miesto bendruomenei.

„Festivalio dalyviai labiausiai nori patys pasirodyti ir kitus pamatyti. Vaikai džiaugiasi ir entuziastingai veržiasi vaidinti, tai vienintelis jų pasirodymas profesionalioje teatro scenoje. Čia ne mokyklos salė, čia tikra teatro scena, su teatro kvapais, persirengimo kambariais, apšvietėju ir garso operatoriumi. O profesionalioje erdvėje net jaudulys tampa didesnis,” – teigė festivalio kuratorė Saulė Stončiūtė.

Pasirodymų datos: balandžio 8d. 13val., balandžio 15d. 12,30val., balandžio 22d. 13val., balandžio 29d. 12val., gegužės 6d. 15val. Bilieto kaina į vienos dienos pasirodymus tik 2 Lt.

FESTIVALIO PROGRAMA: www.elfuteatras.lt/index.asp?DL=L&TopicID=221
Atsakyti
kas buvot Nuodemiu mieste, ar patiko? smile.gif gal galit palygint su Vilnius-Dakaras? panasus lygis?
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif
Nesenai buvau
http://www.kamerinis...ras.lt/lt/home/
ir ziurejau spektakli: Fransua Rablė "GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS"
Užstalė tikriesiems gurmanams (N - 18)
Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Vakar apsilankiau balete "Dezdemona" - emocionalus, dramatiskas, toks tarsi transas su bugnu ritmais, moderniais sokio judesiais, man patiko mirksiukas.gif Gal kiek truko kordebaletui sinchrono, bet siaip grazu ziureti, plius labai malonu vel buvo scenoje isvysti E. Spokaite thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

berods jau kažkada kalbėjom šia tema, bet norėčiau darkart išgirsti nuomones jūsų.

SU KUO EINATE Į TEATRĄ?

Mano mamai patinka kartais nueiti, draugėms... Bet taip nėra, jog kuri nors būtų didelė mėgėja. Eksperte ir aš nesivadinu tikrai, bet teatrą mėgstu labai labai. Ir kartais taip pikta pasidaro, kad turiu įkalbinėti žmogų eiti kartu su manim. Lyg ir nori atrodo, bet kai reik išsirinkt datą, kyla problemos, mokėt pinigus - dar didesnės. Ir tikrai būna tokių akimirkų, kad atrodo načiort doh.gif Eisiu viena ir taip bus naudingiausia visiems... Bet va viena taip ir neprisiruošiu/neišdrįstu... Tai kaip ir dilema pasilieka g.gif arba eiti kartais, ir tada kai vos ne įsiūlau eiti, arba eiti vienai...

Dabar pagalvojau, kad turbūt kiek kartų ėjus teatran, tiek visi buvo mano iniciatyva g.gif ech, norėtųsi bendraminčių.
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2010 04 08, 22:48)
Sveikos,

berods jau kažkada kalbėjom šia tema, bet norėčiau darkart išgirsti nuomones jūsų.

SU KUO EINATE Į TEATRĄ?

Mano mamai patinka kartais nueiti, draugėms... Bet taip nėra, jog kuri nors būtų didelė mėgėja. Eksperte ir aš nesivadinu tikrai, bet teatrą mėgstu labai labai. Ir kartais taip pikta pasidaro, kad turiu įkalbinėti žmogų eiti kartu su manim. Lyg ir nori atrodo, bet kai reik išsirinkt datą, kyla problemos, mokėt pinigus - dar didesnės. Ir tikrai būna tokių akimirkų, kad atrodo načiort doh.gif Eisiu viena ir taip bus naudingiausia visiems... Bet va viena taip ir neprisiruošiu/neišdrįstu... Tai kaip ir dilema pasilieka g.gif arba eiti kartais, ir tada kai vos ne įsiūlau eiti, arba eiti vienai...

Dabar pagalvojau, kad turbūt kiek kartų ėjus teatran, tiek visi buvo mano iniciatyva g.gif ech, norėtųsi bendraminčių.


Kadangi mano vyras dėl sveikatos negali eiti į teatrą, o aš be jo (labiau - muzikinio) negaliu gyventi, įpratau eiti viena ir jaučiuosi puikiai bet kokiame spektaklyje ar koncerte thumbup.gif
Jei einu su draugėmis, reikia žinoti jų skonius - kam ką pasiūlyti: vienos mėgsta lengvesnio turinio spektaklius ar, iš muzikinių, labiau miuziklus, kitoms - tokių nė nesiūlyk. Tuomet problemų nekyla, jos būna net patenkintos, kad pasirūpini bilietais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 09 balandžio 2010 - 06:39
tikrai tikrai taip yra,skaitau jusu zinute ir atrodo,kad cia mano mintys!taip ir man yra,as esu is nedidelio lietuvos miestelio,tai praktiskai einu i visus spektaklius kokie tik atvaziuoja(nes pasirinkimo tai nera) schmoll.gif tada ir siulau visom is eiles gal tu gal tu nori,ir dar visus agituoju eiti i stektakli,nes kai atvaziuoja pvz.klaipedos,kauno dramos teatrai,tai sale buna pustuste,nors spektkliai tikrai idomus,bet kai atvaziouja ,,domino,,tai bilietu neina gauti,pyktis ima.bilietais visada pasirupinu AS,galvoju kaip butu smagu,kad kadanors kas nors manim pasirupintu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bad_cat @ 2010 04 08, 00:42)
kas buvot Nuodemiu mieste, ar patiko? smile.gif gal galit palygint su Vilnius-Dakaras? panasus lygis?

niekada nereikia spektakliu lyginti,vis tiek jie kazkuo skiriasi,o nuodemiu miestas siaip idomus,bet aisku siuzetas banalus,kaip ir visi domino teatro spektakliai,juk jie komerciniai rolleyes.gif gal ji verta paziureti ir delto kad tokio siolaikinio dar nesam mate schmoll.gif
Atsakyti
Tobsita, čia matyt kažkoks įsitikinimas, kad vienam eiti nepadoru ar nepriimtina. Esu buvusi viena, ir ne kartą, jokio nepasitenkinimo. Jei lyg tyčia niekas negali, na ir kas čia tokio wink.gif Žinoma, trūksta pasidalinimo įspūdžiais ar šampano taurės susidaužimo per petrauką, bet o jei nori pamatyti, bet tik dėl vienatvės baimės, negalėti sau to leisti doh.gif Dažniausiai einu su mama, nes jai tai šventė ir pati sau negali to leisti. Kartais einu su vyru, bet į specifinius spektaklius ar reginius, jam dažnai patinka, tik ne visur gali eiti - nemoka kalbos.
Šiaip esu egoistiška pasirinkimo požiūriu, todėl perku bilietus į ten, kur pati noriu eiti, o ne taikausi prie kažko ax.gif Jei mane kviečia, tai priimu kaip dovaną ir nesitampau, nes dovanotam į dantis nežiūrima. Kita vertus, yra proga pamatyti tai, ko neplanavau ir nesitikėjau.
Atsakyti
As viena nesu buvusi, bet nematau tame nieko blogo, ypac kai nori isvysti koki rimtesni spektakli, o norinciuju i toki neatsiranda, arba tikisi visi lengvos komedijukes, o paciai gal yra poreikis apmastymams, tai tada tiesiog erzintu, jei kartu einantys bumbetu, i koki cia slogu spektakli atsitempei ar pan, zodziu, yra ivairiu situaciju, juk einama pasisemti geru emociju, praturtinti savo vidu, tad i vienus galbut smagiau su kompanija, i kitus galima gerai jaustis ir vienai einant wink.gif
Atsakyti