Įkraunama...
Įkraunama...

Laumių pieva

Vilniuje.
Daugiau info: www.laumiupieva
Atsakyti
gal kas ten buvo, lankesi ir galetu patirtimi pasidalint?
http://www.laumiupieva.wordpress.com
Atsakyti
iš aprašymo panašu į daugybę kitų mamyčių-vaikučių užklasinių mokyklėlių g.gif
Atsakyti
QUOTE(arbata205 @ 2010 03 29, 13:01)
Vilniuje.
Daugiau info: www.laumiupieva.wordpress.com

Ir kuo tai skirias nuo daugybės analogiškų mamyčių-vaikučių mokyklėlių?
Atsakyti
man ten netoli, tai galvoju pabandyti, galvojau gal kas jau buvo ir parasytu savo atsilepimus smile.gif
Atsakyti
nejaugi niekam neteko is SM ten apsilankyti g.gif ir pasidalinti savo patirtimi g.gif
Atsakyti
Idomu butu suzinoti o ka veikia tada vaikai, kai vyksta uzsiemimas tik su mamomis?
Ir kuo kokio amziaus priimate mamas su mazyliais?
Atsakyti
thumbup.gif man patiko ;-)
Atsakyti
Buvau keliuose uzsiemimuose, ir jei lyginant su kitais bureliais, tai budavo poreikis pasneket po uzsiemimo mamiskais klausimais, tai tekdavo tai daryti berengiant vaikucius rubineje arba isejus - lauke. Kadangi po uzsiemimo laumiu pievoje nelaukia uz duru kita grupe, tai jautiesi laisvai, niekur nevejamas, o vaikai sau ramiai zaidzia arba ropoja ar vaiksto po erdve patalpa...
smagu 4u.gif
Atsakyti
Na buvau labai susigundžius lankyti, bet be savo transporto ten nukeliauti su maže nėra labai lengva, nes vieta iš mūsų ranjono nepatogi
Atsakyti
labai sudomino smile.gif gal kas galetu pasakyt kiek kainuoja tie uzsiemimai? domintu mazyliu nuo 6men pamokeles
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 05 04, 19:44)
labai sudomino smile.gif gal kas galetu pasakyt kiek kainuoja tie uzsiemimai? domintu mazyliu nuo 6men pamokeles

Mačiau buvote atėję, pasidalinkite info, kad kitos mamulės žinotųsmile.gif
Atsakyti