Įkraunama...
Įkraunama...

Laumių pieva

QUOTE(wwwlaima @ 2010 05 04, 17:44)
labai sudomino smile.gif gal kas galetu pasakyt kiek kainuoja tie uzsiemimai? domintu mazyliu nuo 6men pamokeles

buvau siandien jau antrame uzsiemime smile.gif mums patiko ten- jauki aplinka, sauni vadove,sokom, dainavom,zaidem. neturiu su kuo palyginti, bet manau cia panasiai kaip ir kitos mokykleles kudikiams ir vyresniem. rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Labai smagu, kad yra tokios mokykleles kaip Laimiu pieva. As irgi planuoju ten apsilankyti. Ir mamom ir vaikams smagiau kartu leisti laika thumbup.gif
Atsakyti
lauksim rudens, o gal ir anksciau susidarys grupe? g.gif manajai dukrytei labai patiko ten lankytis thumbup.gif
Atsakyti
Labukas mamytes ir mazuliai,

karsciai i pabaiga, atostogos ridenasi i antra puse...ir mintyse deliojuos ku su mazaja reiktu veikti, nes namie jau nuobodu daros...didysis i darza isejes..
butu jau smagu pasimatyt 4u.gif
kas dar planuoja vaiksciot i laumiu pieva?...kuo daugiau pypliu, tuo smagiau smile.gif
Atsakyti
as buvau
man patiko
mano mergaitei irgi
nezinau kuo skiriasi nuo kitu, bet kai buvau jamahos mokyklelej pvz., visai nepatiko, ten atmusta sistema jaucias - viskas pagal grafika, o cia ne, gyvai viskas, silta atmosfera, jauku.


Atsakyti
O, valio mes is uzupio ir labai ieskom ko nors panasaus! Bandysim teirautis. Kazkaip neaptikau daugiau info puslapiuke.
Atsakyti
Man irgi laaaabai patiko, super jauki aplinka ir atmosfera, nuo rudens vel eisiu, berods rugsejo 6d. Nenuobodu, linksma.. zodziu nueikit ir isitikinsit
Papildyta:
QUOTE(Lauryna Lopaite @ 2010 07 30, 09:44)
Labukas mamytes ir mazuliai,

karsciai i pabaiga, atostogos ridenasi i antra puse...ir mintyse deliojuos ku su mazaja reiktu veikti, nes namie jau nuobodu daros...didysis i darza isejes..
butu jau smagu pasimatyt 4u.gif
kas dar planuoja vaiksciot i laumiu pieva?...kuo daugiau pypliu, tuo smagiau smile.gif



Mes irgi eisim, nes mums labai patiko. Tai susitiksim!!!!
Atsakyti
Ir mes uzsiregistravom smile.gif
Atsakyti
o kokios kainos mazdaug? g.gif
Atsakyti
Apie kainą parašiau į a.ž.
Pirmas kartas nemokamai, o ir už ką mokėti jei nepatiks:)
O paskui kaip ir visur panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbata205: 30 rugpjūčio 2010 - 10:08

 i 
Forume netoleruojamas dvigubų nicų naudojimas. Šioje temoje bent du nariai rašo ne vienu vardu. Prašau man parašyti AŽ, kuriuos nicus pasiliekate, kad negautumėt įspėjimo už taisyklių pažeidimus.
Atsakyti
Mums tinka ir patinka. Jauki aplinka, saunios mamos su vaikuciais, supermokytoja smile.gif
Atsakyti