Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

Kuršėnų vyniotiniui dėjau plombyrinės varškės ir grietinėlės kremą, varškė standi, plakta grietinėlė irgi, nemėgstu aš irgi sviestinių kremų blush2.gif
Atsakyti
[quote=drugelis.,2010 03 08, 15:47]
[quote=Nova,2010 03 06, 14:52]
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif

O sakykit, jei nenoriu dėti sviesto ( man čia per riebiai skamba, apskritai, nemėgstu jokių sviestinių kremų). Ką galima dėti vietoj sviesto, o jei grietinėlę plaktą? Būtų varškės - grietinėlės kremas g.gif
[/quote]
Gali bandyti koki nori idara,kad ir uogienes.Tik tai jau nebebus "kursenu vyniotinis" mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos kepiau ta KURSENU vyniotini, na pyragai man visada bogai sekesi, tad ir si karta ne viskas isejo kaip reikiant, tesla man neisipute, tad gavosi gan plona, sunkoka buvo suvyniot biggrin.gif beto prilipo kepimo popierius, ji irgisunku atplest buvo. Kremas labai skanus - tik man sviestas per daugjauciasi ir gadina biski, bent kol nesusales, dabar ikisai i saldytuva ir lauksiu kol gales paragaut, taciau nepaisant mano nemokejimo seimininkauti - manau gavosi netaip jau prastai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2010 03 11, 21:18)
sveikos kepiau ta KURSENU vyniotini, na pyragai man visada bogai sekesi, tad ir si karta ne viskas isejo kaip reikiant, tesla man neisipute, tad gavosi gan plona, sunkoka buvo suvyniot biggrin.gif beto prilipo kepimo popierius, ji irgisunku atplest buvo. Kremas labai skanus - tik man sviestas per daugjauciasi ir gadina biski, bent kol nesusales, dabar ikisai i saldytuva ir lauksiu kol gales paragaut, taciau nepaisant mano nemokejimo seimininkauti - manau gavosi netaip jau prastai  lotuliukas.gif


Man viena karta tesla buvo neiskilus, nes gerai neissiplake baltymai. O jei labai stipriai prilipo tesla - tai del prasto kepimo popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 08, 20:54)
Kuršėnų vyniotiniui dėjau plombyrinės varškės ir grietinėlės kremą, varškė standi, plakta grietinėlė irgi, nemėgstu aš irgi sviestinių kremų  blush2.gif



Olesta, padek man trupuciuka.... Ar i varskes -grietineles krema produktai dedami lygiomis dalimis? Ir dar -ar isplakta grietinele imaisai i varske saukstu, ar galima ir mikseriu? As irgi nenoriu sviestinio kremo ax.gif
Atsakyti
[quote=Nova,2010 03 06, 15:52]
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif

user posted image
super receptukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o skonis wub.gif
nesu konditere profe bet pavyko .. thumbup.gif aciukas uz superini vyniotini
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 03 06, 14:52)
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas  wub.gif

--------

Labutis , turiu tokį klausimuką - kokio maždaug dydžio skarda turi būti blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 lapkričio 2012 - 12:21
QUOTE(linaslau @ 2010 03 15, 21:18)
Labutis , turiu tokį klausimuką - kokio maždaug dydžio skarda turi būti  blush2.gif  .


Mano skarda 32 x35 cm. mazdaug smile.gif Plius minus gali skirtis ismatavimai, teslos uzteks ir didesnei skardai.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 03 06, 14:52)
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas  wub.gif

-------

na ka gi, gaminau si geri ir as vakar biggrin.gif
vienas dalykas kad mano supratimu gavosi per tirsta tesla biskvitui.. gal pas mane miltu saukstai per dideli? g.gif ir turbut skarda per maza pasirinkau.. nes kiek suprantu biskvitas turetu but plonesnis.. ir viso to pasekoje suluzo biskvitas besukant..
taip pat pertepimas gavosi kiek per skystas.. kazin del ko? gal kondensuoto galejau per daug ipilti?
bet siaip labai skanu wub.gif vyras siandien psuryciams puse ir suvalge jau ir labai gyre biggrin.gif tik kad prekines isvaizdos nera biggrin.gif ir liko daug kremo, kurio dalis per krastus dar veliau isbego biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 lapkričio 2012 - 12:21
QUOTE(Sweety__ @ 2010 03 20, 09:54)
na ka gi, gaminau si geri ir as vakar  biggrin.gif
vienas dalykas kad mano supratimu gavosi per tirsta tesla biskvitui.. gal pas mane miltu saukstai per dideli? g.gif  ir turbut skarda per maza pasirinkau.. nes kiek suprantu biskvitas turetu but plonesnis.. ir viso to pasekoje suluzo biskvitas besukant..
taip pat pertepimas gavosi kiek per skystas.. kazin del ko? gal kondensuoto galejau per daug ipilti?
bet siaip labai skanu  wub.gif  vyras siandien psuryciams puse ir suvalge jau ir labai gyre  biggrin.gif tik kad prekines isvaizdos nera biggrin.gif ir liko daug kremo, kurio dalis per krastus dar veliau isbego  biggrin.gif


Teslos iseina tikrai nemazai, tad ir skardos reikia didesnes. Kazkur cia rasiau, mano skarda mazdaug 32 x 35 cm. Man biskvitas isejo pats tas tokioj skardoj (nors galima butu i dar didesne pilt) thumbup.gif Galbut tau ir suluzo del to, kad per storas iskepe, ir sunkoka susukt buvo... Nes siaip sitas biskvitas labai tinkamas sukimui, toks tamprus, minkstas iskepa, jei viskas pagal recepta daroma.

O kremas tikrai skystas neturejo gautis (as ji ne pyliau ant teslos, o tepiau net, nes buvo tokia kaip košytė), matyt padauginai kondensuoto pieno. Arba pats pienas buvo labai skystas (kazkurios firmos yra labai skystas, karta del to teko visa pyraga ismest, nes kondensuotas pienas kaip vanduo buvo ir ne kiek nesustingo kreme).

Bet smagu, kad siaip skonis patiko smile.gif Kai ne parodai darom, tai svarbu skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 03 20, 09:07)
Teslos iseina tikrai nemazai, tad ir skardos reikia didesnes. Kazkur cia rasiau, mano skarda mazdaug 32 x 35 cm. Man biskvitas isejo pats tas tokioj skardoj (nors galima butu i dar didesne pilt)  thumbup.gif Galbut tau ir suluzo del to, kad per storas iskepe, ir sunkoka susukt buvo... Nes siaip sitas biskvitas labai tinkamas sukimui, toks tamprus, minkstas iskepa, jei viskas pagal recepta daroma.

O kremas tikrai skystas neturejo gautis (as ji ne pyliau ant teslos, o tepiau net, nes buvo tokia kaip košytė), matyt padauginai kondensuoto pieno. Arba pats pienas buvo labai skystas (kazkurios firmos yra labai skystas, karta del to teko visa pyraga ismest, nes kondensuotas pienas kaip vanduo buvo ir ne kiek nesustingo kreme).

Bet smagu, kad siaip skonis patiko smile.gif Kai ne parodai darom, tai svarbu skanu  biggrin.gif

as kai sudejau miltus i issuktus trynius tai vos bepasukau tesla.. tai arba tryniai per mazi arba miltu per daug smile.gif bet sakau turbut mano saukstai per dideli smile.gif issimatavau savo skardas ir viena per didele pasirode, tai dariau mazesnej, kuri per maza pasirodo buvo biggrin.gif
o kondensuotas tikrai skystokas, ir ta desertine varske tokia slapia buvo.. zodziu.. tikrai dar bandysiu.. o kokios firmos tu naudojai kondensuota?
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 03 20, 10:12)
as kai sudejau miltus i issuktus trynius tai vos bepasukau tesla.. tai arba tryniai per mazi arba miltu per daug smile.gif bet sakau turbut mano saukstai per dideli smile.gif issimatavau savo skardas ir viena per didele pasirode, tai dariau mazesnej, kuri per maza pasirodo buvo biggrin.gif
o kondensuotas tikrai skystokas, ir ta desertine varske tokia slapia buvo.. zodziu.. tikrai dar bandysiu.. o kokios firmos tu naudojai kondensuota?


Oi, i trynius sudejus miltus tikrai neturi buti labai kieta schmoll.gif Matyt arba labai tryniai mazi buvo, arba miltu per daug.

As kondensuota "Aukselis" emiau si karta (ir pigesnis jis, nei kiti).
Atsakyti