Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimnazijos

QUOTE(Nerijus @ 2011 04 20, 15:19)
Laba diena

turiu tokį klausimą tiksliau kelis smile.gif
Ar galima dokumetus paduoti į kelias gimnazijas?
Nes gi negali žinot ikur įstosi, o kur ne smile.gif


Dokumentus galima paduoti nors į 10 gimnazijų. biggrin.gif
Atsakyti
"Priėmimo tvarkose numatyta, kad "6.7. Priėmimo komisija birželio 22 d. nuo 9 val. organizuoja susitikimus su moksleiviais" - kas ten vyksta?"

Pokalbyje reikia pasakyti, ar tikrai eini į šią gimnaziją, nes dauguma paduoda prašymus į kelias  smile.gif

"O tai dukra baigia 8 klasę - tai šioks toks galvos skausmas smile.gif nes norai tai yra į Biržišką smile.gif "

Vat į Biržišką tai tikrai verta eiti  mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cumulus: 21 balandžio 2011 - 05:51
Vat į Biržišką tai tikrai verta eiti  mirksiukas.gif

tas tai taip, tik pažiūrėjom vakar kad į humanitarinę 9,1 vidurkis sad.gif o į realinę 9,3 (bet nepatemps čia, nes fizika ir chemija tamsus miškas smile.gif )
bet sakėm pabandysim. Maža ką + ji aktyvi pas mus smile.gif visokie renginiai, konkursai ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 10 16, 19:30)
Gal kas žinot ar yra Vilniuje tikrai gerų gimnazijų į kurias priimama po keturių klasių (išskyrus Vilniaus jėzuitų, nes pastarąją žinau, kad priima), o ne po 8, 9, 10 klasių? g.gif
Arba bent kur galima rasti visų Vilniaus gimnazijų sąrašą ar kokius jų įvertinimus?  g.gif



mane tas pats klausimas domina. Labai būčiau dėkinga už atsakymą. Norėtumėm keisti dabartinę mokyklą...
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2011 05 03, 09:49)
mane tas pats klausimas domina. Labai būčiau dėkinga už atsakymą. Norėtumėm keisti dabartinę mokyklą...


"Veidas" rengia kas met mokyklu reitingus. Isiveskite i paieska "mokyklu reitingai" ir cia Supermamoj tokia tema yra.. Ten sudetos gimnazijos ir vidurines mokyklos.

Galima ir per google paieska paleisti, tai manau ismestu tiesioginius saltinius wink.gif
Bet nemanau, kad yra gimnaziju (be Jezuitu) kurios priimtu po keturiu klasiu... g.gif
Atsakyti
reitingus jau peržiūrėjau, bet ten ne parindinės, ten gimnazijos tik. tad dabar googlinuos, kur yra pagrindinė mokykla kartu...
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2011 05 03, 11:31)
"Veidas" rengia kas met mokyklu reitingus. Isiveskite i paieska "mokyklu reitingai" ir cia Supermamoj tokia tema yra.. Ten sudetos gimnazijos ir vidurines mokyklos.

Galima ir per google paieska paleisti, tai manau ismestu tiesioginius saltinius wink.gif
Bet nemanau, kad yra gimnaziju (be Jezuitu) kurios priimtu po keturiu klasiu...  g.gif



Dar Gabijos gimnazija priima ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir kiti kurie lankosi šiame forume. Šiais metais turiu pasirinkti gimnaziją. Tikiuosi sulaukti greitų pasiūlymų, nes jau reiktų nešti prašymus. Mano svajonė - Biržiška, bet bijau neįstoti maždaug su 9,2 (antro ir pirmo trimestro vidurkis), todėl tikiuosi pagalbos. Mane vilioja menai, humanitarija. Galvoju apie Užupio gimnaziją, bet būtų gana toli važiuot, pagal reitingus nėra labai aukšta. Prašau patarkit ką nors, nes kuo toliau, tuo baisiau darosi smile.gif
Atsakyti
[quote=skraidantiziraffa,2011 05 04, 19:00]
Sveikos mamytės ir kiti kurie lankosi šiame forume. Šiais metais turiu pasirinkti gimnaziją. Tikiuosi sulaukti greitų pasiūlymų, nes jau reiktų nešti prašymus. Mano svajonė - Biržiška, bet bijau neįstoti maždaug su 9,2 (antro ir pirmo trimestro vidurkis), todėl tikiuosi pagalbos. Mane vilioja menai, humanitarija. Galvoju apie Užupio gimnaziją, bet būtų gana toli važiuot, pagal reitingus nėra labai aukšta. Prašau patarkit ką nors, nes kuo toliau, tuo baisiau darosi smile.gif


Laba, man atrodo, kad bandyti reikia ten kur norisi pirmiausia, o Užupio gimnaziją baigė mano vaikas pernai, žinau, kad mėgsta tą mokyklą ten besimokantys vaikai, ji man tokia liberali atrodo. Jei mokaisi, tave paruoš ir problemų nekils, mano vaikas įstojo į pirmą nurodytą specialybę į TSPMI tarptautinius santykius, bet nesimokė, kai sužinojo, kad ją priėmė vienas Berlyno universitetas, jei ten niekas nepasikeitė, tai mokykla, kuri negarsėja patyčiomis, ir vaikų ten nemažai kūrybingų, kurie tęsia mokslus dailės akademijoje. Sėkmės rinktis.
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(cumulus @ 2011 04 21, 06:50)
"Priėmimo tvarkose numatyta, kad "6.7. Priėmimo komisija birželio 22 d. nuo 9 val. organizuoja susitikimus su moksleiviais" - kas ten vyksta?"

Pokalbyje reikia pasakyti, ar tikrai eini į šią gimnaziją, nes dauguma paduoda prašymus į kelias  smile.gif



O ką daryti tokiu atveju : Žemynos gimn. pokalbis anksčiausiai 06.15, o į MBG ir Žirmūnų gimn. vėliau, bet tą pačią dieną 06.22. Į Žemynos gimn. galima pakliūti su žemesniu balu, taigi šansų yra daugiau. Taigi per pokalbį Žemynos gimn. pasakom, kad norim čia mokytis,( bet turim slaptos vilties pakliūti į kitas gimnazijas). Atsisakyti negalim, nes galim visai likti ant ledo. Ka daryti tokiu atveju, jei pakliūnam į kelias, ar nebus problemų po to atsiimti dokumentus? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 28 gegužės 2011 - 22:47
Na tikrai neturetu kilti problemu atsiimant dokumentus. Gyvenam konstitucinej valstybej, ir turim pasirinkimo laisve, taip pat ir mokymosi bigsmile.gif
Mes taip pat nesim dokumentus i kelias gimnazijas, ir tik jeigu istosim i kazkuria, pasirinksim ta, kuri arciau sirdies ax.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti, ar pakvietimas į pokalbį reiškia, kad vaikas jau pakliuvo į gimnaziją, ar dar gali ir nepakliūti, ar tas pokalbis ką nors lemia? Įdomu būtų sužinoti, kas vyksta per pokalbį, ko vaiko klausineja. mirksiukas.gif Ir dar ar galimas toks variantas, kad vietoj vaiko ( jei jis tuo metu būtų ne Lietuvoje) į pokalbį ateitų vienas iš tėvų ar tiesiog atidėti tą pokalbį vėlesnei dienai blush2.gif
Atsakyti