Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(p Raganyte @ 2012 03 04, 19:10)
Dekui.  4u.gif
Pasirodau savo iskeptaji:


Atrodo tiesiog tobulai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pabandziau susukti dar viena vyniotini,tik dariau kakavini biskvita ir vietoj persiku tarkavau sokolada,o kadangi smulkiai sutarkavau,ismaisant gavosi ir kremas kakavinis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aš vakar irgi bandžiau smile.gif.
Įdarui sviesto dėjau mažiau, nei pagal pradinį receptą, apie 125 g, nes pabijojau, kad jo per daug nesijaustų, atitinkamai šiek tiek mažiau ir kondensuoto pieno pyliau, o varškės dėjau 180 g. Gavosi skanus, tik kad pats blynas tai toks kiaušinių baltymų skonio biggrin.gif. Toks įdomus smile.gif. Bet gal toks ir turi būti, juk ten pagrinde vien kiaušiniai biggrin.gif. Svarbiausia, kad susisuko smile.gif.

Čia tai, kas liko smile.gif.
user posted image

Šiandien nusipirkau kaimiško pieno, darysiu varškę ir dar kartą kepsiu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 09 kovo 2012 - 13:55
Sveikos
groziuosi jusu sugebejimais sauniais mirksiukas.gif
tik prasau kaip si padaryti "Iškepusį biskvitą iš karto suvynioti ir atvėsinti."
ar jis paskui nesutrupa kai ji reikia isvynioti ir sutepti kremu?????
ar as ne taip kazka suprantu ?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2012 04 04, 15:28)
Sveikos
groziuosi jusu sugebejimais sauniais mirksiukas.gif
tik prasau kaip si padaryti "Iškepusį biskvitą iš karto suvynioti ir atvėsinti."
ar jis paskui nesutrupa kai ji reikia isvynioti ir sutepti kremu?????
ar as ne taip kazka suprantu ?? blush2.gif


Kol siltas netrupa. Dedat iskepusi biskvita ant kepimo popieriaus, ir suvyniojat. Kai praves , issukat ir pertepat kremu. Vel susukt, tik be kepimo popieriaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 04, 15:41)
Kol siltas netrupa. Dedat iskepusi biskvita ant kepimo popieriaus, ir suvyniojat. Kai praves , issukat ir pertepat kremu. Vel susukt, tik be kepimo popieriaus biggrin.gif


aciu
na taip,vietoj kepimo popieriaus manau sugalvosiu geresni idara lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2012 04 04, 20:31)
aciu
na taip,vietoj kepimo popieriaus  manau sugalvosiu geresni idara lotuliukas.gif



as vienakart kepiau, bet man biskvito skonis toks kiausininis gavosi, o viska dariau pagal nurodymus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2012 04 04, 19:42)
as vienakart kepiau, bet man biskvito skonis toks kiausininis gavosi, o viska dariau pagal nurodymus  unsure.gif

drinks_cheers.gif aš irgi kai kepiau kiaušininis skonis buvo. Bet pagalvojau,kad čia mano bėda,man dauguma keksų,pyragų kiaušininiai būna,o visi kiti valgo ir jiems skanu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2012 04 04, 20:42)
as vienakart kepiau, bet man biskvito skonis toks kiausininis gavosi, o viska dariau pagal nurodymus  unsure.gif

Na kaip nebus kiaušininis, jei čia vien kiaušai ir truputis miltų biggrin.gif.
Atsakyti
Senovinis vyniotinis Pasaka. Gal turit kas recepta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2012 09 07, 20:20)
Senovinis vyniotinis Pasaka. Gal turit kas recepta?  g.gif

http://jolantamuniuv...vyniotinis.html
Atsakyti
Nea, ne sitas.
ten lyg sokoladinis biskvitas su razinom biggrin.gif
Atsakyti