Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Sveikos,visokiu variantu skaiciau bet tokio kaip mano neskaiciau. Visada reguliarios mm buvo o db 7 dienps nesergu o testu gal 15 dariau ir visi rodo vos iziurima antra juostele ir per visus testus vaiduoklio ryskumas toks pat. Kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2012 07 21, 23:21)
Sveikos,visokiu variantu skaiciau bet tokio kaip mano neskaiciau. Visada reguliarios mm buvo o db 7 dienps nesergu o testu gal 15 dariau ir visi rodo vos iziurima antra juostele ir per visus testus vaiduoklio ryskumas toks pat. Kaip suprast?

Tai gal dr laiko mazai ,pasidarykit kraujo tyrima jis tiksliausias.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėj@ @ 2012 07 22, 16:09)
Tai gal dr laiko mazai ,pasidarykit kraujo tyrima jis tiksliausias.. smile.gif

na nemanau kad savaitę vėluojančios mm ir per mažai dar laiko g.gif šiaip kiek žinau testas turi ryškėti, o man neryškėja, toks vaiduoklis būna per visus testus, nežinau ką galvoti...
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2012 07 21, 23:21)
Sveikos,visokiu variantu skaiciau bet tokio kaip mano neskaiciau. Visada reguliarios mm buvo o db 7 dienps nesergu o testu gal 15 dariau ir visi rodo vos iziurima antra juostele ir per visus testus vaiduoklio ryskumas toks pat. Kaip suprast?


Manau 100% tu nestuke.gif , tik dar visai nedaug - kelios dienos
Atsakyti
Sveikos mergaites... Siandien mano 19CD, BT matuoju tik nuo sio menesio O, pradejau matuoti dar tik 6 dienos, laikosi tarp 37,2-37,5 . Nestumo testas darytas 17 CD- ziauriai neryskus vaiduokliukas, 19 CD daryti NT 2 vnt- viename dar mazesnio ryskumo vaiduokliukas nei NT, darytame 17CD, o kitame isvis beveik neiziuriu..tiesa, tas paksutinysis vaiduokliukas tai isvis, tik as ji matau, MB sako nemato, bet as tikrai iziuriu...kaip galvojate, ar normalu, kad 19CD vaidenasi vaiduoliukai.. Sis ciklas pirmas kada planuojam..smile.gif
Atsakyti
Man visada dBest firmos rodo vaiduoklius. tokius, vos iziurimus. Brokuoti. Eurovaistines testukai irgi rodo vaiduoklius.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 08 09, 13:11)
Man visada dBest firmos rodo vaiduoklius. tokius, vos iziurimus. Brokuoti. Eurovaistines testukai irgi rodo vaiduoklius.


Aš paskutinius du dariau būtent tuos dBest ir net nežinau ar ten mano vaizduotė, ar ten vaiduokliai dėl broko g.gif
Atsakyti
Testai is Eurovaistines dBest kaip ir rasiau pora postu auksciau man rode jau 17-19 CD labai labai neryskius vaiduoklius....
27CD testas is Eurovaistines dBest parode ruzavos spalvos vaiduokli ( ikeltas i tema "Vaiduokliu namai" cia supermamose, na o testas, pirktas seimos vaistineje Rapipreg (juostele, irgi ikeltas i ta pacia tema) jau 29CD parode labai rysku vaiduokli..
Taip kad man maximiniai dbest testai praktiskai kelios dienos po O nemelavo....tik tiek, kad dar labai trumpas laikas, echo dar nemato... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2012 07 21, 23:21)
Sveikos,visokiu variantu skaiciau bet tokio kaip mano neskaiciau. Visada reguliarios mm buvo o db 7 dienps nesergu o testu gal 15 dariau ir visi rodo vos iziurima antra juostele ir per visus testus vaiduoklio ryskumas toks pat. Kaip suprast?
biocheminis nestumas. kazkas prikibo, bet neisitvirtino. kai issiplaus HCG prasides mmm. man taip 2 kartus buvo.


QUOTE(Iveina @ 2012 08 09, 16:37)
Aš paskutinius du dariau būtent tuos dBest ir net nežinau ar ten mano vaizduotė, ar ten vaiduokliai dėl broko  g.gif

Na, mums dviems nesusitarus bendru haliucinaciju negalejo buti. Tad, dBest tikrai vaiduokliuoja.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 08 12, 14:32)
Na, mums dviems nesusitarus bendru haliucinaciju negalejo buti. Tad, dBest tikrai vaiduokliuoja.

man jie visada rodo vaiduoklius tie dBest, bet nei vienas nepasitvirtino schmoll.gif taip kad as ju daugiau nebeperku.....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti