Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(Nova @ 2010 03 20, 09:31)
Oi, i trynius sudejus miltus tikrai neturi buti labai kieta  schmoll.gif Matyt arba labai tryniai mazi buvo, arba miltu per daug.

As kondensuota "Aukselis" emiau si karta (ir pigesnis jis, nei kiti).

na vadinas viskas aisku ka sekanti karta reikia keisti biggrin.gif o as kondensuoto matai ant akcijos Maximoj susigundziau ir pasiemiau brangesni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 03 20, 10:34)
na vadinas viskas aisku ka sekanti karta reikia keisti  biggrin.gif o as kondensuoto matai ant akcijos Maximoj susigundziau ir pasiemiau brangesni  doh.gif


Kiek pirkau kondensuota piena ivairu, tai isitikinau, kad kokybe jo nelabai priklauso nuo kainos. Buna pigesnis ir labai geras, o buna brangus ir niekuo nesiskiria nuo pigaus (ir sudetis visa ta pati)
Atsakyti
kursenu vyniotinis paliko seimos desertu kiek kepiau visad pavyksta... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif o ir krema sugalvojam kur kitur panaudot...jai kremas skistokas iberk cukraus pudros truputi (o gal sviestas prastesnis).... mirksiukas.gif siam piragui first.gif velykom kokiu 3 reikes..akimirksiu dingsta...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 03 20, 09:44)
kursenu vyniotinis paliko seimos desertu kiek kepiau visad pavyksta... thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif o ir krema sugalvojam kur kitur panaudot...jai kremas skistokas iberk cukraus pudros truputi (o gal sviestas prastesnis).... mirksiukas.gif siam piragui  first.gif  velykom kokiu 3 reikes..akimirksiu dingsta...

gali ir del sviesto but g.gif naudojau tai Utenos ar kaip jis vadinas, tokiam zaliam ipakavime.. sumustiniams jis man geriausiai patinka, tai ir cia ji pirkau ax.gif

velykom as visad kepu napaleona.. bet si karta sakiau gal i kursenus reiks pakeist jei pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 03 20, 09:54)
na ka gi, gaminau si geri ir as vakar  biggrin.gif
vienas dalykas kad mano supratimu gavosi per tirsta tesla biskvitui.. gal pas mane miltu saukstai per dideli? g.gif  ir turbut skarda per maza pasirinkau.. nes kiek suprantu biskvitas turetu but plonesnis.. ir viso to pasekoje suluzo biskvitas besukant..
taip pat pertepimas gavosi kiek per skystas.. kazin del ko? gal kondensuoto galejau per daug ipilti?
bet siaip labai skanu  wub.gif  vyras siandien psuryciams puse ir suvalge jau ir labai gyre  biggrin.gif tik kad prekines isvaizdos nera biggrin.gif ir liko daug kremo, kurio dalis per krastus dar veliau isbego  biggrin.gif



vakar as ji irgi dariau. Tik is 3 L dydzio kaiusiniu (nebebuvo ketvirto...) skarda mano 35X39, biskvitas gavosi plonas - pats tas thumbup.gif
kremui visus produktus laikiau per nakti kambary, kad beplakant krema, neatsiskirtu sviestas. Ji suplakus, gavosi mikstas kremas, todel palaikiau truputka saldytuve, siek teik sukietejo, tada istepiau biskvita ir susukau. gavosi lux thumbup.gif

Mb irgi patiko wub.gif
Papildyta:
vakar as irgi dariau Kursenu vyniotini. Tik is 3 L dydzio kaiusiniu (nebebuvo ketvirto...) skarda mano 35X39, biskvitas gavosi plonas - pats tas thumbup.gif
kremui visus produktus laikiau per nakti kambary, kad beplakant krema, neatsiskirtu sviestas. Ji suplakus, gavosi mikstas kremas, todel palaikiau truputka saldytuve, siek teik sukietejo, tada istepiau biskvita ir susukau. gavosi lux thumbup.gif

Mb irgi patiko wub.gif
Atsakyti
labas kepėjėlės 4u.gif
ale taip susigundžiau tuo kuršėnų vyniotiniu, kad manau teks per viena išeigine bandyt, nes mano šeimoj vyrai alpsta dėl jo( deja, kol kas tik pirktinio, nes vis prisibijau kept).
Tai va, iš kart man kyla klausimas- ar tokiai skardai 35x32 užtenka to vieno pakelio 180 g varškės g.gif , kažkaip man mažai atrodo g.gif nes juk tai pats skanumas, na bet jei jau parašysit kad užtenka - tai thumbup.gif .Nes paskui aš pradedu improvizuot, ir mano vyrai pyksta, kad ne pagal receptus darau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2010 03 20, 12:10)
labas kepėjėlės 4u.gif
ale taip susigundžiau tuo kuršėnų vyniotiniu, kad manau teks per viena išeigine bandyt, nes mano šeimoj vyrai alpsta dėl jo( deja, kol kas tik pirktinio, nes vis prisibijau kept).
Tai va, iš kart man kyla klausimas- ar tokiai skardai 35x32 užtenka to vieno pakelio 180 g varškės g.gif , kažkaip man mažai atrodo g.gif nes juk tai pats skanumas, na bet jei jau  parašysit kad užtenka - tai thumbup.gif .Nes  paskui aš pradedu improvizuot, ir mano vyrai pyksta, kad ne pagal receptus darau blush2.gif


Uztenka smile.gif Juk ne tik varske ieina - dar ir sviesto pakelis, kondensuoto pieno puse indelio.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 03 20, 12:15)
Uztenka smile.gif Juk ne tik varske ieina - dar ir sviesto pakelis, kondensuoto pieno puse indelio.



ačiukas, na reiks bandyt 4u.gif
O dar sakykit, kondensuoto pieno indelis tai tas mažiukas, įprastas, nes yra tokie dideli, kur berods po 900 g.Bet jei varškės tiek nedaug, tai musiet irgi to mažiuko pusė indelio g.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2010 03 20, 15:19)
ačiukas, na reiks bandyt 4u.gif
O dar sakykit, kondensuoto pieno indelis tai tas mažiukas, įprastas, nes yra tokie dideli, kur berods po 900 g.Bet jei varškės tiek nedaug, tai musiet irgi to mažiuko pusė indelio g.gif


Taip taip, to maziuko indelio puse. As tokiu dideliu, po 900 gr., net nemacius pas mus LT g.gif

Cia dar karta receptas, jei reikes smile.gif

http://aj-receptai.b...vyniotinis.html
Atsakyti
As kursenui pakeiciu proporcijas. Dedu pokeli varskes, puse pokelio sviesto, ir puse kondensuoto. Man toks tikresnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 03 20, 22:00)
merginos , kurios kepet KURŠĖNŲ VYNIOTINI , ar ji reikia vynioti ka tik iskepusi, bet tada kremas susils ir suskystės, ar atsalusi tada manau biskvitas nesyvynios?
iskepusi biskvita reikia suvynioti be kremo,kad jis atvestu,tada kai vyniosis su kremu neluzines.
tai dar noriu paklaust o kai atvinioji sutepimui jis neluzta?


Nesuluzta. Jei, aisku, tinkamai iskeptas biskvitas.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 03 20, 11:15)
Uztenka smile.gif Juk ne tik varske ieina - dar ir sviesto pakelis, kondensuoto pieno puse indelio.

4u.gif 4u.gif 4u.gif O kokia varskyte naudojate???
aciu)
Atsakyti